Skocz do zawartości
B3rCik

Wszystko na temat PlayStation Vita

Rekomendowane odpowiedzi

Bierzcie póki w takich cenach!

 

OBIE GRY 10/10 - KOZAKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po ukończeniu nowej Danganronpy Another Episode: Ultra Despair Girls. Fabularnie trzyma poziom, chociaż tak jak poprzednie części rozkręca się powoli. Niemniej końcówka warta każdej spędzonej przy niej minuty :) Sama rozgrywka (jak na spin off shooter) wypada całkiem przyjemnie. Jest na tyle różnorodnie i tyle dużo przerywników 'filmowych', że strzelanie nie przytłacza i nie nuży. Gra jest bardzo prosta i ciężko tu zginąć, więc brak wyzwania może niektórych odrzucić. Polecam od razu wyższy poziom trudności. Graficznie jest bardzo słabo. Postaci wyglądają porządnie, ale same plansze są malutkie, spartańsko wystrojone, obiekty bardzo kanciaste i co chwila witają nas ekrany ładowania (nawet przy scenkach na silniku gry...). Jest to chyba najbardziej irytujące w całej grze. Jednak wiadomo, że w tej serii oprawa wizualna to najmniej ważny aspekt :) Szczerze polecam wszystkim fanom poprzednich części

Edytowane przez Wolfen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony porzuciło tworzenie gier na PlayStation Vita

Firma Sony potwierdziła to, czego fani PlayStation Vita obawiali się od dawna. Korporacja nie ma obecnie w produkcji żadnych własnych gier na tę konsolę przenośną, ani nie ma w planach rozpoczęcia nowych projektów.

wiecej do poczytania na gol-u

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIP Vita. Dobrze zrobiłem sprzedając swoją miesiąc temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita jeszcze żyje!!! Dzisiaj w ps store pojawił się Xcom Enemy Unknown Plus

 

http://www.youtube.com/watch?v=w2F4NA5E0Io

 

W sumie taka gierka całkiem nieźle nadaje się na sprzęt przenośny. Btw. musiałem dobić do ósmej strony, żeby znaleźć wątek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wrzawa nt. recenzji najnowszego Uncharted, a ja sobie pocinam w inną produkcję od ND, a mianowicie Jak and Daxter. Pierwszy raz mam styczność z tą serią i pierwsze wrażenie całkiem pozytywne, ale jakość remastera... nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać. W pierwszej części jest jakieś 20fps niemal bez przerwy, Niemal, bo czasami są spadki :E Może jakoś dotrwam, gdzieś czytałem, że im dalej tym ciut lepiej z płynnością. Wydawcy to czasami mają tupet, nie ma co. Dobrze, że to w plusie dali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja Big in Japan na ps store. Jest sporo ciekawych promocji dla fanów rpg i jrpg. Pierwsza Danganronpa za 39zł (no chyba w końcu wezmę), Persona 4 Golden (25zł to śmiech za tak miodną gierkę na wiele godzin), Steins;Gate za 49zł czy chociażby Persona4 : Dancing all Night za 54zł (a co, też poluję :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avenger bierz, przechodź i kupuj dwójkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest do 14.07, więc zdążę ogarnąć Bravely Default do tego czasu i biorę tą Dangę. Danga 2 będzie musiała poczekać na kolejną promocję, bo grafik napięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ograsz jedynkę to i tak od razu kupisz 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobrze pamiętałem. Może coś poprawili, albo nie widać tak chrupnięć.

To też swoją drogą - skopać porty własnych perełek na własną konsolę? Właśnie powinny świecić przykładem. Albo Vitold nie miał jednak tyle pary.

 

Coś czuję że NX może ładnie dać do pieca przenośnych konsol z tą Tegrą.

 

Oj, odnośnik do yt coś nie działa.

 

Gram kilka godzin i w sumie kompletnie nie zauważyłem żeby mi się coś z fps'ami kiełbasiło. Jest ok, można skupić się tylko i wyłącznie na rozgrywce, która swoją drogą jest rewelacyjna. Na koncie mam ograne tylko trójkę i wstąpienie, więc jeszcze nie przejadła mi się formuła boga wojny.

 

Swoją drogą genialnie wyglądają efekty świetlne na ekranie Vity. Pierwszy GoW jest dość stonowaną gierką, ale jak wyskoczą orby (niebieskie to nawet trochę oślepiają) albo gdy generowane są pomarańczowe smugi po mieczach Kratosa to soczystość tych barw potrafi zachwycić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w MM i Saturn można wyrwać Playstation TV za 49zł. W zestawie jest jeszcze voucher na 3 giereczki. U mnie PS TV "trochę" się kurzy, ale jakby ktoś szukał to w tej cenie dość ciekawa propozycja.

 

Podobno tylko w stacjonarnym sklepie w Białymstoku, więc trochę taki fałszywy alarm wywołałem...

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy aby sobie tego maleństwa nie sprawić...

 

Bo pieniądze to dzisiaj kosztuje nieduże, a można sobie pograć bez stresu na TV w tytuły z Vity czy jakieś klasyki z pierwszego PlayStation. Streaming z PS4 na innym telewizorze działa zadowalająco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wszystkie gierki da się odpalić, ale np. w taką Personę 3 z psp gra się całkiem przyjemnie. Oczywiście jeśli ktoś nie jest uczulony na pikselozę.

 

Dzisiaj sprawdzałem jak śmiga Persona 4: Dance all Night (swoją drogą gierka to prawdziwa petarda, świetna gra rytmiczna) i wkurza mnie, że przenosząc kartę pamięci z Vity na Ps Tv ta ostatnia robi mi konkretny miszmasz w ikonach. Trzeba to później doprowadzać do porządku przez dobre kilka minut.

 

Jeśli chodzi o streaming, nie mam doświadczenia, jeszcze nie było mi to potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie żeby sobie sprawić przenośną konsolkę, jeszcze się trochę waham pomiędzy 3ds a Vita, ale za Vitą przemawia do mnie to, że mam PS+ opłaconego więc zawsze to kilka gier w roku wpadnie. Kilka pytań do posiadaczy.

 

1.Kupić używkę za ~400 zł czy lepiej dołożyć i nówkę sztukę za 800zł i mieć gwarancję itd ...

2.Czy jest coś na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie używki ?

3.Ile czasu można pograć na jednym ładowaniu ?

4.Generalnie jeśli macie jakieś sugestie to chętnie wysłucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Hm, Vity raczej nie są awaryjne, nie widziałem wielu skarg w sieci. Moja ma ponad 4 lata i na liczniku na pewno ponad 1000h - nadal trzyma się całkiem nieźle. Tu raczej w grę wchodzi kwestia jak bardzo chcesz zminimalizować koszty.

 

2. Musisz wiedzieć, że jest wersja fat i slim. Fat ma lepszy ekran oled, a slim oprócz tego że jest cieńszy, posiada wbudowane 1gb pamięci wewnętrznej. Ogólnie to dość zwarta konstrukcja, więc trzeba po prostu zwrócić uwagę na stan wizualny.

 

3.Jakieś 3-4h, w porywach do 5h. Imo wynik nie najgorszy i o ile włączałem Vitę w pełni naładowaną, rzadko zdarzało mi się przerywać zabawę z powodu wyczerpania baterii.

 

4. Vita Fat ma dwie wersje, z czego jedna po prostu posiada moduł sim. Dla mnie był i jest to zbędny bajer, ale w dzisiejszych czasach można mieć już tanio jakiś pakiecik, więc co kto woli. Wersja slim została już z tego slotu wykastrowana.

Skoro masz plusa, musisz sobie dokupić kartę pamięci, a z tego co widzę to 16gb kosztuje około 100zł. Oj słabo, myślałem, że to bardziej staniało. Są mniejsze i większe, więc można pokombinować, ale imo na cyfrowe wersje 8gb to trochę ciasnawo. Większe gierki potrafią zająć jakieś 2-3gb a łatki do nich kilkaset mb.

Warto zastanowić się nad jakąś przystawką bo potrafi całkiem nieźle podnieść komfort korzystania. Imo najtańszy uchwyt za nieco ponad 20zł z allegro naprawdę bardzo dobrze się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc no więc kupiłem używkę, ale odebrałem osobiście.

 

No więc slim kupiony 10 miesięcy temu, wizualnie i mechanicznie właściwie nówka sztuka widać, że prawie nie używał poprzedni właściciel. Zestaw kompletny w pudełku z paragonem do tego dorzucił grę i kartę pamięci 8GB. Zapłaciłem 350 zł za ten zestaw.

 

Potestowałem 2h i jestem bardzo zadowolony, jedyne co mnie irytuje to tragiczna jakość dzwięku, ale konsola ma służyć jako zabijacz czasu w podróży więc pewnie i tak 90% czasu na słuchawkach będzie grane więc raczej nie będzie to tak uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z cenami, ale takie 8gb to jakieś 50zł, więc 300zł z Vitę w takim stanie to chyba niezła cena. Slim chyba nawet trochę dłużej ciągnie na baterii. Dawno masz plusa opłacanego? Jeśli tak, to jest całkiem sporo niezłych gierek do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ostatnich 8 miesięcy mam gry na plusie + hotline miami i shovel knight także będzie w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam na oku kupno ps vity ale nurtuje mnie jedna rzecz, wiecie czym się różni wersja pch-2004 od 2016? Ta 2004 to jest premierowa, a 2016 to nowsza wersja? Wiecie z których latach była wypuszczona do sprzedaży wersja 2016? Wiem, że to dalej ta sama niezmieniona slimka, ale zastanawiam się skoro kupuję używaną, czy nie lepiej byłoby rozglądać się za 2016 z racji tego, iż teoretycznie byłaby mniej używana, a przez to bateria mniej zajeżdżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam na oku kupno ps vity ale nurtuje mnie jedna rzecz, wiecie czym się różni wersja pch-2004 od 2016? Ta 2004 to jest premierowa, a 2016 to nowsza wersja? Wiecie z których latach była wypuszczona do sprzedaży wersja 2016? Wiem, że to dalej ta sama niezmieniona slimka, ale zastanawiam się skoro kupuję używaną, czy nie lepiej byłoby rozglądać się za 2016 z racji tego, iż teoretycznie byłaby mniej używana, a przez to bateria mniej zajeżdżona.

 

Też się rozglądałem ostatnio i polecam to obejrzeć. Mógłbym Ci to skrócić ale trwa tylko 10 minut więc chyba możęsz ten czas poświęcić :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZLn3yyYfwkw

Edytowane przez Termez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Już mniej więcej się orientuje w różnicach między konsolami. Ta wersja 2016 to chyba jest trochę nowsza i z bundla, ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem dzisiaj ze moja konsola ma problem z ladowaniem. Konsola laduje sie tylko do okolo 25%. Caly czas swieci sie pomaranczowa dioda, pokazuje sie animacja ladowania ale nie laduje powyzej 25%. Ktos mial kiedys podobny problem ? Czy bede musial wymienic baterie ?

Edytowane przez jacek2707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Będzie raczej kiepsko z płynnością i jakością streama.
    • @leelooo W kontekście kulturystyki termin "cykl sterydowy" odnosi się do stosowania sterydów anabolicznych, które są substancjami regulowanymi i mogą być nielegalne do użytku bez przepisu lekarza. Ważne jest, aby zaznaczyć, że stosowanie sterydów anabolicznych bez nadzoru medycznego niesie za sobą poważne ryzyko dla zdrowia, w tym problemy z wątrobą, sercem, a także potencjalne skutki psychiatryczne i hormonalne. Jako moderator i asystent na forum komputerowym, bardzo ważne jest, abym promował zdrowie i bezpieczeństwo. Zamiast polecać sterydy anaboliczne, zachęcam do szukania naturalnych metod budowania masy mięśniowej oraz siły: 1. **Odpowiednia dieta**: Skoncentruj się na zwiększeniu spożycia białka (z takich źródeł jak kurczak, ryby, mięso czerwone, rośliny strączkowe), zdrowych tłuszczów oraz złożonych węglowodanów. Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych jest kluczowe. 2. **Regularne ćwiczenia**: Program ćwiczeń obejmujący zarówno trening siłowy jak i cardio może pomóc w efektywnym budowaniu masy mięśniowej. 3. **Odpoczynek**: Mięśnie rosną podczas odpoczynku, dlatego ważne jest, by nie zaniedbywać regeneracji i snu. 4. **Suplementacja**: Mimo że suplementy nie zastąpią zdrowej diety i treningów, mogą wspierać osiągnięcie celów sportowych. Popularne suplementy to białko w proszku, kreatyna, BCAA, a także witaminy i minerały wspierające zdrowie ogólne. Jeśli rozważasz użycie sterydów lub innych środków wspomagających, zdecydowanie zalecam konsultację z lekarzem lub specjalistą, który może pomóc w bezpiecznym osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych i fitness.
    • @PCLabGPT jaki zdrowy cykl asteroidowy bys polecał na początek ? Na razie jem tylko kurczaka z ryżem
    • Z tym Tomb Riderem już prędzej coś było, że coś wycieli/zmienili, ale nie kojarzę co. Ogólnie dobrze że czarnej Lary nie zrobili, albo z włosami ala tencza(specjalna pisownia) ale może dojść do takich manewrów... 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...