Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Destroy

Jakie buty do garnituru?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w okolicach 200 zł znajdę coś sensownego? Wszystko jest na kilka razy?

Szukam prostych czarnych butów. Fajnie by było jakby były w miarę wygodne.

W deichmannie trochę tego jest, ale są to różne firmy, na oko nie ocenię jakości.

Macie chociaż jakieś firmy godne polecenia? Chodzi o coś dobrej jakości w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto dolozyc do Bexleyow chociazby, tym bardziej teraz jak jest leciutka wyprzedaz: http://www.bexley.com/Bexley/en/p/dress_shoes/bellagio?tarification=PROMO&coloris=noir recznie szyte, klasyczne obuwie na lata z jednego kawalka skory, bez porownania do marketowego smiecia. Mam 6 roznych par i za ta cene sa bezkonkurencyjne. Nie ustepuja duzo Crockett & Jones uwazanych za jedne z najlepszych butow Ready to wear - dalem sie skusic na jedna pare, ale nie sa warte doplaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę kupić coś w sklepie stacjonarnym. Ogólnie to nic nie kupiłem, ale...

Noszę buty 44 i 2/3 lub 45 i 1/3. W 44 Lasockiegu dosłownie utonąłem. 42 cisnęły mnie w palce, ale miałem luz w pięcie po bokach.

Ogólnie to albo coś jest ze mną nie tak, albo z tymi butami :E

Pochodziłem też po różnych sklepach i nic ciekawego nie znalazłem w odpowiedniej cenie nawet z firm, o których pierwszy raz słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoDZu proszę Cię nie polecaj Wojasa. Buty może ładne na pierwszy rzut oka ale jakość woła o pomstę do nieba (byłem praktycznie "u źródła"). Mam naprawdę dużą skłonnośc do kupowania polskich produktów (zamiast zagranicznych) ale tego obuwia gorąco nie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam luz po bokach w Lasockim. Teraz mam buty firmy PAN i są w porządku. Nie ma szpary po boku :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoDZu proszę Cię nie polecaj Wojasa. Buty może ładne na pierwszy rzut oka ale jakość woła o pomstę do nieba (byłem praktycznie "u źródła"). Mam naprawdę dużą skłonnośc do kupowania polskich produktów (zamiast zagranicznych) ale tego obuwia gorąco nie polecam!

Miałem do tej pory co najmniej 10-12 par butów z Wojasa i wszystkie były okej, żadne się nie rozleciały. Dodam, że dość dbam o obuwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjmowałem zwykle 40-60 par reklamacji dziennie (2-3x w tygodniu). Tak po prawdzie to głównym problemem tego obuwia były/są spody. Larry chyba miałeś szczęście (Pm me z numerami do następnego losowania dużego Lotka:P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze buty z Wojasa kupione w październiku zeszłego roku już się rozwalają. Spody są akurat bardzo wytrzymałe, raczej góra zaczyna się rozłazić.

 

Znacie jakąś firmę, która jest sensownym kompromisem między ceną a wytrzymałością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjmowałem zwykle 40-60 par reklamacji dziennie (2-3x w tygodniu). Tak po prawdzie to głównym problemem tego obuwia były/są spody. Larry chyba miałeś szczęście (Pm me z numerami do następnego losowania dużego Lotka:P).

Wiesz, idąc tym tropem rozumowania ja mogę odradzać zakup produktu, którego produkcją steruję, właśnie na podstawie reklamacji, jakie otrzymujemy. A jest to topowa półka, jeśli chodzi o rynek, już pomijając to, jaki to jest wyrób. Przy dużym nakładzie produkcji nie ma szans, żeby nie było felerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w jednym z zakładów produkujących dla wielkiego "W". W sumie pracowałem w wielu innych zakładach. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania na dany temat ale pracując w jakimś miejscu albo masz wrażenie, że robisz dobry produkt albo masz wrażenie, że robisz "dziadostwo". Nie miałem tam niestety wrażenia, że "robimy" coś dobrego. Chciałbym mieć takie wrażenie no ale nia mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co oszukiwać, w cenie, jaką proponuje Wojas mimo wszystko trudno zrobić dobry produkt, choć w naszym kraju kwoty, jakie wołają, są wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę na sklepie buty za 400, które wielkie "W" kupuje za 110-130 netto to ewidentnie coś tu jest nie tak:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się trafił temat z butami to mam pytanie:

Czy ktoś z Was nosił lotniki i może polecić jakaś porządną firmę? Czy skóra szybko się niszczy (widać wgniecenia na górze) kiedy jest odpowiednio konserwowana? O zmienianie podeszwy się nie będę pytał bo chcę koniecznie szyte metodą goodyear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się trafił temat z butami to mam pytanie:

Czy ktoś z Was nosił lotniki i może polecić jakaś porządną firmę? Czy skóra szybko się niszczy (widać wgniecenia na górze) kiedy jest odpowiednio konserwowana? O zmienianie podeszwy się nie będę pytał bo chcę koniecznie szyte metodą goodyear.

Bexley, Crockett & Jones. Odpowiednio konserwowane, bez zarzutu po 2 latach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że Bexleya nie nadają się do zmiany podeszwy a nie chce mieć butów do wywalenia kiedy lico będzie dobre. Myślałem o Yanko ale liczyłem na opinię jakiegoś użytkownika jak to jest z tymi butami kiedy się w nich trochę pochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam airmaxy polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam airmaxy polecam

 

Hah, na spotted mojego miasta teraz wszędzie jest wzmianka o air maxach :E

 

Swoją drogą - czy takiej młodej osobie jak ja wolno (wolno wszystko, ale żeby wykazywać przy tym jakiś poziom) przyjść w czarnych adidasach, dżinsach i oczywiście koszuli + marynarce? W sierpniu idę na ślub i trochę bezcelowym wydaje się być kupowanie specjalnie na ten dzień osobnych spodni + butów. Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się dżinsy i adidasy na weselu (btw - nigdy nie widziałam takiego zestawu na weselu, nawet u bardzo młodych ludzi) . To nie parapetówa u kumpla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem (na fragmencie filmu z wesela znajomej mojej siostry) gościa w wieku myślę 25+, który zjawił się na takiej uroczystości w czarnych dżinsach oraz w koszulce również w tym kolorze (z nadrukiem zapewne ulubionej kapeli metalowej, której nazwy w tym momencie sobie nie przypomnę). Niefajnie to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho przyjście w takim stroju na jedną z najważniejszych uroczystości w życiu pary młodej jest rażącym okazaniem braku szacunku do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...