Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kenneth

Americas Army - zachowanie klanu PCLab

Rekomendowane odpowiedzi

Doszły mnie słuchy, że klan Americas Army z Pclabu uwielbia obrażać innych graczy. W szczególności kobiety, grające w innych klanach.

Kto?

A na przykład taki "[PCLab.pl]Lepa".

 

Jego tracker znajduje się tutaj:

http://aaotracker.4players.de/usertracker.php?userid=174582

 

Proszę o wyjaśnienia w tej kwestii.

 

P.S. Pan Lepa powinien wiedzieć kogo obraził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak. Lepa to człowiek dziwny ktorego nie da sie zmienic i nikt nie ma na niego plywu. Ja probuje go zmienic tak gdzies od 6 lat i widzisz jak to wyglada. Znam go osobiscie i caly czas probuje namowic go zeby nikogo nie wyzywal. Jazeli kogos obrazil BARDZO PSZEPRASZAM W JEGO IMIENIU.

A tak apropos kogo wyzwal? Moze CelinDion bo to jedyna osoba z "zenskim" nickiem z ktora gralem. Jezli tak to powiedzialem mu odrazu zeby przestal

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nastąpił jakiś incydent - proszę poszkodowane osoby o kontakt w wątku Klanu i przedstawienie sytuacji (i jakiś dowodów) CL'om do rozpatrzenia... a autora tego wątku proszę o nie stawianie wszystkich pod jednym murem - jest to też obraza, więc radzę lepiej ważyć swoje słowa i wypowiedzi :Up_to_s:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeprosilem klan i Monie w imieniu swoim , Lepy i klanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jako jeden z CL w Imieniu całego naszego klanu.

 

Jeśli można to o jakieś namiary na klan lub osobę która została przez niego obrażona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrwa Lepa. To już 2 raz słyszę, że kogoś obraziłeś. Weź se na wstrzymanie. Jak ktoś gra jak noob, to mu napisz, że gra jak noob i tyle. Jak już musisz. Ale nic więcej. Wtedy z tymi goścmi od [PL aRmy] przesadziłeś. Nie wiem jak było teraz, bo nikt nie dał żadnego screena, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soltys juz przeprosilem ich na ich forum.

Lepa obrazil ja i ja o tym wiem i jestem tego pewny.

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sory ale nie przypominam sobie zebym wyzywal jakas dziewczyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tyle wyzywasz że już nie pamiętasz które to ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił Lepy, bo czasami ma takie teksty, że można się poczuć urażonym, jednak chciałbym zauważyć, iż są to dosyć wybiurcze screen'y - nie podejrzewam Was o jakiś falsyfikat, jednak czasami może się zdarzyć sytuacja, w której się coś napisze, a w zestawieniu z tekstem innych osób brzmi to zupełnie inaczej niż miało :Up_to_s: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym bronił Lepy, bo czasami ma takie teksty, że można się poczuć urażonym, jednak chciałbym zauważyć, iż są to dosyć wybiurcze screen'y - nie podejrzewam Was o jakiś falsyfikat, jednak czasami może się zdarzyć sytuacja, w której się coś napisze, a w zestawieniu z tekstem innych osób brzmi to zupełnie inaczej niż miało :Up_to_s: ...

Lepa już sobie nie tylko u IFORu nagrabił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sadu mnie zaraz podadza za takie cos muwie ze powiedzialem to tak dla jaj bo jakis koles sie pytal czy to dziewczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obiło o uszy (jeśli można to zapodaj coś więcej, bo takie rzucanie słów na wiatr, iż sobie nagrabił jest troche nie fair :Up_to_s: ), ale trzeba przyznać, że screen'y są troche słabe :( ...

 

EDIT: literki :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten drugi bo w sumie to nic nie wnosi .. .. .. Nie wiadomo do kogo to powiedzial co nie zmienia faktu,ze przez takie zachowanie moza sobie nagrabic w ligach i w normalnej grze .. .. .. Pozatym widza to ludzie nie tylko z Polski i wyrabiaja sobie opinie.A wierzcie mi,ze duza czesc obcokrajowcow rozumie polskie przeklenstwa bardzo dobrze .. .. ..

 

PS: Lepa do sadu to Cie nikt nie poda,ale grajac reprezentujesz klan,a co za tym idzie swym zachowaniem wyrabiasz mu opinie.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba, jakby ktoś chciał, dałoby się podważyć - dlatego jeśli robię screen'y to na otwartej konsoli - wtedy widać większą ilość tekstu i komunikatów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oba, jakby ktoś chciał, dałoby się podważyć - dlatego jeśli robię screen'y to na otwartej konsoli - wtedy widać większą ilość tekstu i komunikatów...

A mi przy otwartej konsoli w ogóle screeny sie nie zapisują :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się obiło o uszy (jeśli można to zapodaj coś więcej, bo takie rzucanie słów na wiatr, iż sobie nagrabił jest troche nie fair :Up_to_s: ), ale trzeba przyznać, że screen'y są troche słabe :( ...

 

EDIT: literki :kwasny:

Te osoby znają PCLab i jak będą chciały to tu napiszą co i jak. Ja nie mam zamiaru być nikogo adwokatem, chociaż z bluzgami Lepy na serwerze sam się spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doszły mnie słuchy, że klan Americas Army z Pclabu uwielbia obrażać innych graczy. W szczególności kobiety, grające w innych klanach.

Z Twojej wypowiedzi Kenneth wynikałoby, że każdy z nas, tj. 11 członków naszego klanu nie robi nic innego jak tylko szwenda się po serwerach żeby tylko kogoś nawyzywać, najlepiej kobietę, czerpiąc z tego niesamowitą frajdę :kwasny:

Kenneth - Twoja wypowiedź jest zbyt ogólna :exclam: Nie można aż tak generalizować. Faktycznie, jest mi wstyd za Lepę, ale miej Kenneth na uwadze też to, że w klanie są także inne osoby (dokładnie 10), które zachowują się kulturalnie, a mogą poczuć się urażone Twoimi słowami.

BTW: Lepa rzeczywiście czasem dorzuci do pieca, i zaklnie tak, że aż uszy więdną, ale to świetny kumpel i super gracz, poza tym lubię go właśnie za to jaki jest - zero zakłamania i obłudy, mówi to co myśli prosto z mostu bez owijania w bawełnę i zaciemniania, ale czasami także - i to jest najgorsze - bez chwili zastanowienia :(

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki iforowi bedzie mnie znac cala polska za to ze powiedzialem jedno slowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Twojej wypowiedzi Kenneth wynikałoby, że każdy z nas, tj. 11 członków naszego klanu nie robi nic innego jak tylko szwenda się po serwerach żeby tylko kogoś nawyzywać, najlepiej kobietę, czerpiąc z tego niesamowitą frajdę :kwasny:

Kenneth - Twoja wypowiedź jest zbyt ogólna :exclam: Nie można aż tak generalizować. Faktycznie, jest mi wstyd za Lepę, ale miej Kenneth na uwadze też to, że w klanie są także inne osoby (dokładnie 10), które zachowują się kulturalnie, a mogą poczuć się urażone Twoimi słowami.

BTW: Lepa rzeczywiście czasem dorzuci do pieca, i zaklnie tak, że aż uszy więdną, ale to świetny kumpel i super gracz, poza tym lubię go właśnie za to jaki jest - zero zakłamania i obłudy, mówi to co myśli prosto z mostu bez owijania w bawełnę i zaciemniania, ale czasami także - i to jest najgorsze - bez chwili zastanowienia :(

 

pozdr.

 

Na tym polega bycie w klanie.Powiesz cos nie na miejscu to pozniej jest to kojarzone z klanem,a nie konkretna osoba . . . Lepa,a znali by cie jak by zmiescili ta skarge u Inkuba i Kataryniarza . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wyzwany do odpowiedzi.

 

Zaczniemy od końca - gdybym chciał, aby Lepę poznała cała Polska, to tak jak napisał Bartezz. Inkub+Kataryniarz. Jestem pewien na 200%, że nie skończyłoby się tak łagodnie jak u nas na Forum i jeszcze przez kilka dni trwałaby dyskusja co kto by zrobił z kimś, kto na niego powiedziałby *****.

 

Druga rzecz.

Jeżeli ktoś na serwerach gra jako XYZ - gra prywatnie, la siebie, to co mówi, pisze, zachowuje się - jego sprawa, jego granie.

Ale jeżeli gra z nickiem: [KLAN].XYZ, to prezentuje nie tylko siebie, ale i KLAN w którym gra. Jego zachowanie jakie uprawia na serwerach prezentuje również zachowanie całego KLANU.

 

Lepa: nie dzięki iFORowi, ale dzięki tobie samemu. Sam zacząłeś - i jak widzę, nadal nie poczuwasz się do winy. A dowodów na twoją winę - jest wystarzczająco dużo na to, aby zrobić aferę nie tylko na sam PCLab, ale starczy jeszcze na aa.pl i aa.com.pl. Wątpię, czy po takiej rozróbie, znajdziesz drugi klan kiedykolwiek. Chcesz tego?

 

Być może przesadziłem, ale o ile mi się wydaje, to to co zrobił Lepa nie jest najlepszą wizytówką dla [PCLab] czy jakiegokolwiek innego klanu.

 

Najgorsze dla mnie jest to, że osoba o której cały czas jest mowa, nie potrafi przyznać się do błędu, nie poczuwa się do winy, a wszelkie słowa jakie pisze w tej materii, brzmią po prostu jak... "a weźcie się ode mnie odp*****..."

Czy to jest najlepsze podejście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...