Forum PCLab.pl: Sterowniki dzwiekowe do Win XP, MPU-401/MSI-MS 6507 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Sterowniki dzwiekowe do Win XP, MPU-401/MSI-MS 6507 Karta graf MPU-401 plyta glowna MSI-MS 6507

#1 Użytkownik jest niedostępny   tigrom Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Kwiecień 2011 - 19:53

Witam.Miałem formata windowsa i nie dziala mi dzwiek.Mianowicie wszedlem w winampa wlaczylem muzyke i wyskoczyl blad :
Nieprawidlowy sterownik DirectSound.Zainstaluj odpowiednie sterowniki lub wybierz inne urzadzenie w konfiguarcji.Kod blędu: 88780078

Poczytałem troche na forach itp i dowiedzialem sie ze musze pierw sprawdzic nazwe karty dzwiekowej i uzylem do tego programu Evense home edition czy cos takiego i mam nazwe MPU-401
Potrzebuje do tej karty MPU-401 sterowniki dzwiekowe!
Jak juz szukalem nawet po googlach itp to zawsze linki nie dzialajace lub jak klikam download to przekierowuje mnie na jakies dziwne linki..
Jakby ktoś mógł wstawić tu dobry dzialajcy link to byłbym bardzo wdzięczny bo bardzo tego potrzebuje;/
Jestem w tym naprawdę zielony wiec prosze o wyrozumiałość.Czytalem wasze tematy ale tak nie bardzo ogarniam;/

Dane do plyty glownej :
MSI MS-6507
System windows XP
Z góry dzieki !!
Pozdrawiam , tigrom.

#2 Użytkownik jest niedostępny   FilipEcki Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Kwiecień 2011 - 19:56

TU masz wszystkie sterowniki do płyty głównej... Naucz się sam tego szukać, wystarczyło wkleić w google kod płyty głównej czyli to co podałeś MS-6507 i kliknąć pierwszy link. Mam nadzieję że się tego nauczyłeś. Idź i nie grzesz więcej.

Ten post był edytowany przez FilipEcki dnia: 12 Kwiecień 2011 - 19:56

#3 Użytkownik jest niedostępny   tigrom Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 12 Kwiecień 2011 - 20:21

Wszedłem w link zjechałem na dół i ściągnełem ale niestety nie mam dźwięku.Masz cos na mysli czemu nie mam go ?

Ten post był edytowany przez tigrom dnia: 12 Kwiecień 2011 - 20:50

Strona 1 z 1