Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tigrom

Sterowniki dzwiekowe do Win XP, MPU-401/MSI-MS 6507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Miałem formata windowsa i nie dziala mi dzwiek.Mianowicie wszedlem w winampa wlaczylem muzyke i wyskoczyl blad :

Nieprawidlowy sterownik DirectSound.Zainstaluj odpowiednie sterowniki lub wybierz inne urzadzenie w konfiguarcji.Kod blędu: 88780078

 

Poczytałem troche na forach itp i dowiedzialem sie ze musze pierw sprawdzic nazwe karty dzwiekowej i uzylem do tego programu Evense home edition czy cos takiego i mam nazwe MPU-401

Potrzebuje do tej karty MPU-401 sterowniki dzwiekowe!

Jak juz szukalem nawet po googlach itp to zawsze linki nie dzialajace lub jak klikam download to przekierowuje mnie na jakies dziwne linki..

Jakby ktoś mógł wstawić tu dobry dzialajcy link to byłbym bardzo wdzięczny bo bardzo tego potrzebuje;/

Jestem w tym naprawdę zielony wiec prosze o wyrozumiałość.Czytalem wasze tematy ale tak nie bardzo ogarniam;/

 

Dane do plyty glownej :

MSI MS-6507

System windows XP

Z góry dzieki !!

Pozdrawiam , tigrom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TU masz wszystkie sterowniki do płyty głównej... Naucz się sam tego szukać, wystarczyło wkleić w google kod płyty głównej czyli to co podałeś MS-6507 i kliknąć pierwszy link. Mam nadzieję że się tego nauczyłeś. Idź i nie grzesz więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w link zjechałem na dół i ściągnełem ale niestety nie mam dźwięku.Masz cos na mysli czemu nie mam go ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...