Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DyYmIaNeK

Niepodjęte pieniądze z bankomatu. Czy wciągnął je i co dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

cóż za pewność siebie :lol2:

 

 

 

Bez przesady, no nie gadaj ze ta historia nie jest smieszna, gość idzie po kase do bankomatu pobiera a zapomina jej wyjąć z podajnika,opowiec ją jakiemuś swojemu koledze i zobacz reakcje czy będzie płakał i się dołowoał razem z tobą, czy cie wybrechta, bo raczej mi sie wtdaje że to drugie. :lol2:

Historia sama w sobie jest śmieszna bo sam się z tego później śmiałem i wbrew pozorom nie płakałem nad tym. Ale ty wyśmiałeś to, że bankomat wciąga pieniądze a nie tą jakże przezabawną historię.

 

 

Ps. Popracuj nad ortografią'

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bankomatach PKO SA wciągają pieniądze po 30 sek (albo po 15). Potwierdzenia nie wciągają. Sprawdź sobie stan konta przez internet. Ewentualnie idź do oddziału banku i zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I może ładnie odkładają na danym koncie. Uwierzył bym w taką głupote jeżeli bankomat byłby też wpłatomatem, ale też nie do końca bo co z tego że je wciągnie jak musi je ze skanować, a żeby je zeskanować muszą być po kolei wkładane. Skąd wy czerpiecie tą wiedzę że bankomaty wciągają z powrotem niepodjętą kase ?

 

 

Glupoty to ty piszesz, bankomaty nie podjeta kaske wciagaja z powrotem do oddzielnej kasetki.

 

 

Nie wiesz nie pisz glupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia sama w sobie jest śmieszna bo sam się z tego później śmiałem i wbrew pozorom nie płakałem nad tym. Ale ty wyśmiałeś to, że bankomat wciąga pieniądze a nie tą jakże przezabawną historię.

 

 

Ps. Popracuj nad ortografią'

Wyśmiałem całego ciebie nie tylko to.

PS.

Popracuj nad ogarnięciem to może pieniedzy nie będziesz gubił

Glupoty to ty piszesz, bankomaty nie podjeta kaske wciagaja z powrotem do oddzielnej kasetki.

 

 

Nie wiesz nie pisz glupot.

Dobra już to wszyscy wiedzą, nie zabłysłeś oj nie zabłysłeś.Ala mam zwałe z was buhahahahahaha jakie ataki , jaki napinki buahahahahah nie ma to jak sobie poszczekać bo drugiej stronie monitora :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Twoje całe "buhahahahahaha" bardziej przypomina mi szczekanie co również świadczy co sobą reprezentujesz.

 

"Na nic nie był bo nie korzystam z takich rzeczy BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAAHAAHA "

 

A to, że jesteś jeszcze za młody aby posiadać konto w banku i podejmować pieniądze z bankomatów to nie moja wina, ale dorośniesz to uwierz, że będzie korzystał z tego typu wynalazków i takie sytuacje zdarzają się. Sam korzystam z bankomatu od dobrych kilku lat i pierwszy raz przytrafiła mi się taka sytuacja.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nic nie był bo nie korzystam z takich rzeczy BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAAHAAHA :lol2:

Robisz z siebie pośmiewisko. Przestaniesz, czy mam zainterweniować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz z siebie pośmiewisko. Przestaniesz, czy mam zainterweniować?

Buhahaha, okej i tak już miałem iść :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Matka akurat nie ma nic do moich pieniędzy i co z nimi robię, zarabiam sam na siebie i to mój problem, że zdarzyło się "zgubić" pieniądze.  Przechodziłem koło bankomatu to postanowiłem wyciągnąć pieniądze co by jutro nie iść specjalnie po nie, ale jak widać będę musiał się pofatygować jeszcze raz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz podejść do banku i zgłosić sytuację, dzień, godzina lokalizację bankomatu resztą zajmie się bank jeśli "zassał" pieniądze do środka to bez problemu je odzyskasz tyle, że to pewnie potrwa jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedyś odwaliłem taki numer. Z tym, że ja nie pamiętałem czy je wziąłem czy je zgubiłem. Po ok 2 tygodniach pieniądze wróciły na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem właśnie w banku i przedstawiłem sytuację, po czym powiedziano mi, że nie ma problemu, tylko muszę wypełnić reklamację, ale muszę mieć potwierdzenie z bankomatu o podjęciu pieniędzy a ja oczywiście nie drukowałem potwierdzenia bo wydawało mi się ono zbędne :) Mam jutro rano dzwonić do kierownika oddziału i pytać co w tej sytuacji zrobić, ale potwierdzenie o tym, że brałem pieniądze będę miał ze strony ING gdzie są uwzględnione wszystkie wypłaty także myślę, że pieniądze prędzej czy później trafią do mnie. Jak widać nie jestem sam w takiej sytuacji, co prawda byłem wtedy JESZCZE trzeźwy, no ale cóż zdarza się ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie musiałem pisać. Kasa sama wraca. Trochę to trwa ale wraca na konto. Też w ING to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale zapewne wypłacałeś z bankomatu ING, a ja wypłacałem z obcego bankomatu więc wątpię aby sami do tego doszli, ale złożyłem już reklamacje w ING i teraz mam czekać na pieniądze.

 

Temat można uznać za wyczerpany :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udajesz się do oddziału swojego banku , wypełniasz stosowny formularz (przypuszczam, że masz vise) , wypełniasz stosowny formularz reklamacyjny visy, twój bank po logach z bankomatu sprawdza co i jak , czekasz do 60 dni(30 dni ma twój bank na rozpatrzenie reklamacji +30 dni ma visa), masz kasę z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś podszedłem wybrać kasę z bankomatu Euronetu, a na ekranie mi pisze coś w stylu "odbierz gotówkę" - i trafiło się 50 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym poczekał, bankomat zapisuje logi ze wszystkich operacji, a te nieudane sa sprawdzane i wprowadzane korekty. W Twoim przypadku zwróca Ci pieniądze.

 

Znajomy wybierał kiedys 500 zł , operacja przeszła ok, ale bankomat nie wysunął kasy a z konta odjęło te 500 zł :D po tygodniu sam przyszedl przelew zwrotny 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pko bp wywaliło błąd pobrało mi kase (obciazenie sms) 2 tys zł a wyszła sama karta, karty nie dotknąłem wciągnęło ją samo i anulowało,

ciśnienie skoczyło mi chyba na 170,zima to była w swieta pewnie od mrozubankomat sie zepsuł.

A jak próbowałem uszkodzoną złamaną kartą mbanku wpłacić w wpłatomacie kase to pisało karta zablokowana skontaktuj sie mlinia,poszedłem do bankomatu cash4you i wypłaciłem kase bez problemu złamana kartą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...