Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

thatis

Router 2pc i lapek

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego Ci potrzebne usb w routerze bo może najpierw kupisz router, a później okaże się, że nie wykorzystasz tego portu tak jak chciałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Routerów jest mnóstwo, najlepiej zamiast zakładać kolejny temat, w którym bardzo mało sprecyzowałeś swoje potrzeby odnośnie routera, udaj się do innych tematów i trochę poczytaj... Na pewno pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam neostrade 20mbs usb pod drukarke ew dysk zew

 

sory ze nie sprecyzowalem ale wtedy nie mialem czasu i na szybko tylko napisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP-Link WR1043ND jest bardzo dobrym routerem. Tutaj masz test tego routera:

http://twojepc.pl/ar...ink_tl-we1043nd

 

Moim zdaniem taki router ci spokojnie wystarczy i do tego jest tani. Ja mam starego poczciwego WR543G i śmiga pięknie.

Polecasz mu router bez modemu ADSL jak ma neostrade??   :E

 

 

Jak sie nie znasz to po co posty sobie nabijasz??   :E

 

Jesli nie potrzebujesz mega super silnego Wi-Fi to ja polece ci to: http://www.ataniej.pl/index.php?products=product&prod_id=21688

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po Neo za bardzo się ten TP-link nie nadaje, chyba że kupisz oddzielnie modem ale to by było trochę bez sensu, po za tym jak chcesz podłączyć pod złącze USB w routerze drukarkę to również żaden z powyższych routerów się do tego nie nadaje i nawet takiego za 200 zł nie kupisz... Czy rozważałeś opcje podpięcia drukarki LAN-em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to usb akurat nie jest obowiazkowe :)

 

najwazniejsze jest zebym mial neta we wszystkich 3 kompach :) lapek bedzie mial wbudowane wifi i cala reszte ale pc sa stare niestety jeden 2 lata a 2 bagatela 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecasz mu router bez modemu ADSL jak ma neostrade?? :E

 

 

Jak sie nie znasz to po co posty sobie nabijasz?? :E

 

 

Sory, nie przeczytałem że ma neostrade. Jak z modemem ADSL to może TP-Link W8960ND.

 

Akurat nie mam co robić tylko posty nabijać. Mam to gdzieś ile mam postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli WAG120N-EE, DGN2000 będą w zupełności wystarczające, mają wbudowane HUB-y więc internet podzielisz też kablem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli WAG120N-EE, DGN2000 będą w zupełności wystarczające, mają wbudowane HUB-y więc internet podzielisz też kablem...

Switche proszę Pana. HUB'y wymarły śmiercią naturalną dawno temu.

 

(Nie żebym się czepiał :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak myślę o jakimś "rozdzielaczu sygnału sieciowego" to myślę o HUB-ie :) Pewno to pozostałość po czasach gdzie jak się stawiało sieć między kompami to jeden musiał być ciągle włączony bo HUB był nie aktywny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...