Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hamersan

Jakim programem usunąć Trojana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zainstalowany antywirus Avira ostatnio przeskanowałem lapka i znalazł jeden obiekt ale go nie wyleczył (nie wiem jak to zrobić) następnie przeskanowałem lapek Dr Web i znalazł Trojan DownLoader2.15446

Myślałem że uda mi się Ad-Awarem ale on nawet go nie znalazł więc już nie wiem czym to zrobić.

Jakiś czas temu używałem do skanowania Malwarebytes ale po 26 minutach skanowania pojawiał się niebieski ekran i sprzęt się wyłączał i włączał z powrotem.

Pomóżcie jakim programem to zrobić (najlepiej freewarem)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam

Mam zainstalowany antywirus Avira ostatnio przeskanowałem lapka i znalazł jeden obiekt ale go nie wyleczył (nie wiem jak to zrobić) następnie przeskanowałem lapek Dr Web i znalazł Trojan DownLoader2.15446

Myślałem że uda mi się Ad-Awarem ale on nawet go nie znalazł więc już nie wiem czym to zrobić.

Jakiś czas temu używałem do skanowania Malwarebytes ale po 26 minutach skanowania pojawiał się niebieski ekran i sprzęt się wyłączał i włączał z powrotem.

Pomóżcie jakim programem to zrobić (najlepiej freewarem)

 

Pozdrawiam

 

Jeżeli Dr.Web i MBAM nie dały rady, to najlepiej będzie jeśli zastosujesz się do tych instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wczoraj się poradziłem znajomego co się trochę na tym zna i zalecił mi antivirus G data 2011 no i pomogło nie mam już tego trojana.

 

Poszło łatwo i szybko.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...