Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cyberuser

Który AntiVirus jest najlepszy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Avira Bardzo dobry i do tego darmowy antywirus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że temat założony był 4 lata temu :|

 

 

I na dodatek jest w archiwum xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy do użytku domowego avast 4.8 home edition,równie dobry jest Kaspersky,natomiast do nod32 jakoś nie mam przekonania a po za tym jest płatny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Dla mnie najlepszy do użytku domowego avast 4.8 home edition,równie dobry jest Kaspersky,natomiast do nod32 jakoś nie mam przekonania a po za tym jest płatny

:banan:

na avaście czujemy się względnie bezpieczni bo on nie wykrywa wirusów a gdy już wykryje to ma problem z usuwaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
natomiast do nod32 jakoś nie mam przekonania a po za tym jest płatny

 

Ja tam wole wydać kasę na antyvir niż później wydawać kasę na naprawianie szkód wyrządzonych przez wirusa.

NOD32 wg. mnie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOD32 jest abrdzo dobry, ale ma mala wykrywalnosc trojanow/keyloggerow, najlepszymi antyvirusami wg sa:

 

ESET Smart Security

Kaspersky Internet Security 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ESET Smart Security

Kaspersky Internet Security 2009

 

Dokladnie. 110 zl za roczna licencje to nie duzo , tym bardziej ze oba te rozwiazania to rozwiazania kompleksowe.

ja uzywam KIS 2009 i jestem bardzo zadowolony. Darmowe Antywiry sa o kant ... potluc. Mialem Avasta i przez keyloggera wlamali mi sie na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast + Ashampoo...dobre i bez gadania. Tak serio - wypaśne, nie mulą, a chronią i są darmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie. 110 zl za roczna licencje to nie duzo , tym bardziej ze oba te rozwiazania to rozwiazania kompleksowe.

ja uzywam KIS 2009 i jestem bardzo zadowolony. Darmowe Antywiry sa o kant ... potluc. Mialem Avasta i przez keyloggera wlamali mi sie na konto.

włamali na konto to wina antywira ? masz firewalla jakiegoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
włamali na konto to wina antywira ? masz firewalla jakiegoś?

 

 

Hehe, a co ma firewall do tego ? Firewall chroni przed atakami hakerow aby nie mogi zdalnie sterowac komputerem, a keyloggera mogl np. zlapacprzez pobranie jakiegos pliku lub cos w tym stylu, no ale Avast jak Avast, magnez na wirusy ;]

 

aha i po co placic za KIS 2009, jak ja mam za darmo na rok ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja korzystam z G Data AntiVirus 2008, i jest ok ;]

zaraz po zainstalowaniu ochrona jest tak skuteczna, że chroni mnie nawet przed korzystaniem z internetu ;) ale wystarczy w opcjach ją "osłabić", i jest super.

ale na słabsze maszyny nie polecam - dwa wbudowane skanery antywirusowe robią swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-DATA - bardzo dobry antywirus, ale jest cholernie zasobozerny, uzywa skanera Kasperskiego i nie da sie go scrackowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbezpieczniejszy kaspersky

najmniej problemowy/obciążający kompa norton

darmowy do domu - avast home edition

darmowy do firmy - commodo (chyba jedyny darmowy do firmy)

kaspersky dosyc uciązliwy (dla słabszych komputerów nie polecam) ale najbezpieczniejszy, norton ostatnio zrobili spory progress, malo obciaza komputer i jest skuteczny, najlpiej kupowac domyslnie norton ghost i w promocji otrzymac (za 50zł) norton antivirus, ghost bardzo przydatny do firmy a norton antywirus spokojnie wystarczy

 

co do eset smart security - słaby firewall i cena moglaby byc mniejsza ale w sumie również dobry wybór

 

jak nie mamy kasy w firmie na antywirusa to commodo

 

w domu avast, działa z nim zapora, ale jak mamy coś cennego można instalować firewall i tu polecam online armor również darmowy dla domu; jakby avast zawiódł zawsze można zainstalować demo kasperskyego czy nortona żeby uratować komputer, o ile się da, poza tym skanować z linuxa lub inaczej nie spod zawirusowanego systemu

 

tyle doświadczeń, może komuś się przyda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem antyvirenkit-to prawdziwy kit. potem avasta-to lipa. wynajdywał ale nie radził sobie z usuwaniem tego co jest "fe" w kompie. wskoczyłem na pande miesiąc za free i od wtedy się z nią nie rozstaję. monęły ze 4 latka. fakt że sprzęta obciąża bo gdy miałem celka 1000mhz to nie dało się na necie nic robić. na dwójajkowcu też wyraźnie widać różnicę w necie gdy się aktualizuje. na szczęście robi to 1-2 razy dziennie i nie trwa to długo, a strony otwierają się tylko trochę dłużej, ale różnica jest niż bez obciążenia pandą. o ochronie powiem tyle że jest debest. cena-zależy dla kogo, ale dla mnie nie jest kosmiczna- tu bezpieczeństwo ważniejsze, choć gwarancji to żaden antywir nie daje. załaduj sobie wersje 30-dniową za free i sam się przekonash czy warto. pozdrawiam mly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co placic za antywirusa, jak wszystkie sa za darmo, co to za problem scrackowac i tak sa aktualizacje z oryginalnych serwerow wiec po co placic 150- czy tam 200zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście NOD32 nikomu nie polecę :) miałem, szanowałem ale sie zawiodłem. Powód? Z czasem zauwazylem dziwna prace systemu. Użyłem skanera online i co odkryłem? NOD32 złapał wirusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma idealnego antywirusa ja na noda 32 nie narzekam wpuścił mi trochę wirusów ale była to moja wina bo wo gule nie miałem zapory ogniowej teraz mam i żadnego syfa w kopmie nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...