Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sebo21

Centrum Google+

Google+  

149 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o usłudze Google+

    • Ciekawa idea, która się sprawdzi.
      109
    • Nic ciekawego, odpuszczę sobie.
      64


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szczegóły tutaj: http://bit.ly/jBXt0N

 

Czy ktoś już ma z PCLabowiczów dostęp do tej usługi może wysłać zaproszenie? Byłbym bardzo wdzięczny, pewnie inni też.

 

Przy okazji można wybrać opcję w ankiecie i wypowiedzieć się na temat Google+. Mnie osobiście ten projekt ciekawi.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo skąd te zmiany w wyglądzie wyszukiwarki. Google+ na pewno Facebooka nie zdetronizuje, ale jakieś tam szanse na powodzenie ma. Akurat ja na żadnym portalu społecznościowym nie mam prawdziwego konta, więc jakoś niespecjalnie mnie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jest bardzo zdesperowany, to mogę do G+ zaprosić :) maila słać na na priv

 

edit: coś chyba googlowce zablokowali albo się zepsuło: w tej chwili nie da się wysyłać maili z zaproszeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę wysyłać zaproszenia jak ktoś chce

 

niech tylko powie mi jak :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem tego sposobu ze swoim drugim kontem i nadal nie dostałem zaproszenia, jednak teraz wydaje mi się, że dość długo czeka się na emaila aktywacyjnego i dopiero pod wieczór powinny dochodzić zapki..

także kto chce email niech pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie scalą kolejnych wersji androida z tym badziewiem?

Widzę, że już nigdzie nie można sobie pozwolić na odrobinę prywatności, bo każda korporacja probuje wcisnąć użytkownikom konta społecznościowe, znając google, będzie to powiązane od razu z usługą lokalizacji, więc inwigilacja w pełnym zakresie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie scalą kolejnych wersji androida z tym badziewiem?

Widzę, że już nigdzie nie można sobie pozwolić na odrobinę prywatności, bo każda korporacja probuje wcisnąć użytkownikom konta społecznościowe, znając google, będzie to powiązane od razu z usługą lokalizacji, więc inwigilacja w pełnym zakresie...

 

I tak każdy Cię inwigiluje. Samo korzystanie z internetu i jakichkolwiek kont umożliwia inwigilację. Ten temat można z resztą ciągnąć godzinę... ;)

 

Wątpię, żeby w Androidzie lokalizacja była przymusowa. To nie iOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś o 6 dopiero odebrałem od siebie zaproszenie, także wszystko działa tylko z duużym opóźnieniem

 

 

"Wątpię, żeby w Androidzie lokalizacja była przymusowa. To nie iOS. "

 

chyba podczas pierwszego uruchamiania g+ na andku trzeba zaznaczyć opcję lokalizacji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś o 6 dopiero odebrałem od siebie zaproszenie, także wszystko działa tylko z duużym opóźnieniem

 

 

"Wątpię, żeby w Androidzie lokalizacja była przymusowa. To nie iOS. "

 

chyba podczas pierwszego uruchamiania g+ na andku trzeba zaznaczyć opcję lokalizacji :E

 

To niestety prawda ale odnosiłem się do całego systemu ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia są zamknięte, nie ma jak na razie żadnych działających sposobów, żeby je obejść.

 

Czy aby na pewno chcecie, żeby Wasze maile tkwiły publicznie na tej stronie? Boty farmujące adresy, na które wysłać będą spam, nie próżnują :heu:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google+ wchodzi na rynek, nowy konkurent fejsbuka, funkcjonalnością mało co się różnią.

Na razie trwają testy, wyłącznie za zaproszeniem.

 

PS. ma ktoś zaproszenia? proszę na pw.

 

link

 

link2

 

 

google-plus-logo-640.jpg

 

 

 

 

_stacjakultura_1309513431.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google od wielu lat ma własny serwis społecznościowy z milionami uzytkowników - Orkut. Widać marketingowcy uznali, ze ludzie lecą na nowości i zamiast odświeżyć to co jest woleli zrobić coś od zera. W dodatku dzięki zaproszeniom wyrobi wrażenie elitarności i ekskluzywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google od wielu lat ma własny serwis społecznościowy z milionami uzytkowników - Orkut. Widać marketingowcy uznali, ze ludzie lecą na nowości i zamiast odświeżyć to co jest woleli zrobić coś od zera. W dodatku dzięki zaproszeniom wyrobi wrażenie elitarności i ekskluzywności.

 

Bardzo słuszna diagnoza zgadzam się z kolegą :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

W sumie to nigdy nie miałem konta na F więc może pora założyć na G :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia nie dochodza niestety, mi juz wyslali 2 szt i nadal zadne nie doszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google od wielu lat ma własny serwis społecznościowy z milionami uzytkowników - Orkut. Widać marketingowcy uznali, ze ludzie lecą na nowości i zamiast odświeżyć to co jest woleli zrobić coś od zera. W dodatku dzięki zaproszeniom wyrobi wrażenie elitarności i ekskluzywności.

Biorą to co sprawdzone- tak było przy Gmailu.

 

Śmiesznie zabrzmi, ale pójdę tam, gdzie znajomi. Lubie mieć informacje z pierwszej ręki, a informacje nt. studiów wolę dostawać od razu- obecnie wszystko załatwiane jest przez fejsbuka :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia są zamknięte, nie ma jak na razie żadnych działających sposobów, żeby je obejść.

 

Czy aby na pewno chcecie, żeby Wasze maile tkwiły publicznie na tej stronie? Boty farmujące adresy, na które wysłać będą spam, nie próżnują :heu:.

 

Wręcz przeciwnie! Wystarczy napisać coś na swojej 'stronie głównej', a jako odbiorcę zamiast 'kręgów' wpisać e-mail (z gmail) od znajomego którego chcemy zaprosić. Dostanie on powiadomienie w którym znajdzie link do rejestracji. Z tego co zauważyłem, to jest tam pewien limit dzienny. Rano i w godzinach popołudniowych niema problemu z dołączeniem.

 

Dla mnie największym bajerem G+ jest 'działanie' z telefonami na Androidzie. Instalując aplikację Google+ w telefonie mamy fajny bajer. Mianowicie po zrobieniu 'fotki' czy filmiku telefonem, ten automatycznie (można wyłaczyć) synchronizuje nasze zdjęcia i filmy z Google+. Później z poziomu PC można sobie wszystko obejrzeć (są w prywatnym 'folderze') a to co chcemy można udostępnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deficyt zaproszeń jest ogromny. ja czekam już z 2 godziny, napisałem na kilku forach dużych i wykopie i cisza.

 

 

moim zdaniem google+ kiedyś przegoni facebooka. tak samo jak fejsbuk przegonił myspace.

 

z resztą w USA populacja facebooka się zmiejsza. Jeżeli w danym kraju 50% obywateli ma konto na danym portalu społ, to trend sie odwraca. I tu pojawia się ogromna szansa dla google. tak samo jak z nk przechodzą ludzie na fb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to czasowo wyłączyli rejestrowanie nowych zaproszeń, ludzie rozdawali je na lewo i prawo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to czasowo wyłączyli rejestrowanie nowych zaproszeń, ludzie rozdawali je na lewo i prawo...

 

30 czerwca wyłączyli. potem włączyli. 4 lipca mozna było się zrejestrować nawet przez ich stronę ( co ileś odświeżeń pokazywał się formularz rejestracji).

 

wysyłać, wysyłać, wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaproszenia nie działają.

 

jedynie co jakiś czas jak odświeżysz plus.google.com może pojawić się formularz rejestracyjny. jedyna nadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zrezygnują całkowicie z Facebooka na rzecz Google+ tylko po jednym warunkiem: G+ będzie miało aplikacje, a wśród nich będą gry Zyngi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny poszukiwań, zapytań i nic. nikt nie wysyłał jeszcze zaproszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...