Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć taki luźny temat, w dodatku jestem też ciekawy :) Jaki oglądacie teraz serial, czyli codziennie po pare odcinków/raz na tydzień, gdy tylko wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie dobre <ok>

obecnie game of thrones, treme, the killing i south park. najbardziej czekam na breaking bad, boardwalk empire i luck.

Edytowane przez crasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W akademiku ze współlokatorem oglądamy South Park. To jest bardziej zryte niż ustawa przewiduje :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M jak miłość - genialna gra aktorska, szybka akcja, trzymanie w napięciu non stop, wspaniałe kreacje i efekty specjalne już nie wspominając o zajebistych plenerach, bardzo rozbudowana fabuła- normalnie nie masz pojęcia co się wydarzy za sekundę.

Edytowane przez aśnaebaem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój współlokator ogląda Plebanie :o masakra :E Ja nic teraz nie oglądam. Skończył sie sezon Big bang theory, Californication, Desperate housewives :E (podoba mi się humor :P )i The walking dead i czekam na następne odcinki. Podobno Dexter jest "fajny" ale po 2 odcinkach pierwszego sezonu odpuściłem, i nie nawidze Housa :P

Edytowane przez pio18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead.Znaczy ogladalem bo pierwszy sezon sie skonczyl.Na jesieni dwojka, a do tego czasu to pewnie nic raczej nie poogladam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dextera oglądam. :P Wcześniej oglądałem Gotowe na Wszystko, do końca 7 sezonu zostało mi z 6 odcinków, później dokończe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czekam na ostatni ( :thumbdown::( ) sezon Rescue Me :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazmirz, przecież ten serial powinien się skończyć po trzecim sezonie :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na tapecie: Gra o Tron i House (na początku mnie serial nie przekonał, ale nadrabiam zaległości). No i niedługo zacznie się czwarta seria True Blood.

 

Reszta się pokończyła i trzeba czekać na nowy sezon. ;)

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem kilka dni temu oglądać The Big Bang Theory. Aktualnie nadrabiam Boward Walk Empire, How i meet your mother , Sons of Anarchy i Futurame :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piąty sezon Rodziny Soprano. Skondensowana dawka codziennych perypetii gangsterów z New Jersey powoduje, że odechciewa się zejść na drogę przestępstwa. ;) Tak poważnie to serial jest świetny, ale niełatwy w odbiorze.

Polecam też Sons of Anarchy, właśnie szykuję się do obejrzenia wszystkich trzech sezonów jeszcze raz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke tego jest:

 

- How I Met Your Mother (koncze 5 sezon)

- The Big Bang Theory (3 sez.)

- Two and a Half Men (2 sez.)

- Friends (4 sez.)

- Prison Break (4 sez.)

- Breakout Kings (1 sez.)

- Star Trek: The Next Generation (koncze 5 sez.)

- Lost (koncze 6 sez.)

- Survivor (w sumie to reality show)

- The Borgias (1 sez.)

- Futurama (6 sez.)

- X-Files (1 sez.)

- Supernatural (6 sez.)

 

Chyba wszystko wymienilem :P

Edytowane przez senseitml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- X-Files (1 sez.)

 

 

i jak ten stary serial wypada na dzisiaj, bo ja to go ogladalem za małolata nie wiem czy teraz tezbym byl zachwycony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jestem na bieżąco ze wszystkimi serialami. Teraz oglądam Game of Thrones, White Collar. Czekam na Falling Skies oraz nowe sezony True Blood i Eureki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piąty sezon Rodziny Soprano. Skondensowana dawka codziennych perypetii gangsterów z New Jersey powoduje, że odechciewa się zejść na drogę przestępstwa. ;) Tak poważnie to serial jest świetny, ale niełatwy w odbiorze.

Niektóre odcinki zbyt przegadane, że czasem odechciewa się oglądać. :P Ja się noszę z zamiarem obejrzenia od nowa całej serii, ale nie wiem co z tego wyjdzie.

 

Co do tematu - obecnie nic nie oglądam, bo wszystko się skończyło. Myślę nad jakimś ambitniejszym serialem (Breaking Bad np.), ale nie wiem, czy umysł w trybie wakacyjnym to przełknie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak ten stary serial wypada na dzisiaj, bo ja to go ogladalem za małolata nie wiem czy teraz tezbym byl zachwycony

Ja tak samo. Boziu, pamiętam jak były jakieś "straszne" momenty, to głowa na chwile pod kołdrę i dalej się oglądało. Serial legenda :D To były czasy ;)

 

Kiedyś oglądałem kilka odcinków i tak szczerze mówiąc, to jak na dzisiejsze standardy wali trochę kiczem ;) Mimo wszystko i tak warto obejrzeć :)

Edytowane przez kamassss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Generation Kill i Boardwalk Empire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak ten stary serial wypada na dzisiaj, bo ja to go ogladalem za małolata nie wiem czy teraz tezbym byl zachwycony

 

Dokladnie jest tak jak pisze kamassss. Ja w zasadzie dopiero zaczynam, bo aktualnie koncze Supernaturala i chcialem cos "nowego" z takich klimatow. O dziwo wszystkie odcinki ktore ogladnalem w zasadzie kojarze a ogladalem to dobre z 15 lat temu. Ciekawa rzecz po tylu latach nie kojarze calosci ale poszczegolne drobne momenty owszem. Ogolnie dobry serial.

 

ps. kojarzy ktos odcinek z tymi bracmi Peacockami czy jakos tak? Niezle sie wtedy balem :)

Edytowane przez senseitml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokoncze jeden sezon Skinsów i zaczynam Grę o tron :D

 

Nie lubie ogladac kilku seriali na raz ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Bang Theory ogladacie z lektorem polskim?

 

To była by profanacja, czasami nawet zwykłe napisy nie oddają w pełni tego co miał na myśli Sheldon. Lektor jest dobry ale do Animal Planet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba wszystko wymienilem :P

Skad Ty bierzesz na to czas ?

 

Ja akutalnie w polowie 4 sezonu supernaturals jestem. Dextera obejzalem i Housa calego. Przypominaja mnie te postacie (Dexter-spokoj i opanowanie,dwie twarze, House-sarkastyczny humor) i chyba dlatego mi sie tak strasznie podobaja te seriale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...