Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rybkos

Liga Światowa 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziwne, że nikt jeszcze nie założył

Gramy w grupie z USA, Brazylią, Portoryko

Wyjście z grupy mamy zapewnione ze względu na finał u nas

Nasz bilans to 1 wygrana/3 przegrane

Dziś mecz z Portoryko, czeka ktoś ze mną do 2.30? :E transmisja na Polsacie sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 2 wygrane / 3 przegarne :P

 

apropo oglądał ktoś wczoraj mecz Serbia - Portugalia (2;3) to co robił Sequeira było niesamowite :o (w meczu 34 pkt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem dziś USA- Brazylia 1:3

Podobnie się trzymali jak Polacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy w tym tygodniu zgarnęli komplet punktów. W ostatnim secie Kubiak miał wspaniałą serię z zagrywki i dzięki temu zakończyliśmy spotkanie na 3 secie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku chętnie porozmawiałabym o LŚ, ale Polsat znowu dał ciała na całej linii - brak transmisji meczów uważam za kompletną porażkę! LŚ oglądam od ponad 10 lat i w tym roku pierwszy raz zabrano mi taką możliwość, po prostu brak mi słów. Skarżą się na mniejszą oglądalność, a jak ma do jasnej anieli wzrosnąć, kiedy pokazują mecze na kanale płatnym... Ech, gdzie te czasy, kiedy z wypiekami na twarzy oglądałam mecze po nocach.

 

Tak czy siak, podczytuję, jak tam sobie radzą nasze chłopaki i chyba jest całkiem dobrze, hm? Liczę, że finał będzie już transmitowany i wreszcie zobaczę naszą odmłodzoną reprezentację w akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja oglądam na Polsacie sport, kiedyś puszczali w Polsacie

ściągnij ipla, może da się oglądać za darmo Polsat sport

Co do finału to pewniakami są Brazylia, Włochy, Rosja, Polska

Jest bardzo dobrze, możdzonek często blokuje, kurek jest skuteczny w ataku, młodziak kubiak karze zagrywką, a igła broni swoje, więc z tym składem mamy szansę powalczyć o pudło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnij ipla, może da się oglądać za darmo Polsat sport

taaa... myślisz, że odbierali by sobie zarobek udostępniając płatne kanały za darmo? Tym bardziej Polsat sport który jest chyba głównym programem trzymającym ludzi przy cyfrowym polsacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja oglądam na Polsacie sport, kiedyś puszczali w Polsacie

ściągnij ipla, może da się oglądać za darmo Polsat sport

Skończyły się dobre czasy, kiedy ipla oferowała darmowe transmisje.

Zabrali PlusLigę, zabrali LŚ, może jeszcze ME nie pokażą, hm? :(

Jest bardzo dobrze, możdzonek często blokuje, kurek jest skuteczny w ataku, młodziak kubiak karze zagrywką, a igła broni swoje, więc z tym składem mamy szansę powalczyć o pudło

W ogóle nie widziałam Kubiaka na oczy, a ponoć z Bartmanem wymiatają, no i razem przechodzą do JW :)

A jak Żygadło? Dogaduje się z chłopakami na boisku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartman gra solidnie, ale tak jak kiedyś zdarza się, że ma słabszy moment, a innego dnia może ciągnąć samemu całą grę

Żygadło widać, że z meczu na mecz się rozkręca i coraz więcej gra środkiem jak i kombinacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 2.00 mecz z USA. Zobaczy się czy na rojadirecta będzie sensowna jakość.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarwałem nockę żeby zobaczyć - było warto

amerykanie byli już zmarnowani w 2 secie i widać , że odechciało im się grać

 

 

Widziałem, że puszczali dziś powtórkę z naszego meczu na tv4, więc jutro pewnie też będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faza grupowa za nami, od 6 lipca ruszają finały i będą już obowiązkowo transmitowane w otwartym Polsacie :thumbup:

Obejrzałam pierwszy mecz z Brazylijczykami na telebimie pod Spodkiem (super jakość i dźwięk prosto z hali, nie transmisja z tv) i spotkanie było całkiem niezłe. Dziękuję deszczowi za to, że w następny dzień padał obficie, nie wynurzyłam nosa z domu i nie zobaczyłam tej fatalnej porażki do zera.

No, to do zobaczenia przed telewizorami w środę o 20 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzieć najdelikatniej... "niesmaczny" ten skład grup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem, czy było losowanie, czy już wcześniej ustalona drabinka. Tak czy siak będzie to super trening przed ME.

Gramy o 20:00 w środę z Bułgarią, w czwartek z Włochami i w piątek z Argentyną. Mam nadzieję, że będzie się działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem, czy było losowanie, czy już wcześniej ustalona drabinka. Tak czy siak będzie to super trening przed ME.

Gramy o 20:00 w środę z Bułgarią, w czwartek z Włochami i w piątek z Argentyną. Mam nadzieję, że będzie się działo :)

 

Stawiam, że przegramy 2 z 3 tych meczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam, że 1 :E

Argentyna jest w dobrej dyspozycji, może nas zlać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam, że 1 :E

Argentyna jest w dobrej dyspozycji, może nas zlać

 

Według mnie mamy szanse wygrać z Bułgarią :) Argentyna gra bardzo dobrze i będziemy mieć z nimi problemy, Włochy również w świetnej dyspozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w necie będzie transmisja? Ew. ktoś z wawy orientuje się gdzie na mieście można obejrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zdarte gardło, a tu taka cisza? :E Emocji aż za dużo jak na spotkanie tej rangi, ale trzeba się cieszyć, że zakończyło się zwycięsko. Sporo błędów, ale sporo też bajecznych punktów z kontrataku. Jutro z Włochami będzie ciężej i mam nadzieję, że Bartmanowi nie stało się nic poważnego, bo Jarosz jest kompletnie bez formy.

Przy okazji muszę dodać, że jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Igły, który od tylu już lat jest naszym filarem w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już byłem załamany jak widziałem kompletne dno po kontuzji Bartmana. Ale na szczęście wszystko się skończyło dobrze. Najbardziej jednak martwi mnie stan Bartmana. Nie bardzo jest kto go zastąpić teraz.. Mi zaimponował dzisiaj Żygadło nawet. Nie znałem za bardzo tego siatkarza wcześniej. Tylko pojedyncze mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to co się stało po kontuzji Bartmana to jest parodia, miejmy nadzieję że to tylko jakiś mocny skurcz i się wykuruje do jutra(?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły mecz nowakowskiego i kurka, to co zaserwowali nam na końcu to była masakra

ciekawe co z batmanem, wydaje mi się ze to tylko skurcz

Jarosz miał prawo nie wstrzelić się od razu po staniu przez 2h 30min. w kwadracie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarosz kompletnie się gubił na boisku. Mamy kogoś jeszcze na zastępstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez Bartmana dostaniemy ostre baty. A na zwykły skurcz mi to nie wyglądało. Widziałem mecz Włochów z Argentyną i moim zdaniem Włosi są najsłabsi z trójki naszych rywali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...