Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RA7OR

Monitor do 600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że nie znam się zbytnio zwracam się do Was z prośbą.

 

Monitor potrzebuje głównie do gier, czasami do filmów ale to nieważne. Oczywiście panoramiczny. Chcę, by był dość duży ale bez przesady (za tą kasę to i tak czegoś ogromnego chyba nie kupię). Tunera TV nie potrzebuje. Zastanawiałem się nad kwestią LED/nonLED, no i w sumie nic nie wymyśliłem, może Wy mi pomożecie. Kartę graficzną mam gf gtx 460 (jeżeli chodzi o kwestię rozdziałki). Ogólnie cenię sobie solidność (nie ten [ciach] Acer co teraz mam...).

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o czymś typu 24" , bo 19 to mam 4:3 teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/;szukaj-W2243T

Sam z niego korzystam. Mam go od ponad roku, kupiłem w Niemczech wtedy za 140 Ojro. Absolutnie nie żałuję.

22cale, mat, ładna rameczka, fullHD. Jedyny minus - brak HDMI, ale DVI spokojnie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni LG Flatron W2243T od LG W2243S-PF? Niby po specyfikacji te same monitory a cena bardzo rozbieżna :P

 

 

EDIT

 

a co myślicie o tym ?

 

http://www.agito.pl/monitory-lcd/lg-24-lcd-w2443t-pf.0.358819.html

 

Z tego co widzę to samo co ja mam, tylko 2" więcej.

595 - mieścisz się, zatem jak Ci odpowiada, bierz.

W razie czego zawsze masz 30 dni na reklamację tzw. Bad Pixeli, a potem jeszcze dwa latka zwykłej gwarancji. (różnica taka, że w ciągu 30 dni monitor wymieniają od ręki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

BenQ miały zawsze fajną linię.

Ja bym ponownie wziął LG.

Poczytaj o nich i zdecyduj.

Oglądając opinie tego BenQ piszą, że ma "słabe kolory", "masakrycznie nierównomierne podświetlenie".

Ja w moim sprzęcie tego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam G2420HDBL od prawie 2 lat, ale również miałem okazje widzieć w "akcji" W2443T-PF i z przykrością muszę stwierdzić, że dokonałem złego zakupu:-). Moim zdaniem zdecydowanie lepiej wypada monitor LG. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie za rady :D mam takiego LG tylko że 22 z tunerem, i myślę że jest solidny :D Także wybór pada na LG ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W razie czego zawsze masz 30 dni na reklamację tzw. Bad Pixeli, a potem jeszcze dwa latka zwykłej gwarancji. (różnica taka, że w ciągu 30 dni monitor wymieniają od ręki)

 

Nie wszystkie modele LG mają dodatkową gwarancję na piksele. W2x43 - nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie modele LG mają dodatkową gwarancję na piksele. W2x43 - nie mają.

 

To nie istotne, i tak już wygasła rok temu, ale do dziś nie ma ani jednego. Zresztą, nie wiem, ale to moje zdanie - żeby trafić na bad pixela/pixele trzeba mieć sporego pecha.

Miałem do czynienia z wieloma monitorami (ofc LCD), swoje, od znajomych. I w żadnym nie było tego schorzenia.

Ale skoro firma daje taką gwarancję na swoje produkty (może nie wszystkie, ale jednak, bo inne firmy w ogóle nie mają takiego bajeru, bynajmniej nie słyszałem) to o czymś świadczy. Że ich monitory jednak są dobre i po co dawać taką możliwość, jak się jest pewnym, że tych uszczerbków nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • "Pogoda to stan atmosfery w danej chwili, który jest chaotyczny i trudny do przewidzenia, a klimat to stan parametrów pogody uśredniony po kilkudziesięciu (zwykle trzydziestu) latach."   
    • Cytuję Ciebie, ale to odnosi się do wielu tutaj. Macie w sobie naiwność dziecka. Dla przykładu z twojego posta, mówisz kary i zakaz prowadzenia działalności w zakresie gromadzenia odpadów tak? No to dobra, karamy takiego delikwenta tak, że wypada z branży, i kto wchodzi na jego miejsce? Ktoś, kto wprowadzi takie standardy i takie ceny przyjęcia takich odpadów, że będzie wszystko zrobione na tip top. Oczywiście chętni ustawiają się "w długiej kolejce". Tymczasem w lasach ląduje coraz więcej śmieci dlaczego? Bo robi się coraz drożej i niestety, kiedyś wypijając puszkę monstera gdzieś w pobliżu było miejsce gdzie można było się legitnie pozbyć takiego odpadu. Teraz to wcale nie jest takie oczywiste. Mam wrażenie, że cała polityka gospodarowania odpadami odbywa się na zasadzie: "Nakażmy to, zakażmy tamtego, oczekujmy siamtego, a o sramtym pomyślimy później. A jak my to odbierzmy i zutylizujemy? Czy w ogóle na to co chcemy wprowadzić jesteśmy gotowi? będziemy martwić się później". Firmy, ale i gospodarstwa domowe nierzadko mają problem z pozbywaniem się w sposób skuteczny i zgodny z prawem wytwarzanych odpadów. Przykład? Wszelkiej maści opakowania wszelkiej maści z tworzyw sztucznych. Wszystko robione jest od dupy strony i przez to odpady trafiają do lasu, pod ziemię, za okno samochodu w trakcie jazdy, bo odbiór odpadów przy obecnych standardach ich zdawania po prostu jest niewydolny.
    • Tak, ale nie w ciągu 4-5 dni z -10 i 10 w dzień do +kilkunastu w nocy i +26 w dzień. Z reguły to "lato" z tego powiedzenia to było 15-17 stopni. @Melodyman nie, nie cisza jak mrozi, bo takie gwałtowne zmiany w ciągu kilku dni nie są niczym normalnym i to są anomalie m.in. związane z klimatem. Zatem niby piszesz że Twój chłopski rozum rozumie, a jednak nie bardzo.
    • No ale to jest po prostu lipny silnik, tak samo jak patologia w GTA4 które nie działa dobrze nawet na najmocniejszych współczesnych procesorach. Jest takie zjawisko jak piszesz, no ale to wynika tylko ze złego silnika, nie brałbym tego jako regułę że każda gra tak się będzie zachowywać. 
    • niestety, chlopski rozumie, pudlo wlasnie dlatego smiesza mnie te wszystkie ocieplenia przy kazdym tygodniu +20 a potem cisza jak mrozi XD
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...