Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

inter25

Jaki najlepszy Anty Trojan ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy Anty Trojan ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PestPatrol albo Spybot - Search&Destroy

Ad-Aware

Spyware Guard

Spyware Blaster

CWShredder

Hijack This

Windows Worms Doors Cleaner

tego używam i czuję się bezpieczny (w miarę) :E

Oprócz tego XP SP2 pełne uaktualnienie

Zamiast IE - Firefox

Zamiast OE - Thunderbird

Pozdrawiam

 

P.S. NIektóre z nich pasowałoby opisać:

 

PestPatrol (Płatny)

"Mój ulubiony.... Mnóstwo opcji, bardzo rzetelna detekcja w bardzo szerokim zakresie (trojany, dialery, keyloggery, hijackery itd...itp..). Co tu dużo mówić, po prostu świetny progs! Od razu uaktualniasz z górnego menu: Options >>>"

 

Spybot - Search&Destroy (darmowy)

"Też super progs i na dodatek ... darmowy! Rzetelne wykrywanie plus mnóstwo opcji dodatkowych typu Backup całego rejestru, ochrona IE a nawet całego systemu. Całe bogactwo tweaków kryje się w zaawansowanym widoku (Mode >>> Advanced Mode). Dla tych co lubią motać z oprawą graficzną: można zmieniąc skóry programu ....."

 

Ad Aware(freeware, wersja Pro płatna)

"Bardzo dobry. Skanuje dyski, rejestr i pamięć.

 

Spyware Blaster(darmowy)

"Zapobiega on instalacji groźnych spyware ActiveX. Swą wiedzę o "niebezpiecznych" ActiveX czerpie ze specjalnej bazy danych. Nie przeszkadza natomiast "przyjaznym" kontrolkom ActiveX tak że twój browserek nadal będzie pracował poprawnie! Oczywiście nadal będą wyskakiwały okienka pytające o instalkę ActiveX. Olać to! W rzeczywistości Internet Explorer nigdy nie ściągnie i nie puścić w ruch tego typu ActiveX bo jest blokada w rejestrze! Dodatkowo blokuje spyware ActiveX controls nawet gdy są już zainstalowane w systemie.

Ponadto progs ten tworzy snapshot systemu w "czystym stanie". Możesz go potem wykorzystać by odwrócić zmiany wprowadzone przez spyware i hijackery browsera. Ta opcja pracuje na podobieństwo System Restore windy Me i XP."

 

Spyware Guard(darmowy)

"Znakomite uzupełnienie do Spyware Blastera. Pracuje na podobieństwo programu antywirusowego. "Czuwa" w tle skanując pliki zanim zostaną otwarte. Zapobiega instalacji spyware. "

 

CWShredder(darmowy)

"Usuwa różne odmiany trojanów CoolWebSearch (CWS)"

 

Hijack This(darmowy)

"Skanuje lokalizacje na kompie, które mogą być zmodyfikowane przez hijackery i naprawia napotkane problemy. W głównym okienku klikamy Scan i pojawi nam się lista wynikach. Uwaga: Hijack jest tak skonstruowany by pokazywać wszystkie lokalizacje, w których prawdopodobnie są szpiedzy czyli pokazuje zarówno wejścia prawidłowe jak i wirusowe! Te które chcesz usunąć haczykujesz i klikasz Fix Checked co usunie zarówno wpis w rejestrze jak i powiązany z nim plik. Nie umiesz ocenić co usunąć??? Wklej loga na forum a fachowcy poradzą:)"

 

Windows Worms Doors Cleaner(darmowy)

"Zamyka "drzwi robakom" poprzez zamknięcie portów przez które się transportują. Musisz go mieć!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PestPatrol albo Spybot - Search&Destroy

Ad-Aware

Spyware Guard

Spyware Blaster

CWShredder

Hijack This

Windows Worms Doors Cleaner

tego używam i czuję się bezpieczny (w miarę) :E

Oprócz tego XP SP2 pełne uaktualnienie

Zamiast IE - Firefox

Zamiast OE - Thunderbird

Pozdrawiam

 

P.S. NIektóre z nich pasowałoby opisać:

 

PestPatrol (Płatny)

"Mój ulubiony.... Mnóstwo opcji, bardzo rzetelna detekcja w bardzo szerokim zakresie (trojany, dialery, keyloggery, hijackery itd...itp..). Co tu dużo mówić, po prostu świetny progs! Od razu uaktualniasz z górnego menu: Options >>>"

 

Spybot - Search&Destroy (darmowy)

"Też super progs i na dodatek ... darmowy! Rzetelne wykrywanie plus mnóstwo opcji dodatkowych typu Backup całego rejestru, ochrona IE a nawet całego systemu. Całe bogactwo tweaków kryje się w zaawansowanym widoku (Mode >>> Advanced Mode). Dla tych co lubią motać z oprawą graficzną: można zmieniąc skóry programu ....."

 

Ad Aware(freeware, wersja Pro płatna)

"Bardzo dobry. Skanuje dyski, rejestr i pamięć.

 

Spyware Blaster(darmowy)

"Zapobiega on instalacji groźnych spyware ActiveX. Swą wiedzę o "niebezpiecznych" ActiveX czerpie ze specjalnej bazy danych. Nie przeszkadza natomiast "przyjaznym" kontrolkom ActiveX tak że twój browserek nadal będzie pracował poprawnie! Oczywiście nadal będą wyskakiwały okienka pytające o instalkę ActiveX. Olać to! W rzeczywistości Internet Explorer nigdy nie ściągnie i nie puścić w ruch tego typu ActiveX bo jest blokada w rejestrze! Dodatkowo blokuje spyware ActiveX controls nawet gdy są już zainstalowane w systemie.

Ponadto progs ten tworzy snapshot systemu w "czystym stanie". Możesz go potem wykorzystać by odwrócić zmiany wprowadzone przez spyware i hijackery browsera. Ta opcja pracuje na podobieństwo System Restore windy Me i XP."

 

Spyware Guard(darmowy)

"Znakomite uzupełnienie do Spyware Blastera. Pracuje na podobieństwo programu antywirusowego. "Czuwa" w tle skanując pliki zanim zostaną otwarte. Zapobiega instalacji spyware. "

 

CWShredder(darmowy)

"Usuwa różne odmiany trojanów CoolWebSearch (CWS)"

 

Hijack This(darmowy)

"Skanuje lokalizacje na kompie, które mogą być zmodyfikowane przez hijackery i naprawia napotkane problemy. W głównym okienku klikamy Scan i pojawi nam się lista wynikach. Uwaga: Hijack jest tak skonstruowany by pokazywać wszystkie lokalizacje, w których prawdopodobnie są szpiedzy czyli pokazuje zarówno wejścia prawidłowe jak i wirusowe! Te które chcesz usunąć haczykujesz i klikasz Fix Checked co usunie zarówno wpis w rejestrze jak i powiązany z nim plik. Nie umiesz ocenić co usunąć??? Wklej loga na forum a fachowcy poradzą:)"

 

Windows Worms Doors Cleaner(darmowy)

"Zamyka "drzwi robakom" poprzez zamknięcie portów przez które się transportują. Musisz go mieć!"

WIEKSZOSC Z TYCH PROGRAMOW NIE MA NIC WSPOLNEGO Z TROJANAMi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

te progrmay zwalaczaja spywere trojanow nawet nie tkna. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

do zwlaczania trojanow sa antywiusy :)

 

 

 

http://forum.pclab.pl/index.php?act=ST&f=4&t=66360&st=0

 

 

tu masz programy w punkcie 5.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icceman

 

Myślę, że spokojnie można założyć, że koledze chodziło o spyware. W końcu już mu o trojanach pisaliśmy w wątkach typu "jakie AV" czy "Norton vs. Panda". A może jednak lecytyna wskazana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PestPatrol albo Spybot - Search&Destroy

Ad-Aware

Spyware Guard

Spyware Blaster

CWShredder

Hijack This

Windows Worms Doors Cleaner

tego używam i czuję się bezpieczny (w miarę) :E

Oprócz tego XP SP2 pełne uaktualnienie

Zamiast IE - Firefox

Zamiast OE - Thunderbird

Pozdrawiam

 

P.S. NIektóre z nich pasowałoby opisać:

 

PestPatrol (Płatny)

"Mój ulubiony.... Mnóstwo opcji, bardzo rzetelna detekcja w bardzo szerokim zakresie (trojany, dialery, keyloggery, hijackery itd...itp..). Co tu dużo mówić, po prostu świetny progs! Od razu uaktualniasz z górnego menu: Options >>>"

 

 

.

.

.

.

.

 

 

roback jak już kogoś cytujesz to podaj chociaż źródło, bo może ktoś będzie na tyle zainteresowany, żeby przeczytać wszystko...

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index...showtopic=11522

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
icceman

 

Myślę, że spokojnie można założyć, że koledze chodziło o spyware. W końcu już mu o trojanach pisaliśmy w wątkach typu "jakie AV" czy "Norton vs. Panda". A może jednak lecytyna wskazana...

 

 

hmmm nie wiem... ale jak dl mnie warto by bylo nazywac rzeczy po imieniu...

 

bo ludize po watku rafala nagminnie myla...

 

a potem bedzie ze nie pomogolo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Spybot S&D , Ad-aware . Zobacz tutaj

 

 

ale na co ???

bo jak na trojany to :

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

jak na spyware to ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki :) faktycznie mogłem podać źródło. Tam jest tego więcej w rzeczy samej :E

I przyznaję, że mylnie założyłem iż koledze właśnie chodziło o spyware bo tego najwięcej krąży i to najłatwiej załapać :E

P.S. Ale mam kaca dziś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
icceman

 

Myślę, że spokojnie można założyć, że koledze chodziło o spyware. W końcu już mu o trojanach pisaliśmy w wątkach typu "jakie AV" czy "Norton vs. Panda". A może jednak lecytyna wskazana...

to wy juz to przerabialiscie, tak?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na co ???

bo jak na trojany to :

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

jak na spyware to ok :)

 

może Trojan Remower :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wszystkie kostiumy:     Jest ich 30, aż dziwne, że część z nich nie wylądowała w jakimś sklepiku   biorąc pod uwagę, że devi robili wcześniej gry na mobilki.:D Niektóre z nich...   Nie wiem też skąd tyle narzekania. Są też "normalne" stroje, nie każdy musi latać z "gołą pupą".
    • Ale to co zostało kupione skoro ten xeon E3-1230V2 z linku wchodzi na tą płytę główną? Może Ci wysłali inny?
    • Szczerze mówiąc wydajność 4090 z niższym poborem W i ceną by mi wystarczyły. No ale właśnie, tu pojawia się kwestia ceny.   W ogóle to zastanawiam się czy do 5080/5090 przebiedować jeszcze na obecnej platformie pod 1440p UW, czy raczej nie ma to sensu. Bottleneck CPU będzie się zdarzać, ale myślę że to naprawdę tragiczne przypadki.   Jeśli budowałbym nową platformę to już raczej na 8800/9800X3D (nie wiadomo jakie oznaczenie będzie miała następna seria). 
    • Na prawdę chcemy tutaj udowodnić globalne ocieplenie na podstawie 60 ostatnich lat?  To chyba trolling. Nawet co do tych danych z lat 50.: czy narzędzia / technologia użyta do pomiarów wtedy jak i dzisiaj jest taka sama? Czy punkty pomiarowe znajdują się w takich samych odległościach od zurbanizowanych części miast, aby nie zaburzać pomiarów? Jeśli choćby 1 z tych 2 rzeczy jest inne to te pomiary nie są dokładne, bo staramy się w nich zbadać średnie odchylenia o dziesiąte części stopni. Wiarygodne dane byłby by np. z ostatnich 150-200 lat gdy spełnione byłby by takie same warunki co do miejsc pomiaru i za pomocą takich samych narzędzi. Co i tak jest tylko analizą danych w krótkoterminowych okresie i nijak ma się do wahań temperatur w większej skali.   Albo te wykresy powyżej dotyczące np. poziomu pokrywy śnieżnej i temperatury zimą - cały w ciągu ostatnich 50 lat są wahania w tym ostatni pomiar wychodzący poza normę. Ponownie jednak - brak jakichkolwiek szczegółów w jakich warunkach i za pomocą jakich narzędzi były prowadzone pomiary. Na pewno na przestrzeni lat były one bardziej dokładne - co poddaje tylko w wątpliwość wcześniejsze pomiary gdzie margines błędu jest wyższy.  W bardziej długoterminowym okresie czasu wygląda to mniej więcej tak: http://www.faculty.ucr.edu/~legneref/bronze/climate.htm Albo tak: A Temperature reconstruction with 95% confidence intervals shown, from Loehle and McCullough (published in Energy and Environment, 2008): Correction to: A 2000 year global temperature record based on non-tree ring proxies. As this reconstruction is based soley on proxy data, the recent, measured global average temperature was not added to the end of the record as was done by Mann. The last data point represents a 29 year average centered around 1935   Albo tak, dla zwolenników globalnego ocieplenia. Nawet ten wykres nie do końca jest dla nich korzystny. Jest on kwestionowany ze względu na duzą niedokładność: czarna linia poziom uśredniony, żółte linie - niepewność ""Hockey stick" reconstruction of global average temperature changes over 1000 years (ending in 1998). Reconstruction performed using proxy data before 1900 and instrumental data after 1900. Yellow and red shading show author's estimation of uncertainty in the reconstruction."   Dlatego męczą mnie te teksty, że globalne ocieplenie to niepodważalna prawda i jest milion dowód nie do obalenia, bo tak nie jest. 
    • Widzę, że sam nie wie co chce kupić, ale CCC nadal działa 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...