Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Może to niestosowane w tym aspekcie, ale tak. Jestem fanem zarówno Stalkera jak i innych produkcji post apo typu Metro. Ale to nie wpływa na odbiór przeze mnie tego serialu. Ogólnie już za dziecka ciekawiła mnie ta historia. Kiedyś pochłonąłem chyba wszystkie możliwe dokumenty i artykuły na temat tej katastrofy.

 

Mój kuzyn był jedną z bezpośrednich ofiar Czarnobyla. Miał 4 miesiące. Często słyszałem tą historię i znałem ten przykry temat.

 

Cieszy mnie, że ten serial się ukazał. Wiele osób wciąż nie wie, że sama eksplozja reaktora to nie było jedyne zagrożenie a wizja Ukrainy i Białorusi jako nuklearnego pustkowia była realna. Cieszy mnie również ten mrok i ciężka atmosfera jaką udało się ukazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obcojęzyczne "Undercover" wbiłem na tapetę. Oparte na faktach- nawet nie takie ostatnie. Chociaż sceny w polsce- pomsta do nieba.

 

Skończyłem też ruchome piaski- ogólnie nie jest złe, z "braku laku" można się czepić.

 

 

Z ciekawości dzisiaj 1 odcinek SoA obejrzałem, żeby sobie stare czasy powspominać i przypomnieć sobie skąd, co i jak się zaczęło.

Edytowane przez Dymian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwszy i drugi odcinek Czarnobyla, moc, miałem wtedy 4 lata, 10/10, ciary na plecach i ten klimat ZSSR.

Miałem dać sobie na wstrzymanie oglądania czegokolwiek, ale Twój komentarz mnie zachęcił na tyle, że dziś obejrzałem te dwa odcinki i CHOLERA, szkoda, że trzeba czekać na kolejny. Takiego klimatu się nie spodziewałem, wiedziałem, że będzie to ciężki temat, ale taka mroczna otoczka, muzyka i te dźwięki budujące napięcie. :cool::thumbup:

Edytowane przez Satyavan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglada ktos jeszcze tbbt ? dzisiaj final , ostatnie 2 odc :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, odświeżyłem sobie niedawno całość (poprzednim razem dobrnąłem gdzieś do 8 sezonu) i 12 sezon jest mega słaby także dobrze, że to kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead to Me- dawno Kelly Bundy nie widziałem w jakiejś produkcji. Serial dobrze przestawiony, trochę naciągane wątki, ale w miarę OK zagrane. Z grubsza OK, ale ma momentami taką solidną "B" kategorię.

 

oglada ktos jeszcze tbbt ? dzisiaj final , ostatnie 2 odc :kwasny:

 

Poległem na jakimś 8-9 sezonie i mnie nie ciągnie do powrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja obecnie oglądam Grę o Tron.. Wszystkie 8 sezonów:). Teraz jestem na 8x01 :). Niesamowity serial! Warto bylo tyle czasu czekać na wszystkie epizody.. Nie wytrzymałbym oczekiwania 12 miesiecy na nowe sezony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i drugi odcinek Czarnobyla, moc, miałem wtedy 4 lata, 10/10, ciary na plecach i ten klimat ZSSR.

 

Dobry serial. Jest klimat i dobrze się ogląda mimo, ze w 2 odcinku trochę zaszaleli (straszenie ogromnym wybuchem jeśli nie opróżnią zbiorników, katastrofa śmigłowca która w rzeczywistości wydarzyła się w innych okolicznościach), ale musi być nieco sensacji by przyciągnąć widza. Nieźle budują napięcie - np. ostatnia scena 2 odcinka z nurkami posłanymi na pewną śmierć gdy gasną im latarki (w rzeczywistości dwóch z tych trzech gości żyje do dziś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

oglada ktos jeszcze tbbt ? dzisiaj final , ostatnie 2 odc :kwasny:

 

Dla mnie ten serial umarł po 1 sezonie. Ewentualnie drugi jeszcze w miarę ok. Ale im dalej tym większe idiotyzmy i głupoty, które nudzą zamiast śmieszyć.

 

Dobry serial. Jest klimat i dobrze się ogląda mimo, ze w 2 odcinku trochę zaszaleli (straszenie ogromnym wybuchem jeśli nie opróżnią zbiorników, katastrofa śmigłowca która w rzeczywistości wydarzyła się w innych okolicznościach), ale musi być nieco sensacji by przyciągnąć widza. Nieźle budują napięcie - np. ostatnia scena 2 odcinka z nurkami posłanymi na pewną śmierć gdy gasną im latarki (w rzeczywistości dwóch z tych trzech gości żyje do dziś).

 

Czarnobyl? Bardzo dobry ale poczekam na wszystkie epizody.. Obejrzałem połowe 1 odcinka tak na próbę i czuć mega klimacik..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie oglądam Grę o Tron.. Wszystkie 8 sezonów:). Teraz jestem na 8x01 :). Niesamowity serial! Warto bylo tyle czasu czekać na wszystkie epizody.. Nie wytrzymałbym oczekiwania 12 miesiecy na nowe sezony...

Ty jeszcze nie wiesz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oglądam Czarnobyl.

Bardzo dobry serial. Świetne ujęcia, ale najlepszy jest klimat. Normalnie można ciąć nożem.

 

Kolejny raz HBO pokazuje jak się robi seriale.

No i nie doszukujcie się jakichś przekręconych faktów bo to nie film dokumentalny.

Edytowane przez johny11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuca i Bertie- 1 sezon zaliczony. Dość pozytywna pozycja, bardziej dla kobiet co prawda. W sumie godna polecenia.

 

Chambers- lecę dopiero z 4 odcinkiem- na początku mnie porwał, ale z czasem nuży- zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ostatnio Agentów Tarczy i Agentkę Carter, oba fajne. Co jeszcze od Marvela można obejrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnobyl. Klimat tak gesty że można kroić nożem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ostatnio Agentów Tarczy i Agentkę Carter, oba fajne. Co jeszcze od Marvela można obejrzeć?

Punisher i Jessica Jones są całkiem fajne. Drugi sezon JJ jest trochę słabszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czarnobyl. Klimat tak gesty że można kroić nożem.

 

Raczej WaterJetem.... Albo laserem światłowodowym.

Edytowane przez PrimoGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej WaterJetem.... Albo laserem światłowodowym.

Moja kobieta boi się oglądać. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie nie wiem czy serial- ale ma odcinki :)

 

"Nasza planeta"- poezja dla oka, niektóre sytuacje zapierają dech w piersi.

A przykładowo sytuacja z 11minuty 3 odcinka- śmiałem się do rozpuku- ptaszysko samiec- posprzątał mały areał z najmniejszej pierdółki, listka, patyczka- przyciągając uwagę samicy, po czym odwalił taniec jak z "mam talent" i cyk szybki numerek. Jeszcze ten moment gdy w trakcie sprzątania sprawdzał czy wszystko jest idealnie i w tym czasie świeży listek spadł- powieka mu zadrgała i w 3 sekundy się nim zajął :lol2:

Edytowane przez Dymian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaliczyłem Pacyfik. Długo zeszło, bo ponad miesiąc na 10 odcinków, to już mówi samo za siebie. Krótko - 5/10. Postacie pierwszoplanowe albo skrajnie nudne, albo sztuczne, tempo ślamazarne większość czasu, potem nagłe przyspieszenia i znów jak ślimaki :kwasny:. Dobrze nagrany, bo inaczej kolejne dwa/trzy oczka w dół by poszły. Do Band of Brothers nie ma startu.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy serial- ale ma odcinki :)

 

"Nasza planeta"- poezja dla oka, niektóre sytuacje zapierają dech w piersi.

A przykładowo sytuacja z 11minuty 3 odcinka- śmiałem się do rozpuku- ptaszysko samiec- posprzątał mały areał z najmniejszej pierdółki, listka, patyczka- przyciągając uwagę samicy, po czym odwalił taniec jak z "mam talent" i cyk szybki numerek. Jeszcze ten moment gdy w trakcie sprzątania sprawdzał czy wszystko jest idealnie i w tym czasie świeży listek spadł- powieka mu zadrgała i w 3 sekundy się nim zajął :lol2:

Mi też w pamięci zapadła ta scena. Dzioborożec karmiący samice też był uroczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Las- takie 5/10. Początek jeszcze jak Cię mogę- ale im dalej tym głębiej w,,,las :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się dziś za Dextera. Będę się trzymał rękami i girami granicy czwartego sezonu. Pierwsze trzy odcinki za mną i jest ok. Bardzo ciekawa postać z tego rudego, ale szybko zauważyłem kilka irytujących postaci pobocznych - zwłaszcza chuda, prosta jak cep siostra i napakowany murzyn sierżant. Ogólnie klimacik jest tego Miami, muza latynoska w tle i fajny milf z tej tam szefowej policyjnej. Byłoby za co złapać :E. Oglądam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ależ to piękne co się dzieje. Droga do delegalizacji pis otwarta jak nigdy
    • Jak obudowa ci się tak podoba to bierz bo to ostatnie sztuki i zaraz będzie niedostępna. Zasilacze Gigabyte w zdecydowanej większości nie są udane, stąd ich niskie ceny. XPG Core Reactor II 850W za 490zł: https://lp.morele.net/gaming-promocja/?kategoria=Zasilacze+komputerowe Dysk albo odpowiednik Lexara tyle że od polskiej firmy: https://www.ceneo.pl/160503416 Albo ADATA z DRAMem za 1300zł: https://www.ceneo.pl/150752709 Chłodzenie - Navis F360 jest wydajniejszy i potencjalnie mniej awaryjny niż MSI: https://www.ceneo.pl/148968467 Ale to i tak głównie dla wyglądu, dla 7800X3D wystarczy chłodzenie powietrzne za 220zł. PS. 8 rdzeni to nie za mało do stawiania maszyn wirtualnych? W cenie zwykłej 4080 możesz mieć cichą 4080 Super: https://www.ceneo.pl/163671313 Wiem że różnica jest praktycznie żadna, ale nowszy model to nowszy model. MSI B650 Gaming Plus to solidna płyta z dobra sekcją zasilania i niezłym wyposażeniem jeśli chodzi o złącza, ale - ma tylko podstawowy chip audio oraz wspiera wyłącznie PCI-E 4 zarówno dla karty graficznej (4090 dalej korzysta z PCI-E 4), jak i dla dysku.
    • Tak sobie podsumowuje jakie co ma wady. Poprawcie mnie jeśli coś źle zrobiłem. Mamy QD-OLEDy: ASUS - firmware, brzydka nóżka, problemy z HDR? MSI - brak aktualizacji, cable management też kuleje, nóżka jako taka, dioda DELL - zakrzywiony ( dla mnie wada ) Gigabyte - nie wiem, dostępność   WOLED  LG - Dual Mode tylko mnie interesował, bo i tak matowy ( - ) i jak już mat to z Dual Mode dla którego miałbym zastosowanie, Plus pivot by mi się przydał ale to bardziej miły dodatek. No i wizualnie mi pasuje najbardziej. Tylko ten mat, chyba wszystko inne bym przebolał ale z tego co ten Display Guy na swoim kanale głosi to mam ogromne wątpliwości. Rozumiem że to bardziej gamingowy monitor i odblask by się nie sprawdził ale też super profesjonalny to on nie jest, tu raczej najnowszy Zowie 540Hz były lepszy.
    • 5min temu byl maly update. https://steamdb.info/app/2420110/patchnotes/ Ale nie podali nic poki co.
    • W DE może i zarabiają więcej ale przynajmniej mają OLEDy taniej Nawet 83" C3 2458eur ~10585zł  https://www.mydealz.de/deals/83-lg-4k-oled-evo-tv-c3-120-hz-cb-2338840
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...