Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ascesion można by zobaczyć ze względu na Tricie Helfer (fajny MILF) grała też w Lucyferze. Sam tego nie oglądałem, ale dla tej babki kiedyś obejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A Dark Mattter ma w miare dobre zakonczenie? Tzn hm Mam nadzieje ze nie ma tam czegos takiego ze w ostatniej scenie np ktoś ginie lub cos sie dzieje i nagle koniec? Bo wtedy bym tego nie zniósł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak się kończy. Miał być film lub miniserial, ale nic się nie pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Dark Mattter ma w miare dobre zakonczenie? Tzn hm Mam nadzieje ze nie ma tam czegos takiego ze w ostatniej scenie np ktoś ginie lub cos sie dzieje i nagle koniec? Bo wtedy bym tego nie zniósł :)

Urwali w najlepszym momencie.

Aż mnie zabolało to "zakończenie".

 

Urwany serial podobnie jak Into the Badlands.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroniki Arthdalu, skończyłem pierwszy sezon. Finałowym odcinkiem to mnie wkurzyli, bo teraz nie mogę się doczekać następnego sezonu. :D Który zacznie się we wrześniu. :( Jakie to dobre było!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Urwali w najlepszym momencie.

Aż mnie zabolało to "zakończenie".

 

To lipa nie oglądam .. chyba ze zrobia jakis film fabularny z zakończeniem ..

 

Kroniki Arthdalu, skończyłem pierwszy sezon. Finałowym odcinkiem to mnie wkurzyli, bo teraz nie mogę się doczekać następnego sezonu. :D Który zacznie się we wrześniu. :( Jakie to dobre było!:)

 

Tak zgadza sie - kolejny BARDZO udany serial od Netflixa.. Sporo udanych tytułów w tym roku. Obejrzałem dopiero 3 odcinki ale teraz mam mało czasu na seriale wiec we wrzesniu oberjze całość :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Eh też bym obejrzał.. Szkoda, że jest dostępny w 4:3.. Może jest szansa ze ulepszą obraz do fullHD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech idą w jakość zamiast w ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak zgadza sie - kolejny BARDZO udany serial od Netflixa.. Sporo udanych tytułów w tym roku. Obejrzałem dopiero 3 odcinki ale teraz mam mało czasu na seriale wiec we wrzesniu oberjze całość :)

Jak obejrzałeś tylko 3 to skąd wiesz, że jest "BARDZO udany"? :P

 

Obejrzałem pierwszy sezon Line of Duty i jakoś nie specjalnie mnie zachwycił. Jak kolejne sezony to odrębne historie to sobie chyba odpuszczę.

 

Kończę Undercover (7 z 10 ep) i nie polecam, ciągnie się jak flaki z olejem, nudnawe sceny, nic nie wnoszące, zapychające tylko i beznadziejny polski akcent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What we do in the shadows

Bardzo zabawny

Jeśli komuś podobał się The Office, to ten serial również się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy sezon Line of Duty i jakoś nie specjalnie mnie zachwycił. Jak kolejne sezony to odrębne historie to sobie chyba odpuszczę.

 

Nie do końca odrębne bo każdy sezon to mniejsza część grubszej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroniki Arthdalu, skończyłem pierwszy sezon. Finałowym odcinkiem to mnie wkurzyli, bo teraz nie mogę się doczekać następnego sezonu. :D Który zacznie się we wrześniu. :( Jakie to dobre było!:)

Właśnie skończyłem. Ale to było dobre :) Jak dla mnie kapitalny serial. Marco Polo bije na łeb.

Dawno takich emocji nie przeżyłem oglądając cokolwiek. Pierwszy odcinek jest dosyć ciężki w odbiorze, jest tak baśniowo, że aż chce się rzygać, ale potem jest zdecydowanie lepiej (oprócz płaczących co chwilę Wahan).

Każdy odcinek ma grubo ponad godzinę. Na początku myślałem, po co aż tak przeciągać, ale zapełnili to na prawdę zgrabnie. Mało kiedy się nudziłem.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie te sceny irytowały.

W ogóle się nie patyczkowi z tym plemieniem, cały czas albo było maltretowane, albo poniżane w okrutny sposób. Scena o proszenie się o wodę tez mocna...

 

 

Nie do końca odrębne bo każdy sezon to mniejsza część grubszej sprawy.

Ok. To jeszcze sprawdzę dalej.

 

Marco Polo nie widziałem.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Właśnie skończyłem. Ale to było dobre :) Jak dla mnie kapitalny serial. Marco Polo bije na łeb.

Dawno takich emocji nie przeżyłem oglądając cokolwiek. Pierwszy odcinek jest dosyć ciężki w odbiorze, jest tak baśniowo, że aż chce się rzygać, ale potem jest zdecydowanie lepiej (oprócz płaczących co chwilę Wahan).

Każdy odcinek ma grubo ponad godzinę. Na początku myślałem, po co aż tak przeciągać, ale zapełnili to na prawdę zgrabnie. Mało kiedy się nudziłem.

 

Zgadzam się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka seriali, które ostatnio obejrzałem:

 

Czarnobyl - mini serial, zrobił na mnie spore wrażenie, ogólnie historia byla mi znana ale fajnie było się przenieść w te czasy Jest bardzo mocny, jeśli jeszcze ktoś nie obejrzał to polecam. Brakowało mi jedynie jednego ostatniego odcinka, na którym byłoby pokazane budowanie sarkofagu.

Dom z papieru - nie bylem przekonany czy trzeci sezon bedzie dobry ale trzyma sie dobrze.

 

No i czekam teraz jeszcze na kolejny sezon kuchennych rewolucji. Szczególnie, że jeden z odcinków był kręcony w mojej okolicy. Swoją drogą mapa restauracji się rozwija bo było kuchennych rewolucji ponad 250. https://restauracjeporewolucjach.pl/mapa-restauracji Jak widać na mapie.

Edytowane przez fleszz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie oglądałem w ogóle seriali (kiedyś md house). I grę o tron. Od niedawana zacząłem cisnąć hbo i netflix jakie są must watche 10/10 lub 9/10. Przeleciałem pierwszy sezon true detective i 3 sezony dom z kart,westworld 1 sezon i czarnobyl. Jest coś jeszcze ciekawego ? ;)

Edytowane przez FallenDeath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym serialem w historii jest Breaking Bad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie oglądałem w ogóle seriali (kiedyś md house). I grę o tron. Od niedawana zacząłem cisnąć hbo i netflix jakie są must watche 10/10 lub 9/10. Przeleciałem pierwszy sezon true detective i 3 sezony dom z kart,westworld 1 sezon i czarnobyl. Jest coś jeszcze ciekawego ? ;)

 

Gomorra, Stranger Things, Dark, The Killing, Rzym, Spartakus, The Expanse, Man in the high castle, Suburra, Lost, Kompania Braci, 1983, Prison Break, Star Trek: Discovery, Wikingowie, Last Kingdom...

Jakbym się zastanowił to byłoby tego sporo więcej. Zależy co kto lubi, ale w ostatnich latach dobrych seriali nie brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragraf 22, 6 odcinków na HBO w reżyserii Georga Clooneya. Sto lat temu czytałem książkę, pamiętałem że mi się podobała, ale niespecjalnie historia została mi w głowie.

 

Fantastyczna sprawa, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...