Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

VaZzZ

Porównanie dostawców internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moja umowa z przekleństwem świata play kończy się za miesiąc. Pora wziąć coś z kablem. Zastanawiam się nad netią, vactrą i pomysł mamy TP. Korzysta ktoś z neti, vectr, tp? Prędkości utrzymują się do tych na umowie? Jak się ma netia z tą nową ofertą (nie chce płacić za net 2mb kokosów ;d) W budynku posiadam linie tp i vectry.Linia tp jest ale brak telefonu stacjonarnego przez co trzeba by wziąć ofertę z telefonem. Interesuje mnie internet +10mb jak to się ma do realnych prędkości tych operatorów?

 

Serdecznie pozdrawiam

 

VaZzZ

 

Chyba zły dział do zamknięcia ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Moja umowa z przekleństwem świata play kończy się za miesiąc. Pora wziąć coś z kablem. Zastanawiam się nad netią, vactrą i pomysł mamy TP. Korzysta ktoś z neti, vectr, tp? Prędkości utrzymują się do tych na umowie? Jak się ma netia z tą nową ofertą (nie chce płacić za net 2mb kokosów ;d) W budynku posiadam linie tp i vectry.Linia tp jest ale brak telefonu stacjonarnego przez co trzeba by wziąć ofertę z telefonem. Interesuje mnie internet +10mb jak to się ma do realnych prędkości tych operatorów?

 

Serdecznie pozdrawiam

 

VaZzZ

 

Chyba zły dział do zamknięcia ;d

 

A masz juz linie telefoniczna od Neti badz TPSA??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia w kamienicy jest linia Tpsa aczkolwiek nieaktywna w moim mieszkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia w kamienicy jest linia Tpsa aczkolwiek nieaktywna w moim mieszkaniu.

 

Powiem ci tka ze musieliby technicy sprawdzic ile twoja linia maks wyciagnie i wtedy dopiero nalezaloby rozwazyc czy warto sie bawic z TP czy tam Netia czy lepiej wziasc kablowke czyli Vectre. Osobiscie ja gdybym mogl wziasc kablowke to bym sie za dlugo nie zastanawial bo mimo wszystko szybsze i lepsze i napewno atrakcyjniejsze cenowo w jakiejs dobrej promocji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w budynku jest puszka z vectry tzn roździelka kablówki na okolice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w budynku jest puszka z vectry tzn roździelka kablówki na okolice :D

 

Bierz Vectre ADSL to ostatecznosc w dzisiejszych czasach ;) Pozatym ADSL jeszcze sie nie rozwinelo tak jak na zahcodzie u nas wciaz to wszystko po miedzi, a nie swiatlowodami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wziąć 16tke tylko nie wiem czy warto bo może okazać się że moje łącze nie podoła takiej prędkości, aczkolwiek kabel był podciągnięty rok temu na całej ulicy więc chyba nie powinno być problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wziąć 16tke tylko nie wiem czy warto bo może okazać się że moje łącze nie podoła takiej prędkości, aczkolwiek kabel był podciągnięty rok temu na całej ulicy więc chyba nie powinno być problemów :)

 

Na to pytanie odpowiedza ci tylko i wylacznie technicy z Vectry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...