Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

1damiano1

Laptop do 2700zł z dobrymi głośnikami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :D

WIEM ZE JEST DUZO TAKICH TEMATOW ALE RZADKO KIEDY JEST MOWA O DOBRYCH GLOSNIKACH.

Chce kupić laptopa tak jak w temacie ale sie na tym za dobrze nie znam i prosze o pomoc doświadczonych.

Chciałbym aby laptop MIAL DOBRE GLOSNIKI wiem ze te w laptopie nie maja szans z normalnymi ale zeby byly lepsze niz przecietny laptop ma . Z gory dzieki . Pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Y560 - bardzo fajna seria multimedialna od Lenovo, głośniki od JBL grają naprawdę solidnie i przyzwoicie ;) do tego dodatkowe przyciski multimedialne oraz całość wykonania na b. wysokim poziomie. Pokrywa z przyjemny dla oka wzorem 3d która się nie palcuje i dodający smaczku pomarańczowy pasek w okół matrycy (kto co lubi ale wg. mnie wygląda bardzo ładnie)

Bardzo ładnie grają również laptopy Asusa z serii "N" które to są sygnowane marką Altec Lansing np:

N52DA

na procesorze AMD lub

N52JV

na procesorze i3 (cena jednak ciut wyższa od zakładanej)

Swojego czasu bardzo ładnie grały Toshiby ale dzisiejsze modele mają dźwięk raczej przeciętny.

Zawiodłem się natomiast na serii Pavilion od HP, co prawda dźwięk też niby od Altec Lansing ale jakość i poziom dźwięku też przeciętny. Unikaj Acera z serii tanich serii Aspire (nie wszystkie modele z tej serii - od 5742 już są dwa)oraz marki Packard Bell w których to w ramach oszczędności zastosowano jeden głośnik (mono)! To dopiero jest porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie będziesz miał dobrych głośników w lapku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. powiem szczeerze ze juz wczesniej myslalem nad tym Lenovo a jeszcze jedno pytanie czy Msi ge600 lub ge700 ktory ma dodatkowo sobwoofer nie bylby lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do niczego szczególnego poprostu do sluchania muzyki

 

tylko prosze nie doradzac kupienia sluchawek :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W laptopach można podzielić głośniki na standardowe i beznadziejne. Nie ma laptopów z dobrymi głośnikami, tym bardziej do słuchania muzyki.

W większości nowych laptopów są montowane te standardowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby zdecydowanie gorszy, MSI mają strasznie kiepskie piszczałki (bo głośnikami ciężko to nazwać)

Też polecałbym wcześniej wspomnianego Lenovo Y560 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby zdecydowanie gorszy, MSI mają strasznie kiepskie piszczałki (bo głośnikami ciężko to nazwać)

Też polecałbym wcześniej wspomnianego Lenovo Y560 :)

Dokładnie tak MSI raczej słyną z bardzo kiepskiej jakości piszczałek, nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź coś z SRS Premium Sound, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ;} badzo mi pomogliscie. jeszcze tylko jedno pytanie - kuzyn ma Lenovo y530 i ma on najlepsze głosniki jakie dotąd widzialem w laptopach. czy ten y560 ma porównywalne głosniki do y530?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ;} badzo mi pomogliscie. jeszcze tylko dwa pytani - kuzyn ma Lenovo y530 i ma on najlepsze głosniki jakie dotąd widzialem w laptopach. czy ten y560 ma porównywalne głosniki do y530?

 

2. nie chce zakladac nowego tematu wiec pytam jaka karta jest lepsze do gier gt540 czy hd5730.Wiem ze sa one do siebie b. podobne ale ktoras napewno jest bardziej wydajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz doradzcie Lenovo y560 czy Asus n53sv bo mam mętlik :brow:

Oba są bardzo fajne, y560 gra głośniej ale w Asusie jest dźwięk czystszy i mniej płaski.

poczytaj : N53sv

No i sam wygląd - Lenovo wygląda na młodzieżowe (wzór 3d na obudowie+pomarańczowy pasek) a Asus wygląda całkiem profesjonalnie - ostre krawędzie i ciemna kolorystyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną rzecz ci powiem: jak ci dźwięk y530 się podoba to nie mam pytań, bo jest on naprawdę płaski i jest 0 basu potrzebnego chociażby przy metalu. Nie wiem jak w y560 ale w y530 zawiasy są wadą fabryczną i w każdym egzemplarzu w końcu padają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie Asus sie 100x bardziej podoba. Lenovo wyglada jak jakis plastik fantastik, ale jak wiadomo wyglad to kwestia gustu. Minusem Asusa jest dla mnie umieszczenie zlacz audio, nie wiem co za debil wpadl na pomysl wstawienia ich po prawej na samym przodzie, gdzie pewnie zahaczałbym myszka jak sie sluchawki z wielka wtyka podepnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo lenovo niestety jest plastikowe, a jeśli lakierowali go tak jak y530 to no comment- po pół roku starłem lakier spod nadgarstka lewej dłoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle jakie głośniki na usb za 50zł będą lepsze od tych laptopowych. Głośniki w laptopach tam są bo muszą być i tyle w temacie. Słuchanie muzyki z takiego sprzętu to nieporozumienie i nie ma nic wspólnego z dobrą jakością dźwięku.

 

Byle jakie głośniki na usb za 50zł będą lepsze od tych laptopowych. Głośniki w laptopach tam są bo muszą być i tyle w temacie. Słuchanie muzyki z takiego sprzętu to nieporozumienie i nie ma nic wspólnego z dobrą jakością dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ljkl

 

z tym lakierem to wiem u kuzyna jest tak samo . . . ale y560 to co innego

 

bako90 zalozylem ten temat aby dowiedziec sie jaki laptop ma dosc dobre glosniki a nie w celu spytania czy sa lepsze niz za 50zl pod usb > wiem ze sa gorsze od tych pod usb.

 

Czyli wychodze z wniosku ze Lenovo nie bo jego poprzednik byl nieudany tak? To co Asus czy cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie o to mi chodzilo tylko z ciut lepsza grafa bo bd uzywac laptopa do gier a ta karta jest dosc slaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...