Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

To jest fanatyk Netflixa, nie wygrasz z nim :) Może jak by było więcej LGBT, Afroamerykanów i miał logo Netflix byłby super :)

 

LoL sporo rzeczy sie dowiaduje o sobie.. Jestem fanatykiem Netflixa, a także jestem LGBT i kocham afroamerykanów.. Faktycznie sprawdza się to co mówią w podcascie Rock i Borys odnośnie wielu użytkowników w internecie.. Też mi jest żal takich użytkowników jak demisen. No ale co zrobić.. Jest przerwa świąteczna więc szkoły zamknięte i muszą potrollować w internecie ;).. Dziwne nastały czasy.. Ja w ich wieku to latałem po podwórku lub robiłem ciekawsze rzeczy :). No ale byłem inaczej wychowywany :).

 

Naprostowując sprawę to jestem fanatykiem ale seriali i nie ma różnicy gdzie są dostepne. Faktycznie można uznac że jestem wielkim fanem TV Show. Od wielu już lat wolę oglądać seriale niż filmy kinowe. I tak samo toleruje i lubie netflix, Hbo czy Amazon. Na każdym z nich znajdzie sie fajne perełki do oglądania.

 

A co do LGBT czy afroamerykanów. Widzę, że kolega Demisen ma problemy z rasizmem. Dlatego nie mam o czym rozmawiać.

 

 

 

Wataha ma 8.0 na filmwebie z 72 tysięcy ocen. A więc skoro posługujesz się argumentem oceny Wiedźmina na imdb, rozumiem, że jednak uznajesz, że Wataha to udany serial?

 

Filmweb to nie jest serwis w którym obiektywnie ocenia się produkcje. A w dodatku to jest polski wyłącznie serwis - więc polacy zawsze wywyższają oceny dla rodzimych produktów - może poza paroma wyjątkami typu Kac Wawa.

 

Ale rozumiem, że innym mniej wymagajacym widzom moze sie Wataha spodobać. Spoko dla mnie akurat to miernota.

 

To tak nie działa. Oceny są istotne tylko wtedy, kiedy się pokrywają z naszą opinią. Jeśli są za niskie, to serwis to szajs dla hejterów, jeśli za wysokie, to była akurat posucha albo patriotyzm mode on, itp. Z recenzjami podobnie - jeśli nam nie pasują, to są nieobiektywne.

 

Mówisz oczywiscie za siebie. Bo ja i pewnie wielu "normalnych" użytkowników tak nie postepuje.

 

A prawda jest taka, że bardzo nie podoba mi sie postępowanie i ocenianie produktów na przykład na MetaSzajsie. Nie ma znaczenia czy to film czy gry czy cokolwiek innego.. Albo jedni oceniają na 9/10 a drudzy 0/1 .. Bezsensu..Ja przynajmniej obiektywnie oceniam oglądane produkcje.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz oczywiscie za siebie. Bo ja i pewnie wielu "normalnych" użytkowników tak nie postepuje.

Oczywiście, że piszę o tobie. I nie sklasyfikowałbym ciebie jako "normalnego" użytkownika.

 

I oczywiście twoja ocena Watahy jest obiektywna, ale jeśli komuś się podoba, to już nie jest obiektywny i jest mało wymagający.

 

I oczywiście MetaSzajs jest be, ale imdb z 55% 10/10 dla Wieśka jest ok i świadczy o ogromnym sukcesie serialu.

 

Pomijając to, jak gadanie o jakimkolwiek obiektywizmie w przypadku oceny rzeczy niemierzalnych jest śmieszne. Ilu ludzi, tyle opinii, a obiektywni są ci, którzy zgadzają się z nami.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

I oczywiście MetaSzajs jest be, ale imdb z 55% 10/10 dla Wieśka jest ok i świadczy o ogromnym sukcesie serialu.

 

Czyli dla ciebie MetaSzajs to nie jest be? A sądziłem, że również nietolerujesz trollingu na tym portalu..

 

Co do Sukcesu wieśka to nie były moje osobiste słowa ale newsy ze świata. Więc róznica kolosalna. Jeśli faktycznie tyle osób oceniło to można go uznać za sukces.. Nie mnie to oceniać bo ja raczej 10/10 bym nie przyznał :). ... Dlatego wystarczy troszkę pomyśleć, to nie jest trudne ;)

 

Oczywiście, że piszę o tobie. I nie sklasyfikowałbym ciebie jako "normalnego" użytkownika.

 

Z pewnością pomyliłeś osoby, chłopie. Jedynie jaki portal krytykowałem to Metaszajs.. A dokładnie trolling userów, który tam jest dostrzegany od bardzo dawna. I każdy "normalny" to dostrzega że tam sie dzieją cyrki..

 

I nigdy, przenigdy nie uważam danego serwisu za syf, jeśli większosc ludzi ocenia produkt inaczej niż bym chciał.

 

I oczywiście twoja ocena Watahy jest obiektywna, ale jeśli komuś się podoba, to już nie jest obiektywny i jest mało wymagający.

 

 

A czy oglądanie mało wymagających filmów to musi być wada? też lubie od czasu do czasu obejrzeć takie proste filmy/seriale

 

W Wataha są poważniejsze problemy.. Np słaby montaż, nudne wątki - wymieniać mozna godzinami. Przereklamowany produkt.

 

Musisz zrozumieć jedno.. Nie ma produktu ktory przypadnie wszystkimi do gustu.. "Normalni" o tym wiedzą. Jeśli ciebie boli ze twoj ulubiony serial jest przeze mnie krytykowany to olej to. Bo na tym forum jest problem z tolerowaniem osób, które wyrażają odmienną opinie o grze/ filmie.. I to nie tylko ja sie tu przejechałem.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem 4 blocks.

jak maja się sezony 2 i 3 do pierwszego? bo pierwszy był spoko i bym sobie obejrzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azazell

 

Oceniasz możesz jak se chcesz, ale nie pierniczyć o obiektywizmie i nie podpieraj się opinią innych wtedy, kiedy ci pasuje. Bo jeśli nie pasuje, to sie nie znają, nieobiektywni, przekupieni, mało wymagający, lokalny patriotyzm, posucha w gatunku. Zawsze znajdziesz powód, żeby kontropinię zdyskredytować.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bo jeśli nie pasuje, to sie nie znają, nieobiektywni, przekupieni, mało wymagający, lokalny patriotyzm, posucha w gatunku.

 

Jeśli masz taki podgląd to przykro mi :). U mnie jest zdecydowanie odwrotnie.

 

Pewnie jakbym napisał, że Wataha to znakomity serial to nosiłbyś mnie na rękach? Mam rację prawda? :)

Jesteś idealnym przykładem, że na tym forum nie toleruje się osób, które wyrażają odmienną opinie o produkcie a tym bardziej polskim. Jesli komuś się nie podoba gra Wiedźmin to zaraz ciebie tu zjadą.. Bo musisz tę gre kochać! Inaczej jesteś stracony :).... Żałosne.. No ale dobrze, że to można to doświadczyć tylko tu na forum :). W innych miejscach każdy ma prawo wyrazić swoją opinie czy jest pozytywna czy odwrotnie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie stosujesz takich zagrywek i to nie ty pisałeś, że Sekiro jest średnie a kapituła przyznająca TGA była przekupiona, a jak dali Inkwizycji to świadczy o klasie gry.

 

Oczywiście, że możesz Wiedźmina nie lubić/nie cenić jak reszta, ale twoja analiza jego popularności i wysokich ocen jest śmiechu warta i przeczy faktom.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oczywiście, że nie stosujesz takich zagrywek i to nie ty pisałeś, Sekiro jest średnie a kapituła przyznająca TGA była przekupiona.

 

A nie może być tak? Idealnym przykładem masz nominacje do TGA albo w innych dziedzinach gdzie dziennikarze biorą udział w typowaniu produktu itp. Np idealnym tu przykładem jest wybór najlepszych piłkarzy roku w dziedzinie Piłka Nożna albo dotyczy to tez krytyków którzy np wybieraja filmidła do Oscarów.

 

I ty naprawde bierzesz do serca to co wybierają dziennikarze lub krytycy filmowi?

 

Co do Sekiro.. Pisałem, ze jest to dla mnie średni produkt.. Kolejny przykład kiedy nie rozumiesz tego, że kazdy może wyrazić swoją opinie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, dlatego dlaczego te same nagrody dla Inkwizycji podajesz jako potwierdzenie jej klasy?

 

Sekiro zdobyło kapitalne oceny branży i graczy, więc jak najbardziej na nagrodę zasługiwało. Ale wiadomo, wszyscy są nieobiektywni i przekupieni, jak sam pisałeś. Średnia dla ciebie - ok. Śmieszny wybór, ludzie się nie znają i są przekupieni - nie ok. Rozumiem, jakby gra była słabo przyjęta przez branżę.

 

Opinie możesz wyrażać do woli, ale stawianie się w roli ostatniego obiektywnego jest denerwujące.

 

Update: nawet w temacie o serialowym Wieśku wyskoczyłeś ze swoimi teoriami o growym, pomimo tego, że nikt tego tematu nie poruszył, a autorowi posta, na który odpowiedziałeś, chodziło o coś zupełnie innego (porównywał jakość trailerowych CGI gry do jakości serialu). Ale musiałeś się dopieprzyć.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy spokój tej dyskusji. Jego opinii nikt na tym forum nie bierze na poważnie, przypuszczam, że połowa ludzi ma go w ignorowanych bo nie jest w stanie przetrawić takiej dawki głupoty na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Może, dlatego dlaczego te same nagrody dla Inkwizycji podajesz jako potwierdzenie jej klasy?

 

Szczerze? jakoś chyba nigdy się nie zastanawiałem .. Hm zadałeś mi ciekawe pytanie. W sumie jak wygrywa mój ukochany/ulubiony produkt to z pewnościa się cieszę z tego powodu. Chyba każdy ma to samo, prawda? Ciesze sie ze został docieniony i wyróżniony i nagrodzony ale jakoś nie biore tego nigdy do serca - bo wiem z doświadczenia, że wiele takich gali i plebiscytów są mocno naciągane, zwłascza gdy udział biorą mało obeznani w temacie. Nie jest to dla mnie najważniejsze..Najbardziej liczy się fakt, że ja go osobiście doceniam i spełnia moje oczekiwania itp.. I to jest chyba naistotniejsze. No nie wiem jak to dokładnie wyjaśnić.

 

Już nie pamietam jak to było przy Inkwizycji bo to było dobre 5 lat temu.. Pewnie podobnie jak przy innych nagrodzonych produkcjach.. Np ostatnio co pamietam to zwycięstwo Gry o Tron w Emmy - ok przeczytałem, że wygrał i ucieszyłem się bo to ulubiony mój serial i tyle..

 

Problem leży po stronie niektórych tu użytkowników. Po prostu nie wiedzą (może brak doświadczenia?) że każdy ma swój gust i może wyrazić swoje zdanie odnośnie danego produktu.

 

 

Sekiro zdobyło kapitalne oceny branży i graczy, więc jak najbardziej na nagrodę zasługiwało. Ale wiadomo, wszyscy są nieobiektywni i przekupieni, jak sam pisałeś. Średnia dla ciebie - ok. Śmieszny wybór, ludzie się nie znają i są przekupieni - nie ok. Rozumiem, jakby gra była słabo przyjęta przez branżę.

 

Piszesz tak bo tobie się gra spodobała. Gdyby wygrała gra, której nie lubisz to też pewnie byś napisał na forum, że to słaba gra lub nudny produkt.. Więc nie jesteś obiektywny..

 

na tej samej zasadzie ty wypuszczasz swoje posty

 

Czyli nie moge wyrazić negatywnej opinii o serialu na tym forum? A co robią inni gdy krytykuje inne seriale lub filmy?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem i nigdy nie będę. I nikt nigdy nie będzie. Ale jestem w stanie zrozumieć wybór, jeśli podoba się 99% ludziom, ale akurat mi nie. Nie jestem alfą i omegą i jednym sprawiedliwym w przekupnym świecie nieobiektywnych.

 

PS. Nie grałem w Sekiro. Raczej gra nie dla mnie. Może okazać się słaba. Ale wybór rozumiem. Nie nazwę ludzi nieobiektywnymi i przekupnymi.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie jestem i nigdy nie będę. I nikt nigdy nie będzie. Ale jestem w stanie zrozumieć wybór gry, jeśli podoba się 99% ludziom, ale akurat mi nie. Nie jestem alfą i omegą i jednym sprawiedliwym w przekupnym świecie nieobiektywnych.

 

Podoba się 99% obywatelom? Przeprowadzałeś sondę?

 

A czy przypadkiem w TGA nie oddają swoich głosu tylko Dziennikarze i recenzanci? Może mi sie juz mylą plebiscyty.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczba z dupy, jako przykład, nie odnoszący się akurat do tego przypadku. Jeśli większość coś lubi, ale nie lubię ja, nie oznacza wcale, że większość się myli a ja mam rację.

 

Tak, TGA to kapituła. Ale większość plebiscytów tak wygląda. Ludzie w necie potrafią zbombic każdy plebiscyt. Jedynym większym, który umożliwia głos ludziom, to Dżojstiki. Które swego czasu wygrał Fortnite.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

PS. Nie grałem w Sekiro. Raczej gra nie dla mnie. Może okazać się słaba. Ale wybór rozumiem. Nie nazwę ludzi nieobiektywnymi i przekupnymi.

 

Ale dlaczego wybór gry rozumiesz skoro nie grałeś? W takim razie brak ci obiektywizmu. Ehh dziwne.. Krytykujesz mnie za moją "prywatna" opinie o grze a sam w nią nawet nie zagrałeś.. Ok .. Koniec szkoda rozmowy bo to do niczego nie prowadzi .. Szkoda mojego czasu.. Pogadamy może jak zagrasz wtedy rozmowa będzie miała jakiś sens..

 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór rozumiem, bo ma świetne oceny branży i graczy. To, że mi się nie spodoba, nie oznacza, że jest słaba/nie zasługuje. I każdemu brakuje obiektywizmu. Bo obiektywizm nie jest możliwy. Z definicji obiektywizmu, opinia nie może być obiektywna. Obiektywizm polega na całkowitym odcięciu się od swoich opinii, gustów, uprzedzeń, emocji.

 

Nie krytykuję twojej opinii, tylko sposób jej wyrażania. Pieprzenie o mistycznym braku obiektywizmu i smarowaniu kasą.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

@up

 

Smarują kasą, oj smarują. Dowodem na to są recki na ign...

 

 

 

- polacy wybieraja seriale roku.. lubie ten kanał, ciekawie opowiadają o serialach.. Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem smarują, ale dziwiłby mnie wybór tytułu słabo/średnio ocenianego przez ludzi. W przypadku cieszącego się powszechnym uznaniem - nie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakbym napisał, że Wataha to znakomity serial to nosiłbyś mnie na rękach? Mam rację prawda? :)

Nie, nie masz racji. Jak zwykle zresztą nie zrozumiałeś też nic z wypowiedzi, na które odpowiadasz.

Jesteś idealnym przykładem, że na tym forum nie toleruje się osób, które wyrażają odmienną opinie o produkcie a tym bardziej polskim. Jesli komuś się nie podoba gra Wiedźmin to zaraz ciebie tu zjadą..

Temat wracający jak bumerang, nikt nie ma problemu z odmienna opinią tylko z pozbawionym sensu, często wręcz absurdalnym sposobem jej argumentowania, z czego jesteś szeroko znany. Niestety Twoja nieustająca arogancja sprawia, że nie widzisz nic poza czubkiem własnego nosa i przy każdej krytyce swoich wypowiedzi zasłaniasz się gustem, jakby to miało zamknąć dyskusję. Tradycyjnie też wiara w swoją własną nieomylność sprawia, że regularnie piszesz o problemach ludzi i tego forum, nie dopuszczając do siebie myśli, że problemem jesteś wyłącznie Ty sam. Sporo osób próbowało Ci już przemówić do rozsądku, nieskutecznie. Wataha to jeden z lepszych, polskich seriali. Niewiele znam osób, którym się mocno nie podobał. Wcale nie dziwi mnie fakt, że nie podoba się Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wataha to jeden z lepszych, polskich seriali. Niewiele znam osób, którym się mocno nie podobał. Wcale nie dziwi mnie fakt, że nie podoba się Tobie.

 

Jesteś kolejną osoba która nie rozumie tego, że komuś się coś może nie podobac mimo dobrych opinii. Idealnym przykładem jest tu Wiedzmin 3. I to nawet nie dotyczy mojej osoby ale ciągle się wtrącasz nawet do innych, nowych userów na forum. Pamietam jeszcze w tym roku jak przyszła nowa osoba to ją styrałeś jak tylko pisała negatywnie o wiedzminie 3. Przykre to jest. Dlatego z tobą dyskusja nie ma najmniejszego sensu. I jak widać, wielokrotnie próbowałem tobie przemówić do rozsądku - bez szans.

 

Mnie się Wataha nie podoba - czy to oznacza, że nie mam gustu i mam spaczony umysł? Nie... to moje zdanie odnośnie serialu i powinieneś to uszanować. A jeśli masz problem to po prostu nie odpisuj bo szkoda mojego i twojego czasu..

 

Ciekawi mnie jedno. Czemu nie czepiasz sie innych osób, które tu negatywnie piszą o wysoko ocenianych serialach czy filmach? idealnym przykładem jest tu Zimna Wojna.. Crap do kwadratu i wiele tu osób krytykuje mimo ze ma mega wysokie noty.. I co? Jakoś nie udzielasz się przy tym tytule. Pewnei gdybym to ja negatywnie odniósł się do tego filmu to pewnie zaraz bys coś głupiego naskrobał.

 

Na forum istnieje własnie ten problem i to nie tylko ja to widzę, ale wielu innych userów również to dostrzega. Wystarczy przejrzeć niektóre wątki o grach np Wiedzmin 3. Niektórzy forumowicze w tym niepotraficie zrozumiec, że każdy ma prawo do wygłaszania własnej opinii czy to negatywnej czy pozytywnej. A boli to was bardziej gdy krytykuje sie rodzimy produkt, lub taki który jest przez was doceniany. Jeśli tylko ktoś napisze coś negatywnego to zaraz prosisz o jakieś głupie argumenty.. Pamietam jak jakiś czas temu ktoś nawet ciebie wyśmiał gdy męczyłeś go o podanie argumentów.. Zresztą co tu dużo mówić - doskonale wiesz o co mi chodzi ;).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnym przykładem jest tu Wiedzmin 3. I to nawet nie dotyczy mojej osoby ale ciągle się wtrącasz nawet do innych, nowych userów na forum.

Jakich nowych userów, o czym Ty w ogóle mówisz? Konkrety proszę.

Pamietam jeszcze w tym roku jak przyszła nowa osoba to ją styrałeś jak tylko pisała negatywnie o wiedzminie 3.

Bzdety z serii "mam znajomego/wujka/znam kogoś", wymyślone na poczekaniu na potrzeby dyskusji. Nie wiem jak naiwnym można być, żeby stosować takie prymitywne zagrywki i wierzyć, że ktoś to kupi.

Mnie się Wataha nie podoba - czy to oznacza, że nie mam gustu i mam spaczony umysł? Nie... to moje zdanie odnośnie serialu i powinieneś to uszanować.

Nie podałeś żadnych argumentów prócz ogólników i klasycznego nawiązania do kraju produkcji, co jest tak słabe, że ciężko się do tego odnieść inaczej niż to zrobiono wyżej.

Ciekawi mnie jedno. Czemu nie czepiasz sie innych osób, które tu negatywnie piszą o wysoko ocenianych serialach czy filmach?

Robiłem to nie raz. Prowadząc dyskusję, bo ludzie najczęściej potrafią napisać dlaczego coś im się nie podoba. Wyciągnij wnioski.

Na forum istnieje własnie ten problem i to nie tylko ja to widzę, ale wielu innych userów również to dostrzega.

Ponownie, jaki problem i jacy userzy? Jeśli myślisz, że ktokolwiek kupi to pustosłowie, jesteś w grubym błędzie. Jeśli do czegoś nawiązujesz, bądź poważny i podaj cytat, wraz z kontekstem wypowiedzi, aby każdy mógł ocenić.

Wystarczy przejrzeć niektóre wątki o grach np Wiedzmin 3. Niektórzy forumowicze w tym niepotraficie zrozumiec, że każdy ma prawo do wygłaszania własnej opinii czy to negatywnej czy pozytywnej. A boli to was bardziej gdy krytykuje sie rodzimy produkt, lub taki który jest przez was doceniany.

Jak wcześniej, nadal nie ogarniasz. Masz pełne prawo wygłosić swoją opinię, tak jak inni mają pełne prawo się do niej odnieść. Co też często robią. Forum to nie miejsce, gdzie dozwolone jest tylko radosne poklepywanie się po pleckach. Gustem zasłaniać się można w konkretnych sytuacjach, które to umożliwiają i uzasadniają. Ty robisz to na każdym kroku.

Jeśli tylko ktoś napisze coś negatywnego to zaraz prosisz o jakieś głupie argumenty.. Pamietam jak jakiś czas temu ktoś nawet ciebie wyśmiał gdy męczyłeś go o podanie argumentów..

Głupie argumenty. :lol2: Nie, lepiej oprzeć dyskusję na "bo tak", to z pewnością podniesie jej poziom. :thumbup: Śmiało, powiedz też proszę co pamiętasz? Bo przecież pamiętasz? Wrzuć link do tematu, cytat, cokolwiek. Inaczej będzie to - tak jak zdecydowana większość wyżej cytowanych prób - zwykły kit, za pomocą którego w nieporadny sposób próbujesz odzyskać grunt pod nogami.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Jak wcześniej, nadal nie ogarniasz. Masz pełne prawo wygłosić swoją opinię, tak jak inni mają pełne prawo się do niej odnieść. Co też często robią.

 

No to w czym problem? Skoro wyrażam swoją opinie? Np o serialu wataha?

 

Pogubiłeś się.....

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz i ze zrozumieniem mój poprzedni post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz? Przynajmniej z 10. A najlepiej daj komuś do przeczytania i niech wytłumaczy bo.na razie przypomina to dyskusje z dzieckiem o fizyce kwantowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Więc wszystko wyjaśnione, chociaż jak widać nie każdy to zrozumiał ;). Eh chyba zaszkodziły wam świąteczne Śledzie, prawda? :)

 

A tak na serio. Jeśli nie tolerujecie i bolą was negatywne opinie o waszych ulubionych produkcjach, to lepiej abyście nie zaglądali do niektórych wątków na forum.. Jak tem w którym gadamy lub https://forum.pclab.pl/topic/893003-Film-czego-nie-warto-ogl%C4%85da%C4%87/page__st__820 . Będzie lepiej dla nas i dla Was.

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt! :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...