Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Destroy

Jakie buty do garnituru?

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko takie buty koniecznie trzeba przymierzyć. W internecie można kupować jak ma się już wypatrzony pasujący model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te buty są bardzo ladne... tyle ze sry. Ja butow przez neta nigdy nie kupie. To szczyt glupoty... tym bardziej ze nie mam czasu na zabawe w odsylanie w razie gdyby buty byly za male/za duze, bo wesele juz za tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jest to pomocne, ale co do ceny to "troche" sie pomyliles :E "Ceny półbutów męskich szytych na zamówienie z najlepszej polskiej skóry cielęcej rozpoczynają się od 1900 złotych" Szok

Z tego co wiem są jeszcze takie z półki - one są tańsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tyko przykłady że można znaleźć - oczywiście najlepiej wybrać się do jakiegokolwiek sklepu oferującego męskie komplety wizytowe. Na bank maja tez buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię Ci, żebyś szedł do Ryłki. Sam tam niedawno kupiłem "oxfordy", albo przynajmniej coś podobnego, za ok. 200-250 zł.

 

Jeśli garnitur ubierasz tylko okazjonalnie, to nie ma sensu kupować nie wiadomo jakich butów.

No prosze ten Ryłko jest na 3 maja w katowicach. Jutro tam pojde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te buty są bardzo ladne... tyle ze sry. Ja butow przez neta nigdy nie kupie. To szczyt glupoty... tym bardziej ze nie mam czasu na zabawe w odsylanie w razie gdyby buty byly za male/za duze, bo wesele juz za tydzien.

Zawsze możesz podobnych szukać w realu. Fakt że adidasy to jeszcze mozna kupic przez neta, ale takie buty to tzreba dokłądnie obejrzeć przymierzyc bo jednak nie są to jedno sezonowe buty, aaaa zapomniałem Ty lubisz wyższe sfery to pewnie po weselu i tak je rzucisz w kąt bo się moda zmieni... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz podobnych szukać w realu. Fakt że adidasy to jeszcze mozna kupic przez neta, ale takie buty to tzreba dokłądnie obejrzeć przymierzyc bo jednak nie są to jedno sezonowe buty, aaaa zapomniałem Ty lubisz wyższe sfery to pewnie po weselu i tak je rzucisz w kąt bo się moda zmieni... :P

Ale mi dogadal... Ja jednak wciąż wole sie kierowac tym co noszą ci, ktorzy są obyci... I jak widzisz dobrze doradzili, bo te Oxfordy bardzo mi wpadly w oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze byc sobą a nie dziwakiem gdzie slawa i kasa zrobiła burdel w głowie

Jakby mu nie zależało jak będzie wyglądać na weselu to by ubrał dresy i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Vistuli najtansze są za 270 (jednoczesnie na tyle ladne ze moglbym brac), ale to na dzien dzisiejszy jednak za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopie nie chesz być "antkiem z wioski" i uchodzić za takiego z "wyższych sfer" - to płać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze ten Ryłko jest na 3 maja w katowicach. Jutro tam pojde.

Jeśli to Ci pomoże, to jest tez w pasażu Auchana w Mikołowie - ja akurat tam kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopie nie chesz być "antkiem z wioski" i uchodzić za takiego z "wyższych sfer" - to płać. ;)

 

Oprócz tego nie będzie śmierdział jak antek z wioski. Podeszwa skórzana w bucie to dodatkowe 30% do oddychalności, więc się mniej spoci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mu nie zależało jak będzie wyglądać na weselu to by ubrał dresy i spokój.

To już by nawet nie chodziło o niego, tylko kto by się chciał z takim pokazać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego nie będzie śmierdział jak antek z wioski. Podeszwa skórzana w bucie to dodatkowe 30% do oddychalności, więc się mniej spoci.

Wyższe sfery i nie antki z wioski wcale się nie pocą, bąków nie puszczają i w ogóle... :E

Koniec OT z mojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam obecnie takie i bardzo sobie chwale :P

 

41315585c8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam obecnie takie i bardzo sobie chwale :P

 

41315585c8.jpeg

Ladne ale nie az tak jak niektory oxfordy ktore widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceną się nie pochwaliłeś. Coś nie jesteś w formie.

 

bo kupowałem je dość dawno, z rok juz trzymają przy ciąglym użytkowaniu, a cena juz pewnie 3 razy się zmienila. Twoje uszczypliwości mam pod napletkiem. Pozdro :*

Btw wolę kobiety z średnim biustem :]

 

Ladne ale nie az tak jak niektory oxfordy ktore widzialem

 

te dodatkowo masz bardzo porzadnie oddychające. Syrka wypoczeta i nie capi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te dodatkowo masz bardzo porzadnie oddychające. Syrka wypoczeta i nie capi :P

To plus, ale ja akurat, w przeciwienstwie do wiekszosci osob plci meskiej, nie mam i nigdy nie mialem problemow z przykrym zapachem stop. Po prostu nie mialem sytuacji, ze po sciagnieciu buta... wiadomo co :P Jest to jedna z nielicznych niemeskich rzeczy, z ktorej facet moze sie jednak cieszyc, a moze i szczycic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w CCC i w Deichmanie. Jestem zawiedziony. Ale po kolei.

 

Po pierwsze, w Deichmanie podobala mi sie tylko jedna para. Oplywowe, cos ala oxfordy. Ale w tym sklepie 95% butow to te kanciaste brzydale :( Owalne trudno znalezc :/

W CCC tez tylko jedna para, ale wybralem te z Deichamana.

 

Po drugie kwestia mody... chodzilem z mamą i ona ciągle mi wpierala ze te owalne fasony są brzydkie. Jej sie bardziej podobają kanciaste. Ale ja sie nie dam namowic bo dla mnie są brzydkie. Potem kwestia mody... Skoro w tych sklepach 95% stanowily buty kanciaste, mowila ze są modne, a owalne wychodzą z mody. Podeszlismy do ekspedientki i ona powiedziala wyraznie, ze mają glownie kanciaste, bo zaokrąglonych faceci nie kupują juz i te co są to są sprzed paru lat jeszcze. I ze modne są kanciaste. To samo mowila kobieta z obslugi w drugim sklepie. Przez dwie godziny sie nasluchalem, jakie to buty zaokrąglone są juz niemodne i najlepiej kupic te kanciaste szkarady :/ Tak wiec zaczalem juz watpic.

 

Czy jestescie na 100% pewni ze owalne buty tez są ciagle modne?

 

I po drugie, dlaczego w Deichmanie i CCC 95% stanowią buty kanciaste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale masz problem - nie idziesz na wybory mister universe a wesele - jak byś się uparł to i w glanach pójdziesz :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale nie wykazujesz trzeźwości umysłu, pytając o zdanie sprzedawców w Deichmannie/CCC, jak również kupując tam buty.

Porozglądaj się po trochę lepszych sklepach i zobacz, co tam króluje na półkach.

Oksfordy, to jest właśnie jak napisałeś w pierwszym poście "evergreen".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destroy, ten temat dość szeroko był poruszany na forum bespoke.pl. Tam możesz poczytać więcej. Buty typu oxford to nie jest moda. To jest klasyczna męska elegancja. Coś co jest od dawna i jest w miarę niezmienne.

 

Po drugie Deichmann i CCC trafiają do klienta masowego - i tutaj owszem kanciaki górują. Sam zresztą takie mam kupione dwa lata temu. Obecnie w ogóle mi się nie podobają :D

 

Dla zrównoważenia trzeba było pójść do sklepów gdzie chodzą głównie ludzie zamożni i tam popytać o opinię np. do pollini. Tam nie uświadczysz żadnego kanciaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jestescie na 100% pewni ze owalne buty tez są ciagle modne?

Zawsze. Ponadczasowe.

I po drugie, dlaczego w Deichmanie i CCC 95% stanowią buty kanciaste?

Hmmm. No oba sklepy to jednak "masówka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiem historię moich butów "wyjściowych". Buty kupiłem 6 lat temu w osiedlowym sklepie za 100zł. Są to moje jedyne buty do garnituru. Na każdą okazję zakładam tylko je. Ostatnimi czasy chodzę w nich często. Mają już pewne skazy, ale odpowiednio wypastowane dalej są w klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...