Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

anton869

Sprzedam Norton Internet Security 2011- tanio

Rekomendowane odpowiedzi

!KLUCZ SPRZEDANY!!

Witam!

Mam dzisiaj do zaoferowania w 100% oryginalny klucz do produktu Norton Internet Security 2011. Został on nabyty drogą elektroniczną od producenta, więc nie posiadam pudełka, ale jest on w 100% oryginalny, o czym mogę osobiście zaświadczyć. Od dnia dzisiejszego posiada 501 dni subskrypcji, więc sporo.

Wiem, że wiele osób na allegro sprzedaje klucze do tego programu za 20zł na niby 2 czy 3 lata. Wszystko jest niby ok, bo działa, są aktualizacje, klucz wykrywa jako legalny ale, gdy pojawi się np. nowa odsłona tego programu i zainstalujemy ją klucz automatycznie traci ważność i okazuje się być spiracony. U mnie taka sytuacja nie będzie mieć miejsca. Będzie działał w wersji 2010, 2011 oraz w kolejnych nadchodzących(2012 czy 2013). Sprzedaję go ponieważ mam drugi klucz, który zakupił mój brat w Niemczech(i niestety uruchomił :/) a ten szkoda zmarnować.

 

Cena jaka mnie interesuję to 60zł. Normalnie za 2 lata zapłacimy ok. 150zł. Ja za ok. 1,5 roczną licencję chcę tylko 60zł!!

 

!!GWARANTUJĘ, ŻE KLUCZ JEST W 100% ORYGINALNY I BĘDZIE DZIAŁAŁ W KAŻDEJ WERSJI PRODUKTU FIRMY NORTON!!

 

Kontakt:

E-mail: anton86993@hotmail.com

GG: 35323873

PW

Norton Internet Security 2011(link do pobrania): http://forum.dobrepr...1.html#p2820879

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...