Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tocus

Bandwidth na routerze TD-W8960N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcialbym sie dowiedziec do czego sluzy opcja Bandwidth na ADSL`u.

Jest do wyboru 20Mhz. i 40MHz. Mam problemy z polaczeniem czasami mnie rozlancza na jakies 10 sekund.... Chcialbym wyciagnac max z mojej karty

router TD-W8960N karta Asus WL-130.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szerokosć kanału wifi. Szerszy kanał = większa przepustowość. Niesety w 2,4GHz cieżko znaleźć dwa wolne kanały (są tylko 3 który się nie nakładają) i czasami może działać gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szerokosć kanału wifi.  Szerszy kanał = większa przepustowość. Niesety w 2,4GHz cieżko znaleźć dwa wolne kanały (są tylko 3 który się nie nakładają) i czasami może działać gorzej.

 

no wlasnie zmienilem na 40 i jeszcze gorzej... nic trzeba bedzie zmienic moze karte.... tylko na jaka ? moze cos na usb?

 

szerokosć kanału wifi.  Szerszy kanał = większa przepustowość. Niesety w 2,4GHz cieżko znaleźć dwa wolne kanały (są tylko 3 który się nie nakładają) i czasami może działać gorzej.

 

no wlasnie zmienilem na 40 i jeszcze gorzej... nic trzeba bedzie zmienic moze karte.... tylko na jaka ? moze cos na usb?  

kanal mam na auto, ale wybiera 1... probowac bawic sie kanalami ?

WMM(Wi-Fi Multimedia): to wylaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...