Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

The Boys skończyłem. 8/10 - imo najlepszy serial (antybohaterski) o superbohaterach jaki widziałem. Bardziej mi się podobał od The Umbrella Academy. Postać Homelandera robiła robotę.:)

 

 

The Boys to świetne i bardziej realne spojrzenie na świat w którym żyją superherosi niż to co oglądamy w Avengersach ..wszystko podlane sosem czarnego humoru a Homelander to mój ulubiony "bohater" ;-)

 

THE MANDALORIAN ep.1

 

Ogromne zaskoczenie, nie spodziewałem się że Disney sie ugnie i zrobi coś dla nieco starszego odbiorcy, biorąc pod uwage fakt że odcinki są krótkie nie wiem czy nie poczekać na całość i łyknąć wszystko na raz jak jeden długi film

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Ryan 2 sezon pozytywnie tylko trochę mało Noomi Rapace i Arnolda Vosloo (dziwne, że mu się chciało te parę scen zagrać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ten Disney+ pojawi się w Polsce? Chciałbym legalnie obejrzeć THE MANDALORIAN.

 

 

Homelander to mój ulubiony "bohater"

I ekipa też jest fajna jak "Francuzik". Brechtałem z tłumaczenia "Ojczyznosław". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Disney+ - Marzyciele na portalach wróżą marzec przyszłego roku, a realnie najwcześniej październik 2020 ale pesymistycznie może być i 2021 według roadmapy Disneya i zaklasyfikowania nas jako europy wschodniej... Mnie to też to boli bo jestem gotów im zapłacić, chce im zapłacić a nie mogę :P Ironia

 

Bo pal licho legalnie :P Chce wygodnie na TV móc se odpalić tego mandaloriana w 4k :P Czy tez stare Star Wars w 4k które na nosnikach może dopiero w przyszłym roku bedą dostępne...

Edytowane przez marioking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie to jest/będzie 4k w porównaniu do Netflixa, pewnie skompresowane, ale jaki birate? Jesteśmy w Europie centralnej, a traktują nas jak kraj gorszego sortu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam Disney może nową jakość wprowadzi... Bo obecnie debesciarski netflix przy 4k miał max 15mpps a na disneyu raportuja i bittraty rzedu ponad 20-25 wiec miło... Jednak do fizycznych nośników które mają 3-5 więcej bida, ale dobry krok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jack Ryan 2 sezon pozytywnie tylko trochę mało Noomi Rapace i Arnolda Vosloo (dziwne, że mu się chciało te parę scen zagrać)

 

Obejrzałem cały sezon. Bardzo mi się podobał. Super go zrobili No troszkę mało Noomi Rapace. Ale jest szansa ze pewnie się pojawi w 3 lub 4 sezonie. Bo jak widać chyba może od czasu do czasu pomagać Ryan`owi.

A i podpasował aktor Michael Kelly co grał tego ich przełożonego? No ten co pracował w ambasadzie w Venezueli. Bardzo fajna postać i mam nadzieje ze sie pojawi w 3 sezonie.

 

Jeszcze jeden aktor jest spoko co grał tego Maxa. Tom Wlaschiha :) spoko aktor.. Fajnie zagrał w Grze o Tron - tego gościa bez twarzy :).

 

Ogólnie cały sezon oceniam na mocne 8.5/10. Tak jak zreszta pierwszy sezon. Fajnie jakby zrobili 3 sezon w Polsce :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczne materie po dwóch odcinkach takie mehowate, na razie dupy nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mnie odrzucił ten serial.. Efekty spoko ale jakiś taki nijaki..

 

Powoli przymierzam się do nadrobienia Expanse.. Bo nigdy nie oglądałem a już w grudniu 4 sezon. Amazon daje zawsze wszystkie odcinki tak jak Netflix?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie odrzucił ten serial.. Efekty spoko ale jakiś taki nijaki..

 

Powoli przymierzam się do nadrobienia Expanse.. Bo nigdy nie oglądałem a już w grudniu 4 sezon. Amazon daje zawsze wszystkie odcinki tak jak Netflix?

jak im pasuje przy serialach raczej dają w całości ale np grand tour dają co tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

jak im pasuje przy serialach raczej dają w całości ale np grand tour dają co tydzień

 

A to dobrze. Obejrzałem w sumie wszystko co najważniejsze. Najbardziej co mi się podobało ze eksluzywów od Amazona? To Jack Ryan i The Boys. Carnival Row również udany i Homecoming. W sumie obejrzałbym jeszcze Bosh ale chyba zostawie go na inne czasy.

 

A oglądaliście ten Undone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Prime dostosowuje jakość też do odbiornika? Kupiłem monitor 1440p 32" i mam 1080p, a jak przejdę na TV 55" to odpala się UHD. Można to jakoś zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dobrze. Obejrzałem w sumie wszystko co najważniejsze. Najbardziej co mi się podobało ze eksluzywów od Amazona? To Jack Ryan i The Boys. Carnival Row również udany i Homecoming. W sumie obejrzałbym jeszcze Bosh ale chyba zostawie go na inne czasy.

 

A oglądaliście ten Undone?

no mi z tych seriali co wymieniłeś najbardziej podszedł Bosch ale mam mało mainstreamowy gust,

 

homecoming nie nie podszedł ani trochę max 5/10,

 

jack ryan jest okej ale trochę mija się z faktami ale można przymknąć na to oko w końcu to serial fabularny a nie dokumentalny ale jak wiadomo netflix pokazał ze i w dokumentach nie trzeba się trzymać faktów :E

 

ja biorę się za nowy sezon człowieka z wysokiego zamku bo po pierwszym średnim sezonie potem się rozkręcił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja się chyba wezmę za serial Vagabond. Ponoć bardzo udany azjatycki serial który jest na netflixie. Może zdąże go jeszcze obejrzeć przed Expanse hm.

 

A oglądał ktoś Mars? Teraz jest drugi sezon na Netflixie. Jakoś nie jestem fanem filmu który jest połączeniem dokumentu z fabularyzowanym dziełem.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Carnival Row, po samej czołówce mnie kupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zacząłem Carnival Row, po samej czołówce mnie kupili.

 

Polecam.. jeden z lepszych seriali tego roku. Aż dziwne, że jakoś o nim cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam.. jeden z lepszych seriali tego roku. Aż dziwne, że jakoś o nim cicho.

prosta odpowiedz, jest cicho bo nie ma go na netflixie :E

 

the boys pokazało że i serial amzona może być popularny w Polsce choć oczywiście nie tak jak te z hbo czy netflix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie odrzucił ten serial.. Efekty spoko ale jakiś taki nijaki..

 

Powoli przymierzam się do nadrobienia Expanse.. Bo nigdy nie oglądałem a już w grudniu 4 sezon. Amazon daje zawsze wszystkie odcinki tak jak Netflix?

 

Oglądaj expanse, najlepsze sf w kosmosie ostatnich lat jak dla mnie. Kupili mnie pomysłem na świat i samą intrygą w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu ponownie obejrzałem 1 i 2 sezon Ekspansji i już takiego wow nie było jak za pierwszym razem, widocznie za krótka przerwa była.

 

Skończyłem Carnival Row, świetny serial jak ktoś chce zapomnieć o świecie za oknem. Bardzo dobra muzyka, efekty i kostiumy. Przeważnie w serialach obejrzę czołówkę raz czy dwa a w kolejnych odcinkach pomijam bo zazwyczaj jest za długa i nudna, ale tutaj co odcinek oglądałem bo jest ciekawa, fajnie zrobiona.

Edytowane przez Pentium D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oglądaj expanse, najlepsze sf w kosmosie ostatnich lat jak dla mnie. Kupili mnie pomysłem na świat i samą intrygą w 100%.

 

Tak zrobie. Zaczne już powoli bo to 3 sezony mają razem chyba z 36 odcinków.. Musze tak rozplanować by na premiere 4 sezonu już je skończyc ;). A premiera nastąpi bodajże 12 lub 14 grudzień.

 

Skończyłem Carnival Row, świetny serial jak ktoś chce zapomnieć o świecie za oknem. Bardzo dobra muzyka, efekty i kostiumy. Przeważnie w serialach obejrzę czołówkę raz czy dwa a w kolejnych odcinkach pomijam bo zazwyczaj jest za długa i nudna, ale tutaj co odcinek oglądałem bo jest ciekawa, fajnie zrobiona.

 

No pewnie. Świetnie zrealizowany. Scenerie, krajobrazy, zdjęcia i montaż .. Super. Carnival Row strasznie mi przypomina Alienistę, który też ma w miarę podobne klimaty. Oj bardzo lubie takie filmy :).

 

Jak znasz coś podobnego to chętnie sie dowiem co mnie jeszcze ominęło.

 

--

EDIT:

Jednak muszę przyznać, że serial Homecoming jest bardzo dobry! Wręcz Świetny! Nie dziwię się, że zdobył takie uznanie na świecie. Świetnie zrealizowany.. Wciągnąłem sę po uszy.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem przed weekendem 13 Reasons To Why, jestem obecnie na drugim sezonie i jest niezły, ale pierwszy zrobił na mnie piorunujące wrażenie, zadziałał jak powinien może aż za bardzo :).

 

Świetna gra głównej aktorki, reszta postaci też niczego sobie. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem Titans od DC i lubię to. Tak samo wciąga jak Swamp Thing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem Titans od DC i lubię to. Tak samo wciąga jak Swamp Thing.

Pierwszy sezon jeszcze jako tako, ale drugi to dla mnie tragedia.

W drugim sezonie zrobiło się arrowverse, dosłownie oglądałem po 15 minut z każdego odcinka, a resztę przewijałem.

W ogóle jest masa wątków pozaczynanych a serial skupia się na bzdurach (na prawdę nie ma co na siłe robić poważnego serialu z rozrywkowego) xD Dla mnie porażka.

 

Dla mnie bardzo przyjemnie ogląda się Van Helsing (serial).

Taki średniak, sztampa, ale solidny.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...