Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

inter25

Jaki najlepszy Anty Trojan ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy Anty Trojan ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PestPatrol albo Spybot - Search&Destroy

Ad-Aware

Spyware Guard

Spyware Blaster

CWShredder

Hijack This

Windows Worms Doors Cleaner

tego używam i czuję się bezpieczny (w miarę) :E

Oprócz tego XP SP2 pełne uaktualnienie

Zamiast IE - Firefox

Zamiast OE - Thunderbird

Pozdrawiam

 

P.S. NIektóre z nich pasowałoby opisać:

 

PestPatrol (Płatny)

"Mój ulubiony.... Mnóstwo opcji, bardzo rzetelna detekcja w bardzo szerokim zakresie (trojany, dialery, keyloggery, hijackery itd...itp..). Co tu dużo mówić, po prostu świetny progs! Od razu uaktualniasz z górnego menu: Options >>>"

 

Spybot - Search&Destroy (darmowy)

"Też super progs i na dodatek ... darmowy! Rzetelne wykrywanie plus mnóstwo opcji dodatkowych typu Backup całego rejestru, ochrona IE a nawet całego systemu. Całe bogactwo tweaków kryje się w zaawansowanym widoku (Mode >>> Advanced Mode). Dla tych co lubią motać z oprawą graficzną: można zmieniąc skóry programu ....."

 

Ad Aware(freeware, wersja Pro płatna)

"Bardzo dobry. Skanuje dyski, rejestr i pamięć.

 

Spyware Blaster(darmowy)

"Zapobiega on instalacji groźnych spyware ActiveX. Swą wiedzę o "niebezpiecznych" ActiveX czerpie ze specjalnej bazy danych. Nie przeszkadza natomiast "przyjaznym" kontrolkom ActiveX tak że twój browserek nadal będzie pracował poprawnie! Oczywiście nadal będą wyskakiwały okienka pytające o instalkę ActiveX. Olać to! W rzeczywistości Internet Explorer nigdy nie ściągnie i nie puścić w ruch tego typu ActiveX bo jest blokada w rejestrze! Dodatkowo blokuje spyware ActiveX controls nawet gdy są już zainstalowane w systemie.

Ponadto progs ten tworzy snapshot systemu w "czystym stanie". Możesz go potem wykorzystać by odwrócić zmiany wprowadzone przez spyware i hijackery browsera. Ta opcja pracuje na podobieństwo System Restore windy Me i XP."

 

Spyware Guard(darmowy)

"Znakomite uzupełnienie do Spyware Blastera. Pracuje na podobieństwo programu antywirusowego. "Czuwa" w tle skanując pliki zanim zostaną otwarte. Zapobiega instalacji spyware. "

 

CWShredder(darmowy)

"Usuwa różne odmiany trojanów CoolWebSearch (CWS)"

 

Hijack This(darmowy)

"Skanuje lokalizacje na kompie, które mogą być zmodyfikowane przez hijackery i naprawia napotkane problemy. W głównym okienku klikamy Scan i pojawi nam się lista wynikach. Uwaga: Hijack jest tak skonstruowany by pokazywać wszystkie lokalizacje, w których prawdopodobnie są szpiedzy czyli pokazuje zarówno wejścia prawidłowe jak i wirusowe! Te które chcesz usunąć haczykujesz i klikasz Fix Checked co usunie zarówno wpis w rejestrze jak i powiązany z nim plik. Nie umiesz ocenić co usunąć??? Wklej loga na forum a fachowcy poradzą:)"

 

Windows Worms Doors Cleaner(darmowy)

"Zamyka "drzwi robakom" poprzez zamknięcie portów przez które się transportują. Musisz go mieć!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PestPatrol albo Spybot - Search&Destroy

Ad-Aware

Spyware Guard

Spyware Blaster

CWShredder

Hijack This

Windows Worms Doors Cleaner

tego używam i czuję się bezpieczny (w miarę) :E

Oprócz tego XP SP2 pełne uaktualnienie

Zamiast IE - Firefox

Zamiast OE - Thunderbird

Pozdrawiam

 

P.S. NIektóre z nich pasowałoby opisać:

 

PestPatrol (Płatny)

"Mój ulubiony.... Mnóstwo opcji, bardzo rzetelna detekcja w bardzo szerokim zakresie (trojany, dialery, keyloggery, hijackery itd...itp..). Co tu dużo mówić, po prostu świetny progs! Od razu uaktualniasz z górnego menu: Options >>>"

 

Spybot - Search&Destroy (darmowy)

"Też super progs i na dodatek ... darmowy! Rzetelne wykrywanie plus mnóstwo opcji dodatkowych typu Backup całego rejestru, ochrona IE a nawet całego systemu. Całe bogactwo tweaków kryje się w zaawansowanym widoku (Mode >>> Advanced Mode). Dla tych co lubią motać z oprawą graficzną: można zmieniąc skóry programu ....."

 

Ad Aware(freeware, wersja Pro płatna)

"Bardzo dobry. Skanuje dyski, rejestr i pamięć.

 

Spyware Blaster(darmowy)

"Zapobiega on instalacji groźnych spyware ActiveX. Swą wiedzę o "niebezpiecznych" ActiveX czerpie ze specjalnej bazy danych. Nie przeszkadza natomiast "przyjaznym" kontrolkom ActiveX tak że twój browserek nadal będzie pracował poprawnie! Oczywiście nadal będą wyskakiwały okienka pytające o instalkę ActiveX. Olać to! W rzeczywistości Internet Explorer nigdy nie ściągnie i nie puścić w ruch tego typu ActiveX bo jest blokada w rejestrze! Dodatkowo blokuje spyware ActiveX controls nawet gdy są już zainstalowane w systemie.

Ponadto progs ten tworzy snapshot systemu w "czystym stanie". Możesz go potem wykorzystać by odwrócić zmiany wprowadzone przez spyware i hijackery browsera. Ta opcja pracuje na podobieństwo System Restore windy Me i XP."

 

Spyware Guard(darmowy)

"Znakomite uzupełnienie do Spyware Blastera. Pracuje na podobieństwo programu antywirusowego. "Czuwa" w tle skanując pliki zanim zostaną otwarte. Zapobiega instalacji spyware. "

 

CWShredder(darmowy)

"Usuwa różne odmiany trojanów CoolWebSearch (CWS)"

 

Hijack This(darmowy)

"Skanuje lokalizacje na kompie, które mogą być zmodyfikowane przez hijackery i naprawia napotkane problemy. W głównym okienku klikamy Scan i pojawi nam się lista wynikach. Uwaga: Hijack jest tak skonstruowany by pokazywać wszystkie lokalizacje, w których prawdopodobnie są szpiedzy czyli pokazuje zarówno wejścia prawidłowe jak i wirusowe! Te które chcesz usunąć haczykujesz i klikasz Fix Checked co usunie zarówno wpis w rejestrze jak i powiązany z nim plik. Nie umiesz ocenić co usunąć??? Wklej loga na forum a fachowcy poradzą:)"

 

Windows Worms Doors Cleaner(darmowy)

"Zamyka "drzwi robakom" poprzez zamknięcie portów przez które się transportują. Musisz go mieć!"

WIEKSZOSC Z TYCH PROGRAMOW NIE MA NIC WSPOLNEGO Z TROJANAMi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

te progrmay zwalaczaja spywere trojanow nawet nie tkna. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

do zwlaczania trojanow sa antywiusy :)

 

 

 

http://forum.pclab.pl/index.php?act=ST&f=4&t=66360&st=0

 

 

tu masz programy w punkcie 5.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icceman

 

Myślę, że spokojnie można założyć, że koledze chodziło o spyware. W końcu już mu o trojanach pisaliśmy w wątkach typu "jakie AV" czy "Norton vs. Panda". A może jednak lecytyna wskazana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PestPatrol albo Spybot - Search&Destroy

Ad-Aware

Spyware Guard

Spyware Blaster

CWShredder

Hijack This

Windows Worms Doors Cleaner

tego używam i czuję się bezpieczny (w miarę) :E

Oprócz tego XP SP2 pełne uaktualnienie

Zamiast IE - Firefox

Zamiast OE - Thunderbird

Pozdrawiam

 

P.S. NIektóre z nich pasowałoby opisać:

 

PestPatrol (Płatny)

"Mój ulubiony.... Mnóstwo opcji, bardzo rzetelna detekcja w bardzo szerokim zakresie (trojany, dialery, keyloggery, hijackery itd...itp..). Co tu dużo mówić, po prostu świetny progs! Od razu uaktualniasz z górnego menu: Options >>>"

 

 

.

.

.

.

.

 

 

roback jak już kogoś cytujesz to podaj chociaż źródło, bo może ktoś będzie na tyle zainteresowany, żeby przeczytać wszystko...

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index...showtopic=11522

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
icceman

 

Myślę, że spokojnie można założyć, że koledze chodziło o spyware. W końcu już mu o trojanach pisaliśmy w wątkach typu "jakie AV" czy "Norton vs. Panda". A może jednak lecytyna wskazana...

 

 

hmmm nie wiem... ale jak dl mnie warto by bylo nazywac rzeczy po imieniu...

 

bo ludize po watku rafala nagminnie myla...

 

a potem bedzie ze nie pomogolo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Spybot S&D , Ad-aware . Zobacz tutaj

 

 

ale na co ???

bo jak na trojany to :

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

jak na spyware to ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki :) faktycznie mogłem podać źródło. Tam jest tego więcej w rzeczy samej :E

I przyznaję, że mylnie założyłem iż koledze właśnie chodziło o spyware bo tego najwięcej krąży i to najłatwiej załapać :E

P.S. Ale mam kaca dziś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
icceman

 

Myślę, że spokojnie można założyć, że koledze chodziło o spyware. W końcu już mu o trojanach pisaliśmy w wątkach typu "jakie AV" czy "Norton vs. Panda". A może jednak lecytyna wskazana...

to wy juz to przerabialiscie, tak?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na co ???

bo jak na trojany to :

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

jak na spyware to ok :)

 

może Trojan Remower :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Oficjalnie o silniku Ego w F1. Lee Mather, starszy dyrektor kreatywny ds. F1 24. Ego jest używany od 15 lat, i zmienia się znacząco co roku (XD) w tym roku zostanie usprawniony o  dynamic diffuse global illumination (DDGI) dla oświetlenia, pod względem graficznym wygląda że to będzie jedyna zmiana. W przeszłości zdecydowana większość gier od Codemasters śmigało na silniku EGO, w tej chwile jest on stosowany jedynie w serii F1, wszystko to po przejęciu przez EA. Lee uważa to za zaletę ponieważ zespół zna ten silnik na wylot ponieważ sami go stworzyli. "Mamy całkowitą elastyczność, aby zrobić z nim, co chcemy. Nie sądzę, że bylibyśmy w stanie tak łatwo wprowadzić ogromne zmiany w fizyce, gdyby nie nasza technologia." Zapytany, czy team odpowiedzialny za F1 rozważyłby pójście drogą ludzi od WRC i przejście na Unreal Engine, Mather odpowiedział: nie ma żadnego wymogu ani potrzeby, abyśmy wykonywali ten ruch. Nie dałoby nam to żadnych  większych korzyści w serii F1. W EA WRC oczywistym powodem była potrzeba generowania długich OS-ów,  i unreal engine daje taką możliwość, w F1 tego nie potrzebujemy. Wybiegając w przyszłość silnika EGO „Będziemy go nadal budować i rozwijać” – podkreśla Mather.   Dziękuje, tyle w temacie obiecanek zmian, przez te same osoby przez ostatnie 2 lata.  
    • Czyli bardziej atrakcyjna opcja nie jest lepsza? I jak tu nie chwytać za słówka?  Warunki handlu 'minimalnie' gorsze, hehehe...a jaka na to jest gwarancja? Scenariusz idealny? Obudźmy się i przedstawmy scenariusz realny: Polska się foszy, Unia się foszy, Polska wychodzi, Unia napina mięśnie, Polska napina mięśnie. Wygrywa silniejszy. Słabszy klęka i się podporządkowuje warunkom stawianym przez silniejszego. Jak już Unia kończy, warunkowanie przez gwałt zaczynają kolejni silniejsi od Polski; Wschód, USA, czy nawet republika moczarów zielarskich. W świecie realnym rozmyślania o tym co byśmy mogli zrobić gdybyśmy byli kimś nie mają za dużego sensu, jeżeli się tym kimś nie jest
    • No muszę przyznać że byłem już w tym tygodnia i raz w poprzednim na krótkiej przejażdżce rowerowej i lepiej mi się jeździ niż chodzi. Przy chodzeniu odczuwam jeszcze niekiedy ból. Jak zginam stopę to w miejscu zginania w kilku miejscach mnie coś strzyka. Choć nie zawsze mam wrażenie że bardziej jak jest zimniej. Plus jeszcze jak przypadkiem wygnę sobie palce do góry to też zaboli w miejscu złamania. Sam stopa mi też jeszcze spuchnie ale to bardziej przy intensywnym eksploatowaniu. I co ciekaw też bardziej na wieczór jak w dzień. 
    • Na chwilę obecną jeszcze się opłaca pozostawać w Unii, ale lewica w Brukseli mocno pracuje by to zmienić.
    • Z tego co piszesz to szukasz czegoś balkonowego. Tam jest to tak rozwiązane, że nie produkuje więcej prądu niż jest poboru. Ale to nie jest offgrid, to jest jakaś separacja jedynie żeby nie wysyłać.  Co do legalności takich rozwiązań to się nie zastanawiałem. Ale skoro magazyn energii wymaga zgłoszenia i wpisania na listę zgodnych energetycznie urządzeń, to tutaj może być podobnie. Podłączasz się do publicznej sieci, wiec nie możesz tego robić najgorszym chińskim szajsem narażając wszystkich na około.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...