Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SPYCHCIO

Metro : Last Light

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy jak wczytam poziom od nowa w metro last night to strace postęp osiągnięcia nikogo nie zabijaj w grze?

 

Jak wczytasz poziom od nowa a we wcześniejszych misjach nikogo nie zabiłeś to nie stracisz postępu w osiągnięciu.

Ja swoją drogą zrobiłem to osiągnięcie grając na poziomie stalker-trudnyszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jedna z niewielu gier z tak dobrze zrobionym antyaliasingiem ze SSAA nie jest w ogole potrzebne no i masakruje wydajnosc

SSAA to nie AA w tej grze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy samo pacyfistyczne skryte podejście wystarcza do osiągnięcia dobrego zakończenia.

 

Mam poradnik z gry-online... ale tych wytycznych jest cała masa i męczące dla mnie będzie ciągłe zerkanie czy nie ma instrumenru/czy demona pogłaskać czy nakarmić itd. :E

 

Przechodzę to grę drugi raz po dłuższym czasie i zależy mi na tym pozytywnym zakończeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy samo pacyfistyczne skryte podejście wystarcza do osiągnięcia dobrego zakończenia.

 

Mam poradnik z gry-online... ale tych wytycznych jest cała masa i męczące dla mnie będzie ciągłe zerkanie czy nie ma instrumenru/czy demona pogłaskać czy nakarmić itd. :E

 

Przechodzę to grę drugi raz po dłuższym czasie i zależy mi na tym pozytywnym zakończeniu.

Pozytywne zrobiłem za 1 razem i trzeba poprostu mieć empatie aby wychwycić te momenty. Trzeba przede wszystkim nie zabijać ludzi kiedy nie trzeba. Słuchać przewodnika późniejszym etapie oraz pomagać np dziecku czy włóczędze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...