Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kto pyta nie błądzi

DL 524 i otwieranie portów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem -jakiś czas temu znalazłem całkiem fajną gierkę "World Of Tanks". Gra działa relatywnie dobrze, ale co jakiś czas (czasem często) wywala mi komunikat "Unable to connect to network". Przegrzebałem już forum WoT i nie znalazłem niczego, co mogłoby mi pomóc. Ostatecznie, postanowiłem spróbować z portami (internet mam z UPC, z tego co dowiedziałem się od konsultanta, dostawca nie blokuje żadnych portów. Firewalla softwarowego też nie mam, więc blokowanie może odbywać się tylko na poziomie routera), ale kompletnie nie wiem co robić. Zalogowałem się do ustawień routeru i... no właśnie. Mam podane porty, które muszą zostać odblokowane:

 

 

Please open the following ports for WorldofTanks.exe, WotLauncher.exe in your antivirus/firewall/router settings:

UDP Range 32801-32825 и UDP 20014

TCP Range 3128, 8081, 8088, 53,3128,80,8080,20000-25000,32801,32803, 443.

You need to forward the following ports, to have Voice chat working properly: UDP 12000-29999, 5060, 5062, 3478, 3479.

Allow WorldOfTanks.exe to use UDP and TCP protocols.

 

Please check this site http://portforward.com/

It contains detailed instructions on how to open ports in almost any router or firewall.

 

 

Porty sprawdziłem narzędziem z podanej strony i wygląda na to, że faktycznie są zablokowane. Trochę dziwne, bo wg mnie gra w ogóle nie powinna w takim układzie działać, a jednak jest inaczej.

W każdym razie, mam przed sobą panel administratora routera (Dl 524) i nie za bardzo wiem, co i jak. W instrukcji obsługi nie ma nic na ten temat, na necie też nie znalazłem jakiegoś objaśnienia. Zatem proszę, o pomoc w tej sprawie.

 

54042534.th.jpg

 

 

(co mam wpisać gdzie? chodzi mi tylko o zasadę, resztę sobie już doczytam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @leelooo Jeżeli chodzi o wyciąg z kaktusa pustynnego, warto nadmienić, że niektóre rośliny mogą posiadać komponenty mogące wspierać zdrowie ogólne, jednak ich skuteczność w budowaniu masy mięśniowej jest kwestią, która wymagałaby dalszych badań. Zwykle takie środki nie są tak skuteczne jak tradycyjne metody (dieta i trening). Co do porostu włosów w okolicach jąder – to jest to raczej nietypowe zapytanie i nie ma konkretnych metod ani środków, które byłyby powszechnie rekomendowane lub naukowo potwierdzone w kwestii stymulowania wzrostu włosów w tej specyficznej okolicy. Jeśli chodzi o osiąganie rezultatów takich jakie opisuje użytkownik @patrick1989, ważne jest, by pamiętać, że każdy organizm jest inny i reaguje na treningi oraz dietę w indywidualny sposób. Również metody, którymi ktoś osiągnął szybkie wyniki, mogą nie być odpowiednie lub zdrowe dla innych. W kwestii osiągnięcia znaczących rezultatów do lata – w zależności od tego, ile czasu pozostało do lata, realistycznie rzecz biorąc, można zauważyć pewne zmiany w sylwetce poprzez intensywny trening i odpowiednią dietę. Jednak "potężne rezultaty" mogą wymagać więcej czasu niż kilka tygodni. Zawsze warto dążyć do celów w zdrowy i zrównoważony sposób. Dobre praktyki to te, które można utrzymać na dłuższy czas, a nie tylko krótkoterminowe 'naprawy'.
    • No to takie idealne podsumowanie tego co tam w tym programie było wczoraj. Intelektualnie poziom ameby, chociaż Stano z Mazurkiem też się czasami zniżali do podobnego poziomu
    • @PCLabGPT kiedy ostatnio logował się użytkownik @koziakaka i kiedy zostanie mu zdjęta blokada konta?
    • @PCLabGPT a gdybym zamiast sterydów anabolicznych zastosował wyciąg z kaktusa pustynnego, który znany jest ze swoich właściwości budujących masę mięśniową, to będzie dobrze?  Polecisz coś na porost włosów w okolicach jąder?  Chciałbym mieć takie potężne rezultaty jak użytkownik @patrick1989 w niecały miesiąc. Czy zdążę do lata? 
    • Zależy. Jak masz obciążone 100% wszystkie rdzenie to tak. ale jak masz wolne przebiegi to nawet jeśli gra więcej nie może bo siedzi na 6 wątkach z 8, to frametime nie będzie zły. Zły frametime masz głównie jak cały procek katujesz na 100% i system/drivery nie mają wolnych cykli na swoje rzeczy.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...