Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Artuditu

Błąd 651 - Dialog brak netu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem pojawił się wczoraj. Mam internet od Dialogu. Ze skrzynki na korytarzu wchodzi do domu kabel, który jest podłączony do modemu SpeedStream 4100. Z niego leci do routera WRT54G z Tomato i dalej po kablach i Wi-Fi jest rozprowadzany po domu.

 

Wczoraj w pewnym momencie internet "się skończył". Postanowiłem, że zanim zrobię cokolwiek zadzwonię do BoK. Dodzwoniłem się, połączyłem z konsultantem (moze 2-4 minuty) ale zanim coś zrobił, to internet wrócił.

Jakieś 40 min później sprawa się powtórzyła ale internet nie wrócił już... konsultant powiedział, że dzisiaj przyślą technika ale chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś wie jak problem rozwiiązać.

Na modemie świecą się 3 diody (pwr, eth, DSL). Czwarta dioda (internet) nie świeci, ale laska w BoKu mówi, że nie powinna, natomiast dioda act, co jakiś czas się zapala no ale połączenia nie ma.

 

Przełączyłem kabel z routera bezpośrednio do modemu, stworzyłem nowe połączenie, user/pass i... Błąd: 651.

Troszkę dziś rano w pracy poczytałem o tym błędzie ale znalazłem jedynie rozwiązania, które były dla problemu "pierwszego podłączenia" netu, natomiast u mnie net był i nagle go nie ma.

 

ten temat chyba mi się jakimś cudem podwójnie dodał.... do usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...