Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Destroy

Jakie buty do garnituru?

Rekomendowane odpowiedzi

Zigu te buty są straszne. Co do pytania w temacie, poszukałbym pilpolu, są w miarę dobrze zrobione, z niezłej skóry w rozsądnej cenie. Ew. jak wyżej zwiedzałbym Ryłkę, albo inne tego typu miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz z dziewczyną jesli masz i poprostu jak sie jej beda podobały i tobie to sobie kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale nie wykazujesz trzeźwości umysłu, pytając o zdanie sprzedawców w Deichmannie/CCC, jak również kupując tam buty.

Niby tak ale to mama wszystkich zawsze o wszystko wypytuje. Mnie to wkurza. Ja tam ewentualnie czasem zadam pytanie jedno i tyle... A mama to w kazdym sklepie musi prowadzic zazyle konwersacje z ekspedientami:/

 

Chociaz z drugiej strony kobity jednak tam pracują, widza jakie maja i co sie sprzedaje... wiec tak calkowicie to bym tych sprzedawczyn w CCC czy Deichmanie nie przekreslal.

 

Aczkolwiek one mowily ze buty owalne wychodzą z mody i ze za rok to w ogole juz bedzie lipa. Wiec jak przez 2 godziny chodzenia wbijają mi to do glowy, lacznie z mamą, to zaczynam wątpic... Ale i tak sie nie ugialem, bo wracalem pamiecią do tych nowych oxfordow ktorych wczoraj dzieki wam sie troche na necie naoglądalem ;p

 

Jedz z dziewczyną jesli masz i poprostu jak sie jej beda podobały i tobie to sobie kup.

Mam, ale wyjątkowo gustem dziewczyny nie bede sie kjierowal przy wyborze meskich butow. Perfumy, ciuchy tak. W sumie wszystko. Ale nie takie rzeczy jak garnitur czy buty... To musi facet wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, ale wyjątkowo gustem dziewczyny nie bede sie kjierowal przy wyborze meskich butow. Perfumy, ciuchy tak. W sumie wszystko. Ale nie takie rzeczy jak garnitur czy buty... To musi facet wybrac

To dlaczego pojechałeś z mamusią i nie kupiłeś tego co chciałeś tylko dałeś manipulować sobą i mamusi i sprzedawczyni w sklepie?

 

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego pojechałeś z mamusią i nie kupiłeś tego co chciałeś tylko dałeś manipulować sobą i mamusi i sprzedawczyni w sklepie?

 

 

:rotfl:

Bo mamusia za to zaplacila cwaniaku. Zanim zaczniesz sie smiac to poznaj realia. Nie udalo ci sie ;) I jak sie dalem manipulowac? Czytales to co napisalem? Przeciez napisalem cos zgola odwrotnego. Naucz sie czytac ze zrozumieniem dzieciaku.

 

Tak w ogole to byla mala niespodzianka, bo pierwotna wersja byla taka, ze mam se sam te buty kupic. Ale sie zmienilo;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilem z mamą i

 

ona ciągle mi wpierala ze te owalne fasony są brzydkie.

 

Skoro w tych sklepach 95% stanowily buty kanciaste, mowila ze są modne, a owalne wychodzą z mody.

 

Podeszlismy do ekspedientki i ona powiedziala wyraznie, ze mają glownie kanciaste, bo zaokrąglonych faceci nie kupują juz i te co są to są sprzed paru lat jeszcze. I ze modne są kanciaste. To samo mowila kobieta z obslugi w drugim sklepie. Przez dwie godziny sie nasluchalem, jakie to buty zaokrąglone są juz niemodne i najlepiej kupic te kanciaste szkarady :/

 

Tak wiec zaczalem juz watpic.

 

Czy jestescie na 100% pewni ze owalne buty tez są ciagle modne?

 

I po drugie, dlaczego w Deichmanie i CCC 95% stanowią buty kanciaste?

 

To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego pojechałeś z mamusią i nie kupiłeś tego co chciałeś tylko dałeś manipulować sobą i mamusi i sprzedawczyni w sklepie?

 

 

:rotfl:

Wiec gdzie ja napisalem ze kupilem nie to co chcialem? I ze dalem sie sobą manipulowac? Sluchalem tylko tego co mowia, a co mialem zrobic. Strzelic mamie i ekspedience w morde, albo wybiec ze sklepu? Czy ty masz IQ na poziomie 70?

 

Ale tobie wybaczam. Masz 29 postow, a tacy nowi slyną z glupoty. To jest po prostu regula i juz dawno sie do tego chyba kazdy starszy stazem uzytkownik przyzwyczail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie kupiłeś tego co chciałeś, ale pozwoliłeś kobietom na odłożenie Twojej decyzji i zasianie wątpliwości? To właśnie kryje się pod słowem zmanipulować.

 

Dlaczego sądzisz, że miałeś do wyboru tylko pozwolić sobie wmówić to, że Oxfordy są niemodne, albo 'dać im w mordę'? Twoje IQ nie pozwala na więcej opcji? Toż to pies potrafi więcej... :frajer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie kupiłeś tego co chciałeś, ale pozwoliłeś kobietom na odłożenie Twojej decyzji i zasianie wątpliwości? To właśnie kryje się pod słowem zmanipulować.

 

Dlaczego sądzisz, że miałeś do wyboru tylko pozwolić sobie wmówić to, że Oxfordy są niemodne, albo 'dać im w mordę'? Twoje IQ nie pozwala na więcej opcji? Toż to pies potrafi więcej... :frajer:

Ponawiam pytanie. GDzie napisalem ze nie kupilem tego co chcialem?

 

A to ze sie dalem zmanipulowac jest naduzyciem. Ja sie kompletnie na meskich butach do garnituru nie znam. Nic a nic. Z natury nie jestem ufny. Wiec co, skoro na pclabie napisali ze owalne buty, np oxfordy, są modne, to mialem wziac to za 100% pewnik? Wtedy by mozna bylo napisac, ze dalem sie zmanipulowc uzytkownikom pclaba. Dostrzegasz ze ten miecz jest obosieczny? A moze masz IQ na poziomie 70?

 

Jak kobity mi pol dnią trują ze kanciaste są ok, a owalne beee, to zasialy wątpliwosci silą rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. GDzie napisalem ze nie kupilem tego co chcialem?

A kupiłeś Oxfordy, które Ci się tak podobały? Nie.

 

A to ze sie dalem zmanipulowac jest naduzyciem. Ja sie kompletnie na meskich butach do garnituru nie znam. Nic a nic. Z natury nie jestem ufny. Wiec co, skoro na pclabie napisali ze owalne buty, np oxfordy, są modne, to mialem wziac to za 100% pewnik? Wtedy by mozna bylo napisac, ze dalem sie zmanipulowc uzytkownikom pclaba. Dostrzegasz ze ten miecz jest obosieczny? A moze masz IQ na poziomie 70?

I jak się to ma do tego zdania:

Mam, ale wyjątkowo gustem dziewczyny nie bede sie kjierowal przy wyborze meskich butow. Perfumy, ciuchy tak. W sumie wszystko. Ale nie takie rzeczy jak garnitur czy buty... To musi facet wybrac

:question:

 

Jak kobity mi pol dnią trują ze kanciaste są ok, a owalne beee, to zasialy wątpliwosci silą rzeczy.

I jak się to ma do tego zdania:

Mam, ale wyjątkowo gustem dziewczyny nie bede sie kjierowal przy wyborze meskich butow. Perfumy, ciuchy tak. W sumie wszystko. Ale nie takie rzeczy jak garnitur czy buty... To musi facet wybrac

 

:question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupiłeś Oxfordy, które Ci się tak podobały? Nie.

 

 

I jak się to ma do tego zdania:

 

:question:

 

 

I jak się to ma do tego zdania:

 

 

:question:

No i kupilem kanciaste buty czy nie?

 

A kupiłeś Oxfordy, które Ci się tak podobały? Nie.

1. Skad wiesz ze nie?

2. Jesli nie, to powodem bylo to ze sie dalem zmanipulowac? Nie mogly wystapic inne powody? Masz IQ 70?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Skad wiesz ze nie?

2. Jesli nie, to powodem bylo to ze sie dalem zmanipulowac? Nie mogly wystapic inne powody?

1. Bo byś napisał o tym. Tyle chyba potrafisz.

2. Tak, dałeś sobie wmówić,. że kanciaste, mimo, że Ci się nie podobają to śą modne i takie powinieneś kupić. I zaraz potem przybiegłeś z pomocą na PcLab i pytaniem czy to prawda czy nie.

Ito wszystko mimo wyniosłej deklaracji, że buty do garnituru to musi facet wybrać, a nie baby. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bo byś napisał o tym. Tyle chyba potrafisz.

2. Tak, dałeś sobie wmówić,. że kanciaste, mimo, że Ci się nie podobają to śą modne i takie powinieneś kupić. I zaraz potem przybiegłeś z pomocą na PcLab i pytaniem czy to prawda czy nie.

Ito wszystko mimo wyniosłej deklaracji, że buty do garnituru to musi facet wybrać, a nie baby. :rotfl:

1. Tak sądzisz? wobec tego odsylam du punktu 2. Kobiety to jedyny mozliwy powod, dla ktorego nie kupilem akurt TYCH oxfordow, na ktorych mi zalezalo? Wrocilem na pc lab zeby sie upewnic, ale jednoczesnie zrozumiales chyba ze buty i tak mam kupione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednoczesnie zrozumiales chyba ze buty i tak mam kupione?

Nie. Wiem, że jutro znowu weźmiesz mamusię i jako facet podejmiesz ten rudny wybór!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

No i wreszcie doszlismy do clue twoich marnych wywodow :) W koncu. Ciezko bylo, jak grochem o sciane momentami, ale w koncu sie udalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image1xxl.jpg

--

image1xxl.jpg

--

Mi sie takie podobają jak juz chcesz. Mozesz sobie znalesc podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

--

Mi sie takie podobają jak juz chcesz. Mozesz sobie znalesc podobne

Nieladne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@b6382875@klzlk.com - błagam skończ tymi bzdurami. Destroy poprosił o pomoc i ja tu uzyskał. Wziął mamę na zakupy i nic w tym złego. Ja ze swoją też od czasu do czasu zakupy robię. Szczególnie gdy chce coś kupić dla wnuków. Nie widzę tu żadnego problemu.

Destroy'owi podobają się (i większej części użytkowników) buty inne niż np. mi i to tez jest ok.

 

 

Jedyne czego w tym temacie nie trawię i uważam za prymitywne myślenie to to, że buty należy kupić takie by zasygnalizować swoją przynalezność do klubu (cyt) "panów z zarobkami sześciocyfrowymi". Wybaczcie ale w swojej mieścinie znam osobiście paru panów (w moim wieku) dla których "sześć cyfr" to wzruszenie ramion a chodzą w butach, których w życiu bym nie założył - kanciaki ekstremalne, czubate, "krokodyle" itp wynalazki. Wiec kryterium to żadnym nie jest.

 

 

Uważam (po obejrzeniu propozycji), że te oksfordy to po prostu bezpieczny, choć niekoniecznie najmodniejszy wybór. Dzięki temu nie trzeba wiedzieć co jest w modzie i wymieniać butów zbyt często. Jak dla mnie są nudne ale gdybym miał je założyć to nie plułbym na ich widok w lustro (no chyba, ze byłyby takie z dziurkami :-P ).

ja mam obecnie takie i bardzo sobie chwale :P

img

Mam prawie identyczne. Nie są do końca kanciaste ale i zdecydowanie nie okrągłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kobity mi pol dnią trują ze kanciaste są ok, a owalne beee, to zasialy wątpliwosci silą rzeczy.

nie kobity, tylko ekspedientki ( :E )

no kurcze - tłumacząc na język pclaba, kumpel poszedł do prolina i poposił bym mu zestaw złożyli - mniejsza o niego, dostał w nim jakiś zasilacz no-name 550W z 200W linią 12V za 200zł! Powiedziałem mu że to kretynstwo i niech zasilacz zmieni na OCZ itp. (niech poczyta po necie co wybrać) - więc poszedł poprosił o zmiane i dostał tekstem że w życiu koleś nie składał kompa z OCZ i to musi być badziewie...

 

w sklepach zawsze wciskają to co mają, jakbyś sobie wyobraził... dobry sprzedawca może się nie zgadzać z asortymentem, ale musi go upchnąć... a to że kanciaki dziś dominują już tłumaczyłem wcześniej - takie buty o wiele łatwiej zaprezentować w 10000000 różnych wzorach i co 2 lata zmieniać "modę" - ale jeśli o niej mówimy to wielkie okulary korekcyjne, workowe sukienki/bluzki itp. to jest podobno modne... wróć - dla mnie to 1 na 30 modeli jest ładne... i pasuje na 1/100 osób docelowych... ale cóż lepiej kupić modne rzeczy i wyglądać jak pół dupska za krzaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chciałby ktoś mega wygodne stylowe buty to polecam poszukac adidasów vulc slim slip on. mam je i moge z czystym sumieniem polecić do letniego garnituru, te buty są stworzone do tańca :)

 

010.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chciałby ktoś mega wygodne stylowe buty to polecam poszukac adidasów vulc slim slip on. mam je i moge z czystym sumieniem polecić do letniego garnituru, te buty są stworzone do tańca :)

 

Niewybredny żart, albo totalne bezguście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chciałby ktoś mega wygodne stylowe buty to polecam poszukac adidasów vulc slim slip on. mam je i moge z czystym sumieniem polecić do letniego garnituru, te buty są stworzone do tańca :)

 

Jestem w szoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość noctrop

Jestem w szoku

 

Tak jak ja.

Jeśli chcesz buty do garnitury, to najpierw musiałbyś nam pokazać jaki to garnitur (najlepiej gdybyś miał go założonego), albo napisać, czy jest dopasowany, jaka jest mniej więcej kolorystyka itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destroy, natchnąłeś mnie tym wątkiem trochę na kupno nowych butów :E

 

Poszedłem do Gino Rossi i spodobały mi się tamtejsze przeceny. Kupiłem coś takiego za 229zł, tylko w kolorze czekoladowym (czarne nie były przecenione):

 

assets_images_kolekcja_meska_polbuty_eleganckie_M0C603.JPG.894fdac2e13d0cc1bb6132965d92392b.png

 

Oprócz tych były jeszcze podobne za 199zł (szare, brązowe, a czarne w bardzo ograniczonej rozmiarówce)

assets_images_kolekcja_meska_polbuty_eleganckie_M0C643.JPG.894fdac2e13d0cc1bb6132965d92392b.png

 

 

Są to prawie oxfordy, trochę unowocześnione ze względu na dziubek, który jest dość nisko położony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...