Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MrGadget

Router łączy tylko jedno urządzenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem ostatnio router WiFi (Netgear WGR 614) do modemu, którym kablówka dostarcza mi net (Tesat Poznań). W domu mam jeden komp na kablu i 3-4 urządzenia na WiFi (telefon, lapek, itp.). I jak korzystam z jednego z nich to wszystko jest ok. – net śmiga tak jak powinien. Problem jest taki, że w tym czasie ŻADNE inne z tych urządzeń nie ma wyjścia na świat – wszystkie elegancko łączą się z routerem (siła sygnału „znakomita”) ale z internetem już nie :(. Dotyczy to również kabla - jak połączę się pierwszym urządzeniem przez WiFi to wyjścia na świat na kablu nie ma. Miał ktoś może podobnie? Kablówka, z tego co piszą, nie limituje ilości kompów podpiętych do modemu (MAC-a nie spisywali), czyżby coś z routerem (dotychczas, w innej kablówce, działał z tymi wszystkimi urządzeniami bez problemu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj soft do najnowszego - czasem na routerze lubi się soft wysypać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update softu i sklonowanie MAC-a kompa, który jako pierwszy został podłączony do modemu pomogło - wszystko śmiga, temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...