Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

inter25

Jaki najlepszy Anty Trojan ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy Anty Trojan ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PestPatrol albo Spybot - Search&Destroy

Ad-Aware

Spyware Guard

Spyware Blaster

CWShredder

Hijack This

Windows Worms Doors Cleaner

tego używam i czuję się bezpieczny (w miarę) :E

Oprócz tego XP SP2 pełne uaktualnienie

Zamiast IE - Firefox

Zamiast OE - Thunderbird

Pozdrawiam

 

P.S. NIektóre z nich pasowałoby opisać:

 

PestPatrol (Płatny)

"Mój ulubiony.... Mnóstwo opcji, bardzo rzetelna detekcja w bardzo szerokim zakresie (trojany, dialery, keyloggery, hijackery itd...itp..). Co tu dużo mówić, po prostu świetny progs! Od razu uaktualniasz z górnego menu: Options >>>"

 

Spybot - Search&Destroy (darmowy)

"Też super progs i na dodatek ... darmowy! Rzetelne wykrywanie plus mnóstwo opcji dodatkowych typu Backup całego rejestru, ochrona IE a nawet całego systemu. Całe bogactwo tweaków kryje się w zaawansowanym widoku (Mode >>> Advanced Mode). Dla tych co lubią motać z oprawą graficzną: można zmieniąc skóry programu ....."

 

Ad Aware(freeware, wersja Pro płatna)

"Bardzo dobry. Skanuje dyski, rejestr i pamięć.

 

Spyware Blaster(darmowy)

"Zapobiega on instalacji groźnych spyware ActiveX. Swą wiedzę o "niebezpiecznych" ActiveX czerpie ze specjalnej bazy danych. Nie przeszkadza natomiast "przyjaznym" kontrolkom ActiveX tak że twój browserek nadal będzie pracował poprawnie! Oczywiście nadal będą wyskakiwały okienka pytające o instalkę ActiveX. Olać to! W rzeczywistości Internet Explorer nigdy nie ściągnie i nie puścić w ruch tego typu ActiveX bo jest blokada w rejestrze! Dodatkowo blokuje spyware ActiveX controls nawet gdy są już zainstalowane w systemie.

Ponadto progs ten tworzy snapshot systemu w "czystym stanie". Możesz go potem wykorzystać by odwrócić zmiany wprowadzone przez spyware i hijackery browsera. Ta opcja pracuje na podobieństwo System Restore windy Me i XP."

 

Spyware Guard(darmowy)

"Znakomite uzupełnienie do Spyware Blastera. Pracuje na podobieństwo programu antywirusowego. "Czuwa" w tle skanując pliki zanim zostaną otwarte. Zapobiega instalacji spyware. "

 

CWShredder(darmowy)

"Usuwa różne odmiany trojanów CoolWebSearch (CWS)"

 

Hijack This(darmowy)

"Skanuje lokalizacje na kompie, które mogą być zmodyfikowane przez hijackery i naprawia napotkane problemy. W głównym okienku klikamy Scan i pojawi nam się lista wynikach. Uwaga: Hijack jest tak skonstruowany by pokazywać wszystkie lokalizacje, w których prawdopodobnie są szpiedzy czyli pokazuje zarówno wejścia prawidłowe jak i wirusowe! Te które chcesz usunąć haczykujesz i klikasz Fix Checked co usunie zarówno wpis w rejestrze jak i powiązany z nim plik. Nie umiesz ocenić co usunąć??? Wklej loga na forum a fachowcy poradzą:)"

 

Windows Worms Doors Cleaner(darmowy)

"Zamyka "drzwi robakom" poprzez zamknięcie portów przez które się transportują. Musisz go mieć!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PestPatrol albo Spybot - Search&Destroy

Ad-Aware

Spyware Guard

Spyware Blaster

CWShredder

Hijack This

Windows Worms Doors Cleaner

tego używam i czuję się bezpieczny (w miarę) :E

Oprócz tego XP SP2 pełne uaktualnienie

Zamiast IE - Firefox

Zamiast OE - Thunderbird

Pozdrawiam

 

P.S. NIektóre z nich pasowałoby opisać:

 

PestPatrol (Płatny)

"Mój ulubiony.... Mnóstwo opcji, bardzo rzetelna detekcja w bardzo szerokim zakresie (trojany, dialery, keyloggery, hijackery itd...itp..). Co tu dużo mówić, po prostu świetny progs! Od razu uaktualniasz z górnego menu: Options >>>"

 

Spybot - Search&Destroy (darmowy)

"Też super progs i na dodatek ... darmowy! Rzetelne wykrywanie plus mnóstwo opcji dodatkowych typu Backup całego rejestru, ochrona IE a nawet całego systemu. Całe bogactwo tweaków kryje się w zaawansowanym widoku (Mode >>> Advanced Mode). Dla tych co lubią motać z oprawą graficzną: można zmieniąc skóry programu ....."

 

Ad Aware(freeware, wersja Pro płatna)

"Bardzo dobry. Skanuje dyski, rejestr i pamięć.

 

Spyware Blaster(darmowy)

"Zapobiega on instalacji groźnych spyware ActiveX. Swą wiedzę o "niebezpiecznych" ActiveX czerpie ze specjalnej bazy danych. Nie przeszkadza natomiast "przyjaznym" kontrolkom ActiveX tak że twój browserek nadal będzie pracował poprawnie! Oczywiście nadal będą wyskakiwały okienka pytające o instalkę ActiveX. Olać to! W rzeczywistości Internet Explorer nigdy nie ściągnie i nie puścić w ruch tego typu ActiveX bo jest blokada w rejestrze! Dodatkowo blokuje spyware ActiveX controls nawet gdy są już zainstalowane w systemie.

Ponadto progs ten tworzy snapshot systemu w "czystym stanie". Możesz go potem wykorzystać by odwrócić zmiany wprowadzone przez spyware i hijackery browsera. Ta opcja pracuje na podobieństwo System Restore windy Me i XP."

 

Spyware Guard(darmowy)

"Znakomite uzupełnienie do Spyware Blastera. Pracuje na podobieństwo programu antywirusowego. "Czuwa" w tle skanując pliki zanim zostaną otwarte. Zapobiega instalacji spyware. "

 

CWShredder(darmowy)

"Usuwa różne odmiany trojanów CoolWebSearch (CWS)"

 

Hijack This(darmowy)

"Skanuje lokalizacje na kompie, które mogą być zmodyfikowane przez hijackery i naprawia napotkane problemy. W głównym okienku klikamy Scan i pojawi nam się lista wynikach. Uwaga: Hijack jest tak skonstruowany by pokazywać wszystkie lokalizacje, w których prawdopodobnie są szpiedzy czyli pokazuje zarówno wejścia prawidłowe jak i wirusowe! Te które chcesz usunąć haczykujesz i klikasz Fix Checked co usunie zarówno wpis w rejestrze jak i powiązany z nim plik. Nie umiesz ocenić co usunąć??? Wklej loga na forum a fachowcy poradzą:)"

 

Windows Worms Doors Cleaner(darmowy)

"Zamyka "drzwi robakom" poprzez zamknięcie portów przez które się transportują. Musisz go mieć!"

WIEKSZOSC Z TYCH PROGRAMOW NIE MA NIC WSPOLNEGO Z TROJANAMi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

te progrmay zwalaczaja spywere trojanow nawet nie tkna. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

do zwlaczania trojanow sa antywiusy :)

 

 

 

http://forum.pclab.pl/index.php?act=ST&f=4&t=66360&st=0

 

 

tu masz programy w punkcie 5.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icceman

 

Myślę, że spokojnie można założyć, że koledze chodziło o spyware. W końcu już mu o trojanach pisaliśmy w wątkach typu "jakie AV" czy "Norton vs. Panda". A może jednak lecytyna wskazana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PestPatrol albo Spybot - Search&Destroy

Ad-Aware

Spyware Guard

Spyware Blaster

CWShredder

Hijack This

Windows Worms Doors Cleaner

tego używam i czuję się bezpieczny (w miarę) :E

Oprócz tego XP SP2 pełne uaktualnienie

Zamiast IE - Firefox

Zamiast OE - Thunderbird

Pozdrawiam

 

P.S. NIektóre z nich pasowałoby opisać:

 

PestPatrol (Płatny)

"Mój ulubiony.... Mnóstwo opcji, bardzo rzetelna detekcja w bardzo szerokim zakresie (trojany, dialery, keyloggery, hijackery itd...itp..). Co tu dużo mówić, po prostu świetny progs! Od razu uaktualniasz z górnego menu: Options >>>"

 

 

.

.

.

.

.

 

 

roback jak już kogoś cytujesz to podaj chociaż źródło, bo może ktoś będzie na tyle zainteresowany, żeby przeczytać wszystko...

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index...showtopic=11522

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
icceman

 

Myślę, że spokojnie można założyć, że koledze chodziło o spyware. W końcu już mu o trojanach pisaliśmy w wątkach typu "jakie AV" czy "Norton vs. Panda". A może jednak lecytyna wskazana...

 

 

hmmm nie wiem... ale jak dl mnie warto by bylo nazywac rzeczy po imieniu...

 

bo ludize po watku rafala nagminnie myla...

 

a potem bedzie ze nie pomogolo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Spybot S&D , Ad-aware . Zobacz tutaj

 

 

ale na co ???

bo jak na trojany to :

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

jak na spyware to ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki :) faktycznie mogłem podać źródło. Tam jest tego więcej w rzeczy samej :E

I przyznaję, że mylnie założyłem iż koledze właśnie chodziło o spyware bo tego najwięcej krąży i to najłatwiej załapać :E

P.S. Ale mam kaca dziś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
icceman

 

Myślę, że spokojnie można założyć, że koledze chodziło o spyware. W końcu już mu o trojanach pisaliśmy w wątkach typu "jakie AV" czy "Norton vs. Panda". A może jednak lecytyna wskazana...

to wy juz to przerabialiscie, tak?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na co ???

bo jak na trojany to :

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

jak na spyware to ok :)

 

może Trojan Remower :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...