Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rybkos

Liga Światowa 2011

Rekomendowane odpowiedzi

  Finału oczywiście nie można już zobaczyć w otwartym kanale. Ludzie Chudego i inne badziewia oczywiście nie mogły zostać przesunięte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesunięte pewnie być mogą ale kasa kasa misiu :P

PS. odnośnie transmisji znów trzeba pochwalić polsat, świetna realizacja a jeszcze w hd no palce lizać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do transmisji, to IMO już od kilku lat na większych turniejach nigdzie nie było takich realizacji jakie robi polsat. Denerwuje mnie tylko to, że się "nauczyli" pokazywania raz na jakiś czas boiska od przodu zamiast z boku - nic wtedy nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie praktykują aż tego tak bardzo często.

Rosja mistrzami, tak jak planowałem (nie lubię jak Brazylia tylko wygrywa)

my mamy medal. i wg moich obliczen Kurek ma tytuł najlepszego punktującego (przewagę chyba 2 pkty ma), ale to są tylko moje obliczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ruskie! :E

Zwycięzca finału był mi raczej obojętny, ale chyba wielu kibiców jest już zmęczonych dominacją Brazylii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetna impreza, gratulacje dla organizatorów. Faktycznie MŚ w 2014 będą najlepsze w historii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś nie wie to kurek dostał tytuł najlepiej punktującego - miał tyle samo pkt co michajłow

najlepszym libero został igła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że od wyjścia z grupy graliśmy jakąś inną siatkówkę ;) A w finale kibicowałem jednak Brazylii. Ale gratulacje dla reprezentacji Rosji, mają świetne warunki fizyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot.

Zna ktoś może jakiś sklep siatkarski (online) lub w Bydgoszczy w którym dostanę oryginalne koszulki zespołów z Plus Ligi lub rep. Polski? Allegro to dno, kompletnie nic tam nie ma z tych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno w łuczniczce można kupić koszulki delecty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...