Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Quicksand

[ankieta] marihuana

Marihuana  

517 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy próbowałeś marihuanę ?

    • Tak
      302
    • Nie
      215
  2. 2. Jesteś pełnoletni ?

    • Tak
      404
    • Nie
      113
  3. 3. Twój stosunek do tej rośliny

    • Pozytywny
      227
    • Negatywny
      90
    • Neutralny
      200
  4. 4. Czy znasz kogoś komu MJ zaszkodziła/popsuła życie ?

    • Tak
      167
    • Nie
      350
  5. 5. Czy znasz kogoś komu MJ pomogła w życiu ?

    • Tak
      90
    • Nie
      427


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czytając temat o Iron Lungs tutaj na forum w humorze, naszło mnie aby przeprowadzić taką niewinną prostą ankietę.

 

Uwaga.

Chodzi tylko o wypełnienie całkowicie anonimowej ankiety, raczej nie chciałbym wywoływać tutaj dyskusji na ten bądź co bądź kontrowersyjny temat, żeby nie do prowadzić do tak zwanego flame-a ;)

 

Lecz jakaś luźna rozmowa na poziomie myślę, że nie zaszkodzi, nie schodząca na temat czy jest zła czy dobra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam, chodzi Ci o pytanie o stosunek ? Mój błąd, ale już za późno. Bo na resztę nie wiem, jak można nie wiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosunek do tej rośliny - brakuje: obojętny. Zaznaczyłem: pozytywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pytaniu o stosunek do tej rosliny brakuje opcji neutralny. Jak będzie to wypełnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi o 2 ostatnie opcje ;)

 

No to jak można nie wiedzieć, ale kogoś znasz z tych osób, albo nie znasz nikogo, wydaje mi się być to proste jak budowa cepa.

 

Stosunek do tej rośliny - brakuje: obojętny. Zaznaczyłem: pozytywny.

 

No nic jednak brak tej opcji to przeszkadza, więc dodałem ;) Kto chce może usunąć głos i zagłosować jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisząc "pomogła" mam brać pod uwagę tych, którzy na tym zarobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna miec do niej negatywny stosunek? <nie rozumie>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi o zarobek. Chodzi o samo zażywanie. Typu np ktoś wyszedł z alkoholizmu, dzięki temu, lub wyciągnęło go z depresji, odciągnęło od samobójstwa, ktoś wziął się w garść po jakimś ciężkim problemie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna miec do niej negatywny stosunek? <nie rozumie>

Można, można. Kolega tak jarał, że wolał kupić bucha niż jakieś żarcie i sępił masę kasy od rodziców, aż ci odkryli na co i teraz jara mniej, a normalnie, a nie taki przymuł 24/7.

Nie, nie chodzi o zarobek. Chodzi o samo zażywanie. Typu np ktoś wyszedł z alkoholizmu, dzięki temu, lub wyciągnęło go z depresji, odciągnęło od samobójstwa, ktoś wziął się w garść po jakimś ciężkim problemie itp.

Po za przesadzeniem, podsycane alkoholem czy czymś to nie znam, żeby ktoś z samego palenia miał jakąś szkodę, ale, że ktoś kasy za dużo wydawał to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna miec do niej negatywny stosunek? <nie rozumie>

 

Przykładowo jest sobie rodzic ma dziecko w wieku gimnazjalnym, które zaczęło palić, przez co np nie skończyło szkoły.. I z punktu widzenia takiego rodzica taki rodzic mógłby zagłosować na negatywnie, bo mu ona zrobiła krzywdę, ale to że dziecka nie upilnował to inna sprawa, albo jakiś przykładowy użytkownik pclaba, którego brat poszedł siedzieć za handel ;) Wiem, że to nie wina mj, ale stawiam się z ich punktu widzenia, bo taki user sobie myśli, że gdyby nie mj to miałbym brata, a tak siedzi on w wiezieniu, a to że z własnej głupoty poszedł siedzieć to inna sprawa, ale niektórzy mogą mieć taki punkt widzenia, co może usprawiedliwiać ich głos za negatywnym. Jak i wiele innych przypadków.

 

Można, można. Kolega tak jarał, że wolał kupić bucha niż jakieś żarcie i sępił masę kasy od rodziców, aż ci odkryli na co i teraz jara mniej, a normalnie, a nie taki przymuł 24/7.

Po za przesadzeniem, podsycane alkoholem czy czymś to nie znam, żeby ktoś z samego palenia miał jakąś szkodę, ale, że ktoś kasy za dużo wydawał to tak.

 

Rozumiem, że mówisz o jednej i tej samej osobie, zapytam jak można kolega skończył szkołę jak zaczął palić albo czy w trakcie zaczął palić ? Jak w trakcie to wszystko wyjaśnia. Moim skromnym zdaniem nikt się tego tykać nie powinien jak przynajmniej tych 18 nie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do tego stosunek jak do alkoholu i uważam, że powinni zalegalizować i nie robić ludzi w ciula.

 

Edit: jestem przeciwko twardym narkotykom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do tego stosunek jak do alkoholu i uważam, że powinni zalegalizować i nie robić ludzi w ciula.

 

Edit: jestem przeciwko twardym narkotykom.

 

alkohol to twardy narkotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mówisz o jednej i tej samej osobie, zapytam jak można kolega skończył szkołę jak zaczął palić albo czy w trakcie zaczął palić ? Jak w trakcie to wszystko wyjaśnia. Moim skromnym zdaniem nikt się tego tykać nie powinien jak przynajmniej tych 18 nie skończy.

Ja miałem takich 3 kolegów. Jednego w szkole w lo. Był zdolny, a jarał tyle, że nawet prosił by "jak powiem coś głupiego w czasie zajęć to mi dajcie znać", no i omijał szkołę. Szkoda, fajny był, choć mnie czasami wkurzał.

Już w czasie studiów to jeden gość uwalił wszystkie kursy, bo wolał jarać (i rozprowadzać) niż się uczyć, a inny co prawda się uczył i zaliczał, ale jarał tyle, że nie miał kasy na jedzenie.

alkohol to twardy narkotyk

To zależy, ale i tak można by go stawiać obok twardych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alkohol to twardy narkotyk

komputer i TV dla niektórych też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piję, nie palę. To syf jest, szkodzi zdrowiu, i uzależnia. Są rzeczy które nie ogłupiają, a cieszą bardziej i umilają czas.

 

A tak btw, dlaczego ludzie wymyślają tylko używki które są szkodliwe? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takich 3 kolegów. Jednego w szkole w lo. Był zdolny, a jarał tyle, że nawet prosił by "jak powiem coś głupiego w czasie zajęć to mi dajcie znać", no i omijał szkołę. Szkoda, fajny był, choć mnie czasami wkurzał.

Już w czasie studiów to jeden gość uwalił wszystkie kursy, bo wolał jarać (i rozprowadzać) niż się uczyć, a inny co prawda się uczył i zaliczał, ale jarał tyle, że nie miał kasy na jedzenie.

 

Ale zaczęli palić w LO na studiach czy wcześniej ? bo o to mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piję, nie palę. To syf jest, szkodzi zdrowiu, i uzależnia. Są rzeczy które nie ogłupiają, a cieszą bardziej i umilają czas.

 

A tak btw, dlaczego ludzie wymyślają tylko używki które są szkodliwe? :E

Jak skonczysz 16lat to zrozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To zależy,

od czego? nie wyobrazam sobie zakwalifikowania substacji powodujacej tak okropne uzaleznienie(do tego fizyczne...) jako miekkiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi było odp na 4 pytanie bo w sumie nie znam nikogo komu sama ganja by zaszkodziła poza faktem, że mój kumpel od 3 lat siedzi w więzieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skonczysz 16lat to zrozumiesz.

 

Ja już dawno skończyłem i nigdy nie zrozumiałem fenomenu tego szajsu dla słabych ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skonczysz 16lat to zrozumiesz.

Mam 20 :(

 

Ale wiadomo, polak lubi się uchlać jak świnia, to i nie rozumie jak inni nie piją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 20 :(

 

Ale wiadomo, polak lubi się uchlać jak świnia, to i nie rozumie jak inni nie piją.

Jezeli masz 20 to wspolczuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...