Skocz do zawartości
nietopyrz

Klawiatury mechaniczne - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

nigdzie nie widzę tej klawiery w spisie powyżej: http://pclab.pl/news47524.html

Gdyż ma niezbyt sensowną podkładkę pod nadgarstki, zupełnie bzdurną nakładkę z dodatkowymi klawiszami i nie kupisz jej w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Qpada MK-50 z aukcji allegro, sprzedającym okazał się znajomy z sceny counter-strike. Klawiatury to nagrody za turniej, layout US-international:

 

QPADMK80-USINT-Layout.png

 

Klawiatury są na swtichach MX-RED (dla pewności można zapytać sprzedającego), jedyny minus to brak gwarancji.

 

Kupiłem bo chciałem pełną klawiaturę na REDach, a Cooler Master debiutuje już od pół roku i zadebiutować nie może a i tak musiałbym czekać na wersję PRO, poza tym 280zł za taką klawę to nie dużo (odbierałem osobiście).

 

Klawiatura jest solidna, dodatkowe loga na spacji czy na obudowie nie biją po oczach, nazwa producenta na obudowie i logo na podkładce pod nadgarstki w stonowanym ciemno-szarym kolorze całościowo prezentuje się bardzo dobrze. Switche MX-RED bardzo mi przypadły do gustu, klawiatura trochę głośniejsza od mojego starego samsunga na gumkach. Podkładka pod nadgarstki jest świetna i bardzo wygodna, tak samo jak obudowa i klawisze jest pokryta gumiastą powłoką która nie przeszkadza w użytkowaniu. Podsumowując jakościowo klawiatura bardzo dobra, mam nadzieje sprzęt nie będzie się szybko zużywał - myślę tutaj o wycieraniu się klawiszy/obudowy/podkładki bo o switche się nie martwie.

Edytowane przez Wader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanio? :D

tanio to można za 200zł przy dobrym kursie dolara sprowadzić czerwone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba TKL i przy dolarze za 2.50.

Edytowane przez gorkypl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktura zawsze jakaś jest, gwarancja przy mechanikach? zepsuję się przełącznik to wymieniasz jak masz lutownicę i tyle, keycool to nie SS że potrafi się przy łączeniu kabli rozlutować.

cło i vat zależy od szczęścia :)

 

jak będę miał szczęście to sprowadzę na firmę kilkanaście tych własnie klawiatur i będzie już oficjalna gwarancja w Polsce (:

Edytowane przez cichaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w rozkręcaniu biznesu. Konkurencja ewidentnie śpi. (To nie sarkazm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także powodzenia, czekam aż sprowadzisz, najwyżej wezmę jakąś na Red'ach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja może zainteresuję się KeyCool'em TKL na Brownach, jak nie będzie CM Storm QFR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Powoli zabieram się do kupna Noppoo choc mini z brązowymi switchami, na tej aukcji http://item.taobao.com/item.htm?id=18026608046 , przez Taobao agenta http://www.yoybuy.com/. W związku z tym chciałem wam zadać dwa pytania, jaka jest szansa że klawiatura będzie nieoryginalna, martwi mnie to ponieważ jest bardzo duża rozpiętość cenowa tych klawiatur, a drugie to czy yoyobuy.com można zaufać lub czy macie jakieś inne propozycje na sprawdzonego sprzedawcę/agenta.

 

Pozdrawiam

 

PS Wybaczcie za głupie pytania, ale jestem nowy w temacie.

Edytowane przez vhagaraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest stosunek tej waluty do naszej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozbawiło mnie to, że CM Storm Trigger, mimo tego, że jest młodszy od QFR już jest na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cichaczek chyba musisz się pospieszyć z otwarciem Twojego biznesu z klawiaturami mechanicznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby UE się pospieszyła to bym sam się spieszył :)

Obecnie ani kurs $ ani CNY nie jest zbyt korzystny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli zamierzasz otworzyć własną firmę tak? Wiesz że aby dostać dotacje musisz mieć dobrze zrobiony biznes plan? Ale życzę Ci powodzenia w walce z biurokracją. Mam nadzieję że kiedyś kupię od Ciebie jakąś klawiaturę mechaniczną :) Fajnie by było gdybyś miał w ofercie Unicompy jestem strasznie ciekawy opini innych na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabierając się za firmę jestem świadom ryzyka jakim obdarzą mnie urzędnicy i całe państwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby być resellerem nie jest potrzebna firma. ;)

 

Proste. Sprowadzasz, doliczasz % dla siebie, dajesz "gwarancję" i sprzedajesz. ;)

 

Taki "biznes" nie jest ryzykowny, bo znajdą się kupcy (jak nie od razu, to z czasem).

 

Grunt, aby sprowadzić towar w odpowiednim czasie. Tyle, że zysk z tego znikomy (przynajmniej moim zdaniem), ale pozytywnych komentarzy na Allegro coraz więcej (dobra opinia, nawet na przyszłość zawsze się przyda). ;)

 

Z tego co pamiętam to cło jest naliczane za przesyłki >150$/€ (ale pewny w 100% nie jestem).

Edytowane przez Mr. 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od razu napiszę że nie czytałem do końca postów w tym temacie, ponieważ brak czasu. Chciałbym zadać pytanie(które może padło, lub nie). Opłaca się kupić razera blackwidow za 250zł? Czy może jakaś inna klawa mechaniczna do 250zł~? Będzie to moja pierwsza klawiatura mechaniczna, obecnie posiadam SideWinder x4 ale chciałbym jednak poczuć klawe mechaniczną :-)

 

Obojętne jakie switche, po prostu tak i tak tego nie ogarniam, chcę poczuć moc klawy mechanicznej! :E Boje się o tego razera, miałem lycose i x4 > > > ten crap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadą techniczną BlackWidow'a na tle pozostałych mechaników jest brak NKRO.

Co do wyglądu i plastiku zależy od tego, jak ty na to patrzysz. Dla mnie tragedia, no ale cóż.

Co do ceny, jak na polskie realia, to tak - opłaca się (jak akceptujesz wady).

Edytowane przez Mr. 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...