Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rybkos

Liga Światowa 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Jarosz kompletnie się gubił na boisku. Mamy kogoś jeszcze na zastępstwo?

Nie mamy, na tej pozycji może zagrać tylko Jarosz. Kuba to generalnie bardzo dobry zawodnik, ale o ile się nie mylę, nie skończył wczoraj ani jednego ataku... Jego zadaniem jest ciągłe rozgrzewanie się i gotowość do gry, więc to że wszedł z kwadratu nie jest wystarczającym wyjaśnieniem jego słabej postawy. Czekam na info, co z Bartmanem.

 

Edit: Kontuzja Bartmana jest poważna :( Dobra wiadomość, że na ataku mógłby zagrać jeszcze Gruszka - faktycznie został dołączony do składu. Co za pech!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bartman nie zagra 6 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje nie z tej ziemi w meczu z Bułgarią. Cieszy, że w końcu wygraliśmy wyrównany mecz. Co do naszego trenera to chyba się pogubił trochę w drugim secie i czuję, że gdyby nie zmiany to ten set padłby naszym łupem. Teraz pora "zjeść" Włochów;)

Edit. Jestem w szoku jak Michał Łasko płynnie mówi po polsku:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabizna nie z tej ziemi, nic dobrego o dzisiejszym spotkaniu nie można powiedzieć.

Argentyna zlała dziś Bułgarię do zera, więc khem, jutro to też może nie być dla nas dobry dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna ma awans. Ciekawe jak jutro zagraja. Dzisiejsza gra i szczegolnie zagrywka - tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam i nie mogę pojąć, dlaczego na ataku ustawiany jest malec Bartman(wiem jest dynamiczny ale bije na pałę i siła nie ta) skoro młotem w naszym zespole od dwóch sezonów jest Kurek i ma do tego warunki. Kurek jest potwornie eksploatowany, obrona,pipe,blok i do tego wszystkiego gra pełne mecze. Na ataku mógłby odpoczywać od gry obronnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy, na tej pozycji może zagrać tylko Jarosz. Kuba to generalnie bardzo dobry zawodnik, ale o ile się nie mylę, nie skończył wczoraj ani jednego ataku... Jego zadaniem jest ciągłe rozgrzewanie się i gotowość do gry, więc to że wszedł z kwadratu nie jest wystarczającym wyjaśnieniem jego słabej postawy. Czekam na info, co z Bartmanem.

 

Edit: Kontuzja Bartmana jest poważna :( Dobra wiadomość, że na ataku mógłby zagrać jeszcze Gruszka - faktycznie został dołączony do składu. Co za pech!

 

Faktycznie, Jarosz to prawdziwy wirtuoz :lol2:. Tak poważnie to dobrze że ZAKSA się go pozbyła, bo nie doszłaby z takim atakującym do niczego nawet w lidze. Jak w Latinie Prandi nie nauczy go grać to już nikt go nie nauczy. Straciłem resztke sympatii do tego zawodnika po tym jak wolał siedzieć na ławce w Skrze niż grać w słabszym klubie w 6 :mad2:

 

Dzisiejszy mecz - baty. Zaytsev i Savani sprali nas zagrywką, od tego się zaczęło. Z taką grą to mają otwarty półfinał choć tam pewnie natrafią na Rosje i koniec z marzeń o finale.

 

Co do jutrzejszego meczu to obstawiam 3:0 dla Argentyny, która treraz jest na fali i gra jak na razie najszybsza siatkówkę na świecie. De Cecco ma traki okres, ze jest obecnie w tej chwili najlepszym rozgrywającym świata. I co Skra zrobiła nie walcząc o niego z Monzą ? Ale takie ma pan Piechocki pojęcie do siatkówki, woli trzymać emerryta na rozegraniu który partaczy połowe meczów. Co wyciągnięcia był De Cecco, Thiago Alves (a nie jakiś pożal Boże Cupković ...) , Bjelica. I o ile z Bjelicą się jeszcze pogodze bo przyszedł inny dobry rozgrywający (choć ustępujący Bjelicy)to Luciano im nie odpuszczę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na dzisiejszym meczu i stwierdzam , że z taką grą to z Argentyną nie mają żadnych szans mnóstwo błędów słaby atak itd jedyne co na plus w tym meczu to sama hala jak i panująca atmosfera w trakcie meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogląda ktoś mecz? Bułgaria gra świetnie jeszcze nigdy tylu bloków nie widziałem w jednym meczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wynik? Bo mi polszmat sport przestał działać w końcówce drugiego seta -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

Jaki wynik? Bo mi polszmat sport przestał działać w końcówce drugiego seta -,-

Gładko do zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Bułgaria 0:3:) Ależ los się do nas uśmiecha... grzechem będzie tego nie wykorzystać.

Natomiast jeśli chodzi o sędziowanie to to co się wyprawia na tym turnieju to jest skandal. Naprawdę nie rozumiem czemu nie postarano się o wprowadzenie systemu powtórek video w tych finałach. Tym bardziej, że odbywa się to w Polsce gdzie realizacja transmisji jest na rewelacyjnym poziomie i zostało to już u nas przetestowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Sędziowie zawodzą.

ale emocje przed meczem z Argentyną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygramy z argentyną 3:2 to przejdziemy? Bo będziemy mieli wtedy 4pkt, tak samo jak Bułgaria, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

Jak wygramy z argentyną 3:2 to przejdziemy? Bo będziemy mieli wtedy 4pkt, tak samo jak Bułgaria, nie?

Nie my będziemy mieli 4 a oni 3 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany, rany, Bułgarzy dali radę! No to teraz wszystko w naszych rękach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak działa punktacja. dzięki za rozwianie wątpliwości ;) Mimo wszystko średnio oceniam nasze szanse na wyjście z grupy. Chociaż jest szansa, że argentyna zagra rezerwowym składem bo i tak wyjdzie z grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pojdzie niedlugo bedzie 2:1 dla nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie wrażenie(zresztą to samo od roku), że siatkarski świat poszedł do przodu a my stoimy w miejscu?

PS. Teraz już tylko czekam na supermana, który wpadnie przez sufit hali i nam też pomoże w wygraniu tego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

I pięknie :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygraliśmy :D

Nie my będziemy mieli 4 a oni 3 pkt

W jaki sposób są liczone punkty? Nie jest przypadkiem 3 pkt za 3:0 i 3:1 2pkt za 3:2 i jeden za przegraną 3:2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

Wygraliśmy :D

 

W jaki sposób są liczone punkty? Nie jest przypadkiem 3 pkt za 3:0 i 3:1 2pkt za 3:2 i jeden za przegraną 3:2?

Nie wiem jak oni to liczą ale chyba za 3:0 są 3 pkt. Za 3-1 są 2 pkt, za 3-2 są też 2 pkt dla wygranej ale 1pkt dla przegranej.

 

---

Myślałem że przegrają tą piątą partię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...