Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Warn1ng

Test na czas reakcji.

Rekomendowane odpowiedzi

Średni czas 0,219. Ciekawe są wyniki dla poszczególnych przeglądarek, wniosek jest prosty - największe lamy używają IE. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
N I E W Y Ł A N C Z A J

 

tylko przesuń okienko jeśli zasłania wyniki.

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynik 1/4: 0.109 s

wynik 2/4: 0.17 s

wynik 3/4: 0.07 s

wynik 4/4: 0.209 s

 

Niestety momentami dopadało mnie znudzenie jak i znużenie. (za długo na nogach) Bywały i falstarty i spowolnienia :P

Drugi to już zupełna nuda. Serio bałem się że usnę chyba że mi coś nie działa albo przegapiłem zmianę jednego źdźbła trawy na obrazku czy coś. BTW tygrys powinien mordę drzeć byłoby bardziej realistycznie :E

Spróbuję wyspany. :)

Troll-mod?

 

Ja mam średnią 0,229 na pierwszym, ale senny jestem, poza tym, nudny ten test, czekasz... czekasz, można się zdekoncentrować byle czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że sam zszedłem do 0.186, przy czym moja mamuśka robiła średnią 0.182 przy najniższym czasie reakcji 0.162!! Do tej pory nie wiem jak to zrobiła ;)

Jakiej metody używacie? Kliknięcie czy ruch myszy? Sprawdzaliście różnice pomiędzy różnymi dpi myszy? Wydaje mi się, że przy wyższym DPI czas ruchu się minimalnie skraca. Dla porównania zrobiłem test też na notebookowym touchbadzie, ale nie udało mi się zejść poniżej 0.200. Być może miało na to wpływ już zmęczenie organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że sam zszedłem do 0.186, przy czym moja mamuśka robiła średnią 0.182 przy najniższym czasie reakcji 0.162!! Do tej pory nie wiem jak to zrobiła ;)

Jakiej metody używacie? Kliknięcie czy ruch myszy? Sprawdzaliście różnice pomiędzy różnymi dpi myszy? Wydaje mi się, że przy wyższym DPI czas ruchu się minimalnie skraca. Dla porównania zrobiłem test też na notebookowym touchbadzie, ale nie udało mi się zejść poniżej 0.200. Być może miało na to wpływ już zmęczenie organizmu.

Dokładnie, to jest niedokładny pomiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to bardzo niedokładny - wziąłem starszą myszkę i ledwo schodziłem poniżej 250ms, a na touchpadzie jak chciałem wciskać to nawet i 300 szło bo wciśnięcie wymagało trochę siły i czasu (a do tego raz wcisnąłem, odłożyłem palec a reakcja na to i tak była 0,3s później i napisało mi 570ms, więc pewnie coś komputer musiał przetworzyć z tego kliknięcia i opóźniło się jakiś błąd czy coś mojego lapka),a na mojej normalnej myszce nie ma problemu zejść poniżej 200ms.... więc różnice są koszmarne w zależności od tego czego się korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukiwałeś :E Albo jesteś nadczłowiekiem :hmm:

Powiedzmy sobie szczerze. Praktycznie niemożliwy jest taki czas reakcji jak pokazałeś wyżej. A już wynik 0.07 to:lol2:. Ty nie pokazałeś nam czasu reakcji na zobaczenie obrazka tylko "strzelałeś" kiedy on się pojawi. To tak jak z biegami na 100 metrów. Falstart jest orzekany nie wtedy gdy się wybiegnie przed sygnałem strzału, ale bodajże wtedy kiedy reakcja na usłyszenie strzału jest poniżej 0,200s.

Wkleiłem jedynie wyświetlone na stronie wyniki. (dodałem kursywę) Co by mi przyszło z "dodawania"? Podziw, nienawiść, samozadowolenie? Zaraz zwie się mnie oszustem. Przykre.

 

Mam inną wersję. Brzmi ona "trzeba się do kogoś prz%$^#%^". Bowiem jakoś nie przyszło do głowy żadnemu że błąd wystąpił w przeglądarce czy na stronie. Tylko zaraz odstrzał'. Szkoda. Choć to nie mój problem. :D

 

Widoczniem "troll-modem" :lol2: Litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry B166ER ale w pewnym stopniu mają rację - to nie jest możliwe (a najłatwiej po prostu okrzyknąć kogoś oszustem, tacy są już ludzie), inna kwestia jak to się stało :) masz jakąś przeglądarkę spowalniającą czas? Warto byłoby się zastanowić, jak możesz zrób test jeszcze raz to przynajmniej rozwieje jakieś wątpliwości, chyba że znów będziesz miał wyniki po prostu niemożliwe, wtedy zacząłbym się zastanawiać co jest nie tak z Twoją przeglądarką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robione przed momentem, bodaj trzecia próba.

 

wynik: 0.19 s

 

średnia całkowita: 0.197 s

 

wynik 1/4: 0.189 s

wynik 2/4: 0.226 s

wynik 3/4: 0.182 s

wynik 4/4: 0.19 s

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry B166ER ale w pewnym stopniu mają rację - to nie jest możliwe (a najłatwiej po prostu okrzyknąć kogoś oszustem, tacy są już ludzie), inna kwestia jak to się stało :) masz jakąś przeglądarkę spowalniającą czas? Warto byłoby się zastanowić, jak możesz zrób test jeszcze raz to przynajmniej rozwieje jakieś wątpliwości, chyba że znów będziesz miał wyniki po prostu niemożliwe, wtedy zacząłbym się zastanawiać co jest nie tak z Twoją przeglądarką...

 

Spoko spoko. Gdyby było za dużo byłoby git. Odpuszczę sobie zabawę. Insynuowanie zaś że oszukałem jest dla mnie jedynie bezpodstawnym oszczerstwem. Nawet nie weryfikowałem tych wyników bo mam awersję do liczb i się gubię zakreśliłem mychą i kopiuj wklej.

 

Wy oczywiście zaraz musieliście odkryć mój tajny plan zostania w Waszych oczach ÜberSoldierem. Ech. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jak pogram z godzinkę w grę i się wkręcę, to na teście wychodzi mniej.

Tak więc wkręcajcie się przed testem jak możecie :E

Ps. przeglądarka spowalniająca czas- dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podziw, nienawiść, samozadowolenie? Zaraz zwie się mnie oszustem. Przykre.

A tam. Po prostu spolszczyli angielski zwrot "cheater", który odnosi się do osób wykorzystujących luki w systemie gry. Chyba nie chcesz powiedzieć, że rzeczywiście masz taki czas reakcji :>?

Raz mi się udało uzyskać 0,079, ale raczej instynktownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można screenshoty z tych wyników? Bo ciężko mi wierzyć w tak rewelacyjny refleks po prostu, a jeśli to z chęcią się dowiem skad go masz, bo cięzko bez jakiegoś specjalnego treningu mieć poniżej 200ms - sporo gry w FPS może spowodować zejsć do takiego poziomu, ale poniżej 180-190 już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy test (drugi mi nie działa)

 

rsbd.jpg

 

Będę poprawiał :D

 

edit:

 

Tu jeszcze lewa ręka:

lpsl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test nr 1 z kolorowymi kulkami

 

średnia całkowita: 0.184 s

 

wynik 1/4: 0.18 s

wynik 2/4: 0.189 s

wynik 3/4: 0.191 s

wynik 4/4: 0.175 s

 

Wyniki z próby nr2, za pierwszym razem musiałem zobaczyć o co w tym chodzi.

Szybciej jest ruszyć myszką niż wcisnąć przycisk.

 

 

Trochę się poprawiłem:

 

średnia całkowita: 0.162 s

 

wynik 1/4: 0.167 s

wynik 2/4: 0.154 s

wynik 3/4: 0.155 s

wynik 4/4: 0.171 s

post-176053-130390790501_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarinho

52462049.jpg

 

48696219.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można screenshoty z tych wyników? Bo ciężko mi wierzyć w tak rewelacyjny refleks po prostu, a jeśli to z chęcią się dowiem skad go masz, bo cięzko bez jakiegoś specjalnego treningu mieć poniżej 200ms - sporo gry w FPS może spowodować zejsć do takiego poziomu, ale poniżej 180-190 już nie.

 

testls.jpg

 

Nie gram w ŻADNE gry i nie pamiętam kiedy grałem w coś dłużej niż 15min w tygodniu. Trenować, też nie trenuję... ogólnie 2 na 4 ruchy zawsze mam poniżej 0.200s, rzadko się zdarza, że 4/4 będą poniżej, ale jak widać na obrazku - da się. Zazwyczaj jednak, wygląda to tak, że zrobie coś około 0.175 i następny mam grubo ponad 0.200...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poczytaj sobie o refleksie - tak szybki czas reakcji to naprawdę coś niezwykłego - normalny człowiek ma koło 250ms, dobry refleks to koło własnie 200ms, a poniżej 180ms to zwykle sportowcy mają (do 150ms) lub naprawdę ludzie którzy go ciągle gdzieś ćwiczą... może rzeczywiście dobry sprzęt itd, ale i tak jestem zaskoczony, ja jak trenowałem sporo sportów wymagających wysokiego refleksu uzyskiwałem poniżej 180ms (średnio koło 180-190ms), a ogólnie zawsze miałem niezły refleks, więc Twój wynik jest aż za dobry :) Tak bardziej z ciekawości dopytuje bo raczej nie posądzam o oszustwo czy coś, ale i tak nie jestem aż tak ufny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kwestia tego czy ktoś sprawdza rzeczywisty czas reakcji czy próbuje się "wstrzelić" w czas. :)

To tylko forum, a ludzie mają niezwykłe potrzeby pokazania się. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kwestia tego czy ktoś sprawdza rzeczywisty czas reakcji czy próbuje się "wstrzelić" w czas. :)

To tylko forum, a ludzie mają niezwykłe potrzeby pokazania się. :)

Szczerze, dopóki nie przeczytałem, w którymś poście o tej metodzie, nawet przez myśl mi to nie przeszło. Jednakże sądzę, że niemożliwością jest wstrzelić się 4 razy pod rząd. Ale... są ludzie i "ludzie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie mozna oceniac refleksu na takim poziomie po takim tescie. Podejrzeam, ze za duzo zalezy od sprzetu (np dpi myszy) i przegladarki/lacza.

 

 

Nie jest wyczynem imho zrobic tu <200ms, nie jestem wybitnym graczem, a zrobione w dodatku przed snem. Pomiar na moje ejst zbyt niedokladny.

 

 

czask.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wynik, który zescreenowałem w poście nad Tobą był zrobiony w pracy na staroświeckim sprzęcie i myszy Logitech M-BT58, która lata świetności ma dawno za sobą. Wcześniej opisywałem, że robiłem testy na różnym dpi, na touchpadzie, kliknięciem, ruchem. Na wszelkie sposoby. Tylko, że nie ma to odniesienia do ogółu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynik 1/4: 0.299 s

wynik 2/4: 0.224 s

wynik 3/4: 0.202 s

wynik 4/4: 0.354 s

:E

 

Falstart jest orzekany nie wtedy gdy się wybiegnie przed sygnałem strzału, ale bodajże wtedy kiedy reakcja na usłyszenie strzału jest poniżej 0,200s.

To by bylo calkowicie bez sensu.

Ale tak jest. Start poniżej 0,2 s od sygnału startowego traktowany jest jako falstart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem tak dobry ze uzyskałem NaN sekund :)

wynik 1/4: NaN s

Najciekawiej że całkowicie normalnie zrobiłem wszystko (bez screenów bo mi się nie chce, ale mówię prawdę i dodaje jako ciekawostkę po prostu)

 

I już wiem jak uzyskać wynik typu:

 wynik 2/4: 0.08 s

Przez przypadek drgneła mi ręka akurat kiedy się swiatełko włączyło....

 

UP: ale to nadal kretynizm jak dla mnie... to jak ktoś ma za dobry refleks to specjalnie ma się spóźniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...