Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ketram

L.A. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

logo-la_noire-654x158.png

Tytuł tworzony przez Team Bondi od kilku dobrych lat, wyróżnia się najlepszą mimiką twarzy, która zrewolucjonizuje metody odtwarzania twarzy aktorów. Czy to w powiązaniu z świetną fabułą i akcją wystarczy? Przekonamy się 17 maja!

 

Team Bondi ( producent )

Rockstar Games ( wydawca )

Cenega Poland ( dystrybutor PL )

Maj 2011 ( światowa data premiery )

Maj 2011 ( data wydania w Polsce )

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/

 

L.A. Noire to gangsterska gra akcji utrzymana w klimatach filmów noir.L.A. Noire to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, będąca debiutanckim projektem australijskiego studia Team Bondi. Produkt powstał przy wsparciu grupy Rockstar Games, a nad jego powstaniem czuwał m.in. Brendan McNamara, scenarzysta konsolowego The Getaway.

 

Dziecko deweloperów z Sydney cofa nas w czasie do roku 1947 i pozwala wcielić się w policyjnego detektywa, działającego w targanym korupcją i handlem narkotykowym Los Angeles. Zadaniem naszego podopiecznego jest rozwiązanie tajemniczej sprawy seryjnych morderstw, które od pewnego czasu paraliżują mieszkańców Miasta Aniołów. W tym celu autorzy opracowali specjalny system prowadzenia śledztwa, w czasie którego główny bohater musi zbierać przedmioty, przesłuchiwać świadków i analizować zdobyte informacje. Tylko w ten sposób można doprowadzić dochodzenia do pomyślnego końca. W L.A. Noire nie brakuje też elementów zręcznościowych, na przykład efektownych pościgów i strzelanin.

 

Fabuła rozgrywa się w całości w tytułowej, amerykańskiej metropolii, którą autorzy odzwierciedlili z dbałością o detale, korzystając z archiwalnych nagrań wideo i fotografii. Dużą uwagę przywiązano do wyglądu i animacji ludzi poruszających się po Los Angeles. Aby odtworzyć styl ubrań noszonych przez mieszkańców miasta, do prac nad grą zaproszono profesjonalnego projektanta mody. Ponadto w czasie nagrywania aktorów porzucono system motion capture, na rzecz zupełnie nowej technologii, która przyspiesza pracę i pozwala jeszcze wierniej przenieść mimikę twarzy na ekrany.

 

W celu nasączenia L.A. Noire specyficznym, posępnym klimatem, autorzy obdarzyli również swój produkt wypełnioną różnorodnymi utworami ścieżką dźwiękową, w której gatunkiem dominującym jest jazz. Te i inne zabiegi sprawiły, że pozycja ze stajni Team Bondi zbliżyła się atmosferą do kręconych w latach 40 i 50. XX wieku filmów kryminalnych klasy noir.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co 3 temat o tej samej grze ? o.O

Po to, że gdy powstaje temat i mało osób w nim pisze to spada gdzieś na dół... :D. Po czym osoby chcące założyć taki sam temat nie mają pojęcia o istnieniu takiego samego topicu, ponieważ iż nie używają szukajki :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest to chyba pierwszy temat w dziale PC, ale to i tak bez znaczenia, bo i tak gra nie wyjdzie na pecety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co 3 temat o tej samej grze ? o.O

Nie po co trzeci temat o tej samej grze, tylko po co temat o grze w tym miejscu, jeśli nie wychodzi ona na pecety.

W sumie jest to chyba pierwszy temat w dziale PC, ale to i tak bez znaczenia, bo i tak gra nie wyjdzie na pecety.

Jakieś szanse są, ale na chwilę obecną bardzo małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bylo z GTA IV? Tez mialo niby nie wyjsc, a wyszlo. Mysle, ze z tym bedzie tak samo i na PC dostaniemy pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bylo z GTA IV? Tez mialo niby nie wyjsc, a wyszlo. Mysle, ze z tym bedzie tak samo i na PC dostaniemy pod koniec roku.

GTA IV to zupełnie inny przypadek (nie wiem, kto spodziewał się, że nie wyjdzie. Nawet jeśli miało nie wyjść, to i tak było wiadomo, że wyjdzie :>). Poza tym L.A. Noire to nie jest gra Rockstara.

 

Prędzej zobaczymy na PC Red Dead Redemption. Na L.A. Noire nie liczyłbym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Prędzej zobaczymy na PC Red Dead Redemption. Na L.A. Noire nie liczyłbym...

 

 

Już chyba szybciej GTA trafiło na PC niż zrobi to RDR. Zresztą dla R* to lotto czy RDR trafi na PC i tak zarobili na grze krocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba szybciej GTA trafiło na PC niż zrobi to RDR. Zresztą dla R* to lotto czy RDR trafi na PC i tak zarobili na grze krocie ;)

Pewnie, że tak, bo GTA związane jest z "blaszakiem" od początku istnienia serii w przeciwieństwie do RD. To najważniejsza marka Rockstara. :)

 

Dlatego im się nie spieszy z konwersją - wystarczy wziąć pierwszy lepszy przykład: Bully. Po jakim czasie to wyszło na PC. :) Po cichu jednak liczę, że doczekam się RDR na PC w tym roku. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego im się nie spieszy z konwersją - wystarczy wziąć pierwszy lepszy przykład: Bully. Po jakim czasie to wyszło na PC. :) Po cichu jednak liczę, że doczekam się RDR na PC w tym roku. ;P

Ty lepiej na to nie licz, tylko wiesz co masz zrobić. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej na to nie licz, tylko wiesz co masz zrobić. :P

Na konsolę są inne piorytety :P, zwłaszcza że RDR jest jednym z tych tytułów, które mają wielką szansę ukazać się na PC, a mając taki dylemat, wybrałbym zapewne edycję na "blaszaki". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na edycję na blaszaka nie ma co czekać kupuj lepiej czarnule ;) Zanim bedzie RDR na blaszka to bedzie juz pewnie RDR 2 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na edycję na blaszaka nie ma co czekać kupuj lepiej czarnule

Przegiąłeś ;)

qjin, dokładnie zdaje sobie sprawę która konsola jest lepsza, a swoją wiedzą i zamiłowaniem do szukania nowinek w sieci, powinien zasilić "nasze" podforum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up. przeciez to słowo teraz może pasowac do obydwu konsol :P

 

nie ma chyba juz 'bialych' X'ow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up. przeciez to słowo teraz może pasowac do obydwu konsol :P

No i mam nadzieję, że mówiłeś o tej właściwej czarnuli. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam nadzieję, że mówiłeś o tej właściwej czarnuli. :E

 

Powiedzmy, ze mówiłem o tej poziomej :D Lekko podprogowy przekaz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up. przeciez to słowo teraz może pasowac do obydwu konsol :P

racja, jednak dla mnie hasło "czarnula" już nawet z kobietą się nie kojarzy tylko z tym chlebakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo nie ma szans na L.A.N na pc, tak samo jak i RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bylo z GTA IV? Tez mialo niby nie wyjsc, a wyszlo. Mysle, ze z tym bedzie tak samo i na PC dostaniemy pod koniec roku.

 

glaszcze.gif. A jak 'miało' być z Red Dead Redemption? Miało wyjść? - nawet nie miało, R* skreśla dla tych gier PC'ta. murzyn.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wszedzie szukam i nie mogę się dopatrzeć. Są jakieś plany Rockstar by wydał tę gre nie tylko na konsole?

 

Trailer http://www.youtube.com/watch?v=5LfZq_OdU80 20 godzin głównego wątku + cała gama misji pobocznych. Otwarty sandbox Klimat miazga

 

troche gamepleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw rockstar wydymalo nas ze świetnym Red Dead Redemption a teraz z tym :( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno nie będzie na PC. Jakby mieli zapowiedzieć to by już to dawno zrobili. Mnie trochę boli brak polonizacji kinowej, z angielskim u mnie jest w miarę dobrze, jednak ten tytuł zapowiada się bardzo wymagająco w stosunku do znajomości języka obcego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...