Skocz do zawartości
Cödename

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby kolejna z gier na konsole z portem na PC :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimatycznie - super

 

Graficznie - nic specjalnego, rażą mnie animacje i tekstury, miejmy nadzieję, że to tylko wersja testowa no i widać z konsoli. Czekamy na dobrą optymalizację ~wątpi~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu będą odradzające się posterunki ?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tego filmiku stwierdzam, że wizualnie wygląda to rewelacyjnie.

 

Far Cry 2 była jedną z najlepszych gier więc mam nadzieję, że Far Cry 3 jej dorówna.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość larey

Mi graficznie się podoba szczególnie broń jak się słońce na niej odbija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie gra prezentuje się całkiem dobrze. Tym bardziej zważywszy na gameplay z konsoli... ;)

Jeśli jednak będzie tak samo niedopracowane i monotonne jak dwójka to nawet wygląd Battlefield'a 3 tej grze nie pomoże.

Mam też nadzieję, że mutanty/kosmici to teraz domena Crysis'a i nie wprowadzą tu czegoś w tym guście. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no... Voice Acting jest świetny, szczególnie tego faceta z irokezem "Did I ever tell you the definition of insanity"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się motyw z tym gościem, który najwyraźniej już nie raz próbował zabić głównego bohatera. FC2 mnie odrzucił, ale trójka zapowiada się całkiem ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest Crysis bez nanokombinezonu. Ślizg jak z 2 części a grafika zupełnie jak Crysis 1. Ale może gameplay się okaże całkiem interesujący, kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że trójka z dwójką nie ma nic wspólnego tak jak jedynka z dwójką ? :> Mam nadzieję, że tak :> Jedynka to była jedna z najlepszych fpsów jakie wyszły, z kolei dwójka jedną z najgorszych :E W sumie było to bardziej podobne do Boiling Pointa niż do FC :> No i znó byłą ta sama wada - przejeżdżało się (znaczy przechodziło) 47843279432798 km po to by wykonać misję 30 sekundową. Jak ja tego nie nawidzę w grach to mało. Mam nadzieję, że ta część będzie miała styl klasycznego fpsa, z możliwością przejścia misji na różne sposoby, a nie jakieś sandboxy wymyślane na siłę :> Początek gry piękny, ale patrząc na to boję się jednak, że później będą zbyt wielkie dłużyzny dojścia na misję i bezsensowny handel

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wychodzi crysis 2 w końcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że FC3 będzie w dużym stopniu nawiązywał do jedynki. Nawet chciałbym, aby fabuła była w jakimś stopniu z nią spokrewniona. Że jest dżungla to już duży plus dla mnie, bo lubię te klimaty. FarCry i Crysis siadł mi bardzo. Mam nadzieję, że trójka mnie nie zawiedzie. W FC2 grałem kilkanaście minut chyba tylko, może jakieś pół godziny, nie spodobała mi się za bardzo, może do niej wrócę kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy powiedzieli coś na jakim to jest silniku? Bo wygląda cal w cal jak cryengine2... I to ma na konsoli działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy powiedzieli coś na jakim to jest silniku? Bo wygląda cal w cal jak cryengine2... I to ma na konsoli działać?

To ma być usprawniony silnik z FC2, dlatego hula na konsolach, znaczy, tak piszą :E

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapowiada się na godnego następcę FC1, i zmazanie tej plamy na honorze serii jaką była dwójka. Tylko trochę głupio wygląda jak koleś kryje się za jakąś deseczką gdy cały obóz do niego strzela...

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy się czepiacie "dwójki" - ja spędziłem przy niej ponad 40 godzin, i bez wątpienia zaliczam ją do najlepszych gier ever w jakie grałem, no ale to trzeba lubić takie gry z powolnym tempem i mnóstwem eksploracji. FC3 też zapowiada się smakowicie, być może będzie przyczynek by zmodernizować mego kompa - o ile oczywiście "trójka" wyjdzie na PC-tach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy się czepiacie "dwójki" - ja spędziłem przy niej ponad 40 godzin, i bez wątpienia zaliczam ją do najlepszych gier ever w jakie grałem, no ale to trzeba lubić takie gry z powolnym tempem i mnóstwem eksploracji. FC3 też zapowiada się smakowicie, być może będzie przyczynek by zmodernizować mego kompa - o ile oczywiście "trójka" wyjdzie na PC-tach

No właśnie. Ja np kompletnie tego nie rozumiem, co można lubić w wolnych grach ? Idziesz, idziesz i idziesz, 2H później znów idziesz, aż w końcu doszedłeś, a misja trwa moment, Potem znów wracasz tą samą drogą by potem znów iść tyle samo w przeciwnym kierunku. Jak Was to bawi to szacun :E Gra ma przykuwać do monitora/tv, ma się coś dziać a nie bezmyślna eksploracja świata :> Za pierwszym razem jeszcze rozumiem, ale jak w kółko przechodzimy ten sam kawałek po raz setny to gorączki można dostać a nie przyjemności z grania. Martwi mnie fakt, że to powoli robi się standardem i co więcej, często bez możliwości przeskoczenia do obszaru z misją. No panowie, to ma być gra komputerowa ? Toż to program z granym otoczeniem typu kopiuj wklej, no ale zapomniałem - wtedy przejście gry nie zajmuje 8H tylko 40 z czego 35 zajmują dojścia do misji :E A nie daj Boże w fpsie coś takiego - tylko chce się tą grę z dysku wywalić na wieki

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC2 lubiłem, fajny klimat przebywania rzeczywiście w jakimś miejscu, gdzie coś się dzieje - sporo przestrzeni, choć niewykorzystany potencjał tego settingu. Niestety, te odradzające się posterunki i chwilowa nuda troszkę potrafiły odrzucić. Niemniej jednak naprawdę pozytywnie się zaskoczyłem i przeszłem (wg. słownika BFBC2 ;) ze sporą satysfakcją. FC1 totalnie mi nie podpasowało (a szczytem głupoty dla mnie było wychwalanie grafiki w tamtej gierze, przecież tam było ohydnie kolorowo!). Szkoda, że FC3 wygląda na engine z 2... mogliby troszkę odejść od tych kolorków, trochę więcej realizmu, a nie ciągle kolorowanki... ale rzeczywiście, wygląda to na grę na konsole z portem na PC : ((((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szczytem głupoty dla mnie było wychwalanie grafiki w tamtej gierze, przecież tam było ohydnie kolorowo!

Jakbyś dał tryb zimny by nie było ohydnie kolorowo

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jezu ale marudzicie. Wygląda gorzej niż fc1 :lol2: Ja rozumiem że słonko grzeje ale bez przesady. Że "za kolorowo". No kufa jak ma być, czarno biało? Girsy im są "szare", "bure" a tu "zbyt kolorowo"... Ogarnijcie się ludzie.

Tu facet komentuje trailer- będzie fast travel, co by potwierdzało że będzie duża otwarta mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to zróbcie z każdego fpsa rpg, z każdej siekanki rpg, z każdej platformówki rpg, a z każdej ściganki pseudo symulatora ze światełkami po czym cieszyli się tym jak king bruce lee karate mistrz :heu: Najlepiej to w ogóle przeróbcie wszystko na rpg, po co się rozdrabniać ?

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej potrafię uzasadnić to co widzę. Co jak co, ale jest dużo niedopracowanych rzeczy. Najgorzej wyglądają animacje postaci, tylko ten z Irokezem (czy jak to się tam pisze) jakoś daje radę, skóra na nich wygląda jak jakieś barbie, zero szczegółów. Ogólnie bardzo płaski dynamizm kolorów, zero zróżnicowania, sama jasna zieleń, błękit i trochę żółci, identyko jak w FC1. Można jedynie się pocieszać, że to tylko konsola, choć po tym co pokazał Crysis 2 to już w nic nie chce wierzyć. No ale nie przenośmy tutaj tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej potrafię uzasadnić to co widzę. Co jak co, ale jest dużo niedopracowanych rzeczy. Najgorzej wyglądają animacje postaci, tylko ten z Irokezem (czy jak to się tam pisze) jakoś daje radę, skóra na nich wygląda jak jakieś barbie, zero szczegółów. Ogólnie bardzo płaski dynamizm kolorów, zero zróżnicowania, sama jasna zieleń, błękit i trochę żółci, identyko jak w FC1. Można jedynie się pocieszać, że to tylko konsola, choć po tym co pokazał Crysis 2 to już w nic nie chce wierzyć. No ale nie przenośmy tutaj tego tematu.

Też mi się to średnio podoba, wszystko takie wyblakłe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej potrafię uzasadnić to co widzę. Co jak co, ale jest dużo niedopracowanych rzeczy. Najgorzej wyglądają animacje postaci, tylko ten z Irokezem (czy jak to się tam pisze) jakoś daje radę, skóra na nich wygląda jak jakieś barbie, zero szczegółów. Ogólnie bardzo płaski dynamizm kolorów, zero zróżnicowania, sama jasna zieleń, błękit i trochę żółci, identyko jak w FC1. Można jedynie się pocieszać, że to tylko konsola, choć po tym co pokazał Crysis 2 to już w nic nie chce wierzyć. No ale nie przenośmy tutaj tego tematu.

A jaka różnorodność była w FC2 ? Tam wszystkie lokacje to Afryka, a raczej to, co ją przypominało :E Bez kitu, każda lokacja identyczna. Nie wspominając o fakcie, że od początku były obiecywane dzikie zwierzęta, kiedy stwierdzili, że ich nie dadzą, bo wyjdzie dodatek, który jednak nie wyjdzie, w którym miały one być, ale nie było. A co to za Afryka bez dzikich zwierząt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...