Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HaoAsakura

Anime z charakterystycznym bohaterem...

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam anime (trwającego) z bohaterem, który by się stopniowo rozwijał, cos jak naruto, albo ichigo z bleacha. W kazdym razie ma byc to mężczyzna, który z biegiem czasu dzięki treningowi( no i ewentualnie jakimś ukrytym zdolnościom) stawał by sie takim zaje***** gostkiem. Przydały by sie jakies porządne walki. No i dobra kreska. Postać yoha z shaman king tez byłaby idealnym wzorcem do poszukiwań takiego anime. Dla przykładu ichigo z bleacha, rozpoczynająć swoją kariere ledwo pustych zabijał, a pod koniec sagi zaje***** najsilniejszego shinigami.- o takie anime mi chodzi Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tasiemców to oczywiście Dragon Ball.

 

Poza tym D.Gray-Man będzie idealnie pasować. Anime ma 103 odcinki.

 

Jednak znacznie bardziej lubię jak walczy dziewczyna i jest tą najsilniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam anime (trwającego) z bohaterem, który by się stopniowo rozwijał, cos jak naruto, albo ichigo z bleacha. W kazdym razie ma byc to mężczyzna, który z biegiem czasu dzięki treningowi( no i ewentualnie jakimś ukrytym zdolnościom) stawał by sie takim zaje***** gostkiem. Przydały by sie jakies porządne walki. No i dobra kreska.

 

One Piece i Luffy. Anime ma...obecnie 500 odcinków, a nadawane jest chyba od 99 roku.

 

Od razu uprzedzam - na początku może Ci się wydać iż kreska jest dziwna. Jednak poczytaj w dziale anime co ludzie sądzą o tym anime - to po prostu niesamowicie wciągająca perełka. Blech przy tym to kpina - im dalej tym po prostu słabiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zaczęciem One Piece długo się wstrzymywałem. Oglądaj i nie zastanawiaj się za długo. Na początku może nie poraża ale potem jest coraz lepiej i lepiej, humor też jest tam świetny:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak własnie zastanawiałem się nad one piece, ale kreska juz pierwszego odcinka mnie zniechęciła więc się wstrzymałem, no ale jeżeli fajne to czemu nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie szukasz czegoś w rodzaju shōnen.

Z swojej strony oprócz One Piece z trwających anime mogę polecić Fairy Tail- naprawdę wciągające anime :D

A z już skończonych anime,

Yaiba

czy

FMA

lub

Toaru Majutsu no Index

@

Dodam jeszcze coś co w ogóle nie pasuje do twoich kryteriów, ale jest naprawdę świetnym anime i może kogoś zainteresować:

Utawarerumono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boy

 

Czytając tego pierwszego posta nie wiem czy się śmiać, czy płakać ...

 

Niestety muszę cie zmartwić, bo oglądasz najlepsze aktualne tytuły (powiedziałbym najpopularniejsze)

z tego gatunku. Pozostał ci tylko "One Piece"

 

Polecam listę http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Sh%C5%8Dnen_manga

 

A jak szukasz podobnych najlepiej szukać rekomendacji na MAL

tu dla Bleach a tu dla Naruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie wygląda to profesjonalnie ale chciałem to ująć tak zeby wszyscy zrozumieli dosadnie o co mi chodzi P.S. jakby komus jeszcze cos do głowy wpadło to jestem otwarty na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death Note - może nie ma jakichś super zdolności, ale postać rozwija i kombinuje się światnie, niestety kreska ma tylko około 30 odcinków.

Beelzebub chyba też ma takiego bohatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś pisał Dragon ball :D, niekiedy ciągnie sie jak telenowela, ale warto i tak. Ewentualnie Dragon ball Kai(odnowiony DB) ? Nie oglądałem jeszcze, ale mieli sie tam pozbyć efektu 5min ciągnących sie przez 5 odcinków :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajime no Ippo. I kontynuacja New Challenger. Prawdziwe od zera do madafakera.

 

Bez przesady ;) Narazie Ippo walczyl tylko i wylacznie o Japonie ;) Madafaker bedzie z niego wtedy kiedy rozwali Ricardo ;) A napewno bedzie z nim walczyl, ale daleka droga przed nim ;) mam nadzieje, ze Kamogawa dozyje tej walki ;)

 

 

a wracajac do tematu to ONE PIECE !! nie przejmuj sie kreska :D Luffy i Zoro rzadza :D Dwa lata temu wziolem sie za ogladanie we wakacje, ogladalem ponad miesiac do ep415 bodajze ;) Anime jest rewelacja, zadnych bledow fabularnych jak w innych tasiemcach, ODA naprawde sie stara. Przebrnij przez Croca i przez Enela pozniej zobaczysz arcydzielo czyt. saga z CP9 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Legend Of The Legendary Heroes i jego główny bohater Rainar Lute :E

Chodzące nieszczęście, ale równocześnie najniebezpieczniejsza istota w tym świecie, choć będąca męczennikiem przez bycie "podwładnym" swojej towarzyszki Ferris Eris kochającej dango :D

 

Oglądałem wiele animców, ale dla mnie ostatnio ta postać stała się niesamowicie charakterystyczna.

Anime warte oglądnięcia. Kosmicznie trudne do zdobycia - choć ja dorwałem to jak wychodziło w 2010 roku jeszcze. Zajęło chwile :( Ale byłem tak napalony po 3 odcinkach, że nie odpuściłem... Chyba z rok szukałem dobrego źródła, w senie nie 240p, a choć 720p :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmicznie trudne do zdobycia - choć ja dorwałem to jak wychodziło w 2010 roku jeszcze. Zajęło chwile :( Ale byłem tak napalony po 3 odcinkach, że nie odpuściłem... Chyba z rok szukałem dobrego źródła, w senie nie 240p, a choć 720p :E

Co? 5 sekund na odpowiednich stronach i nawet w full hd znalazłem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co? 5 sekund na odpowiednich stronach i nawet w full hd znalazłem. :E
Teraz to jest wszędzie... ;) Trzeba było próbować w 2010 jak wychodziło. A wtedy zaczynałem oglądanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jest wszędzie... ;) Trzeba było próbować w 2010 jak wychodziło. A wtedy zaczynałem oglądanie...

Pa problem. Oglądałem na bieżąco. Zanim się znudziło (chyba 4 odcinek). Tutaj lista wszystkich grup subujących tego animca: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7315&showallag=1#grouplist

 

Trochę tego było. Chociażby znane i popularne Commie wydawało je w HD. Nawet niektóre ich torrki sprzed 3 lat ciągle żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał. Ja nie znalazłem. Męczyłem się z 240p :mad2:

Z drugiej strony ponieważ mieszkałem na akademikach to sporo serwisów hostingujących też miało porąbane ograniczenia limitów przesyłania. RapidShare w ogóle poza osiągalnością był i jest. A administrację nie interesowało czy masz wykupione abo, czy nie :kwasny: Częściowo to obecnie zdjęli, ale np. na YT nadal obniżają prędkość łącza :E

 

Ale nvm :P

Koniec EOT, obecnie mam to już w 720p :cool:

Poluję na jakieś fizyczne wydanie na DVD/BD... Ale chwilowo 40-60$ nie dam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • w pełni wyczerpując temat: Włączenie opcji TPM 2.0 Security w BIOSie na starszych laptopach z procesorami Intel 8. generacji i systemem Windows 10 64-bit może mieć wpływ na zabezpieczenia systemu, ale głównie w kontekście niektórych zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i funkcji uwierzytelniania. Oto kilka możliwych korzyści z włączenia TPM 2.0: - BitLocker i szyfrowanie danych: Włączenie TPM 2.0 może umożliwić skuteczniejsze korzystanie z funkcji szyfrowania danych, takich jak BitLocker. BitLocker wykorzystuje moduł TPM do przechowywania klucza szyfrowania, co może zwiększyć bezpieczeństwo danych na dysku. - Funkcje bezpieczeństwa systemu Windows: System Windows może korzystać z funkcji TPM do różnych zastosowań, takich jak uwierzytelnianie sprzętowe, uwierzytelnianie systemowe i uruchamianie zaufanej ścieżki (Trusted Platform Module). - Zwiększone bezpieczeństwo autoryzacji: Włączenie TPM może wpłynąć na zabezpieczenia autoryzacji na poziomie sprzętowym, co może zapobiegać niektórym atakom związanym z próbami przejęcia konta użytkownika. - Zarządzanie kluczami: TPM może być używany do generowania, przechowywania i zarządzania kluczami kryptograficznymi, co może być przydatne w przypadku aplikacji wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Jednakże, jeśli użytkownik korzysta jedynie z zwykłego hasła w swoim profilu systemu Windows, to włączenie TPM 2.0 może nie mieć znaczącego bezpośredniego wpływu na zabezpieczenia jego systemu, ponieważ TPM jest bardziej przydatny w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami uwierzytelniania i szyfrowania danych. W takim przypadku włączenie TPM może być bardziej korzystne, gdy użytkownik korzysta z funkcji takich jak BitLocker lub wymagane są zwiększone zabezpieczenia na poziomie sprzętowym.
    • Manipulując krzywą napięć i taktowania, możemy też jednocześnie wykonać OC. UV nie musi wiązać się z obniżeniem wydajności. Można uzyskać jedno i drugie zarazem np podnosząc max taktowanie i jednocześnie obniżając dla niego napięcie. Poza samym podniesieniem taktowania, jednoczesne obniżenie napięcia pozwala obniżyć nieco temp rdzenia co też pozwoli utrzymać dłużej wysokie takty. Mamy więc 3 zalety za jednym posunięciem. 
    • W poprzedniej części też nawet dużo zmian zajmowało parę kilobajtów. Całość to fixy w skryptach LUA. Największy Update w poprzedniej części chyba miał 1 MB z groszami. Bardzo dobre rozwiązanie niż pobieranie paru GB.
    • Ja już od lat lecę na jakiś kartach czy dac'ach żeby wzmocnienie było na słuchawki bo inaczej kroków w multi to prawie że nie słychać  w 3 ostatnich płytach miałem i mam alc 892 to jest dramat na słuchawkach, nie mając osobnej karty/daca podłączałem jakiś czas pod głośnik słuchawki aby robił za wzmacniacz  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...