Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kezor

[Fraps] Strasznie cicho nagrywa z Ts3, Skype, VT, Mumble ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, jak w temacie Fraps nagrywa mi bardzo cicho kolega z którym rozmawiam, słychać go ale tak jakby stał gdzieś obok mnie, ja go dobrze słyszę, i używam Windows XP nie mam żadnej funkcji Stereo Mix w ustawieniach dźwięku nie wiem dlaczego, potrzebuję pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałem ale nadal nie za bardzo wiem jak to działa, i jak próbowaliśmy przed chwila to słychać tylko mnie gdy odtworzyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

któraś wersja frapsa, nie pamiętam w jakich okolicznościach i czy było to na xp czy juz na vista+

 

miała fazy i zamiast przechwytywać dźwięk, nagrywała prosto z mikrofonu i nie dało się tego przełączyć.

możesz sprawdzić najwyżej w ustawieniach urządzenia nagrywania jakie masz poziomy.

jak nie pomoże zainstaluj nową wersję + nowsze sterowniki dźwięku+chipset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj starszą wersję - 3.0.1 - u mnie działa w pełni prawidłowo, znajomi też mieli problem z nowszymi.

Na bodajże 3 screenie, przy Microphone, zaznaczone jest "Wycisz". Próbowałeś to zmienić :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Gdy jest Nie wyciszony w słuchawkach słyszę Echo swojego Głosu tak samo kolega na teamspeaku mnie podwójnie dziwna sytuacja, a wg mnie to ja mam jakiś problem z Windowsem Ponieważ jak dzisiaj byłem u kolegi co też ma Windows XP on ma funkcje Miks Stereo, a ja nie mam. Da się jakoś ją "pobrać"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on ma funkcje Miks Stereo, a ja nie mam. Da się jakoś ją "pobrać"?

Kliknij dwa razy na głośniczek w trayu, w głośności głównej wybierz ->Opcje ->Właściwości i w opcjach nagrywania zaznaczasz Miks Stereo i klik na OK, po klinięciu na OK otworzy się regulacja głośności nagrywania przez MIX stero, podwyż ją sobie i powinno być w porządku , do tego wycisz wejście liniowe.

post-229043-130572890634_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij dwa razy na głośniczek w trayu, w głośności głównej wybierz ->Opcje ->Właściwości i w opcjach nagrywania zaznaczasz Miks Stereo i klik na OK, po klinięciu na OK otworzy się regulacja głośności nagrywania przez MIX stero, podwyż ją sobie i powinno być w porządku , do tego wycisz wejście liniowe.

post-229043-130572890634_thumb.jpg

Sprawa Wygląda prosto Lecz ja w "Nagrywanie" NIE mam Miks Stereo ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie .

Nie zauważyłem screena w Twoim postcie powyżej.

A jak rozwiniesz zakładke 'Urządzenia miksujące' to jest tam jeszcze coś do wyboru ?

Podaj dokładny model tej kart dźwiękowej i wersje sterownika jaką masz teraz zainstalowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twojej karcie dźwiękowej pozycja 'Miks stereo' nazywa się "What U Hear" (czyli 'to co słyszysz'). Zaznacz tylko TO i nic więcej - wtedy spróbuj nagrać Frapsem.

 

W XP niestety jest to trochę bardziej skomplikowane (pod Vistą i 7 nic nie trzeba ustawiać). Pamiętaj też by przez zmianą WYŁĄCZYĆ wszystkie programy typu Skype (gdyż one automatycznie zmieniają opcje nagrywania na mikrofon).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomz Twoja podpowiedź pasuje mi najbardziej, lecz nie wiem dlaczego w moim komputerze wyskoczył Blue screen(to nie jest związane z tym tematem) i potem miałem błędy i w ogolę nawet nie mogłem Windowsa zainstalować, teraz zmieniłem płytę główną i mam Windows 7 ale nie mam Internetu ;/ będę miał za około tydzień; Jak sprawdzałem w Windows 7 też nie mam Opcji Miks Stereo tylko "What You Hear" więc jest tak jak według ciebie spowodowane kartą dźwiękową, gdy będę miał internet od razu to sprawdzę i napiszę jakie są wyniki :) w tej chwili piszę z Netbooka. Dzięki za odpowiedzi lecz zapewne to jeszcze nie koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...