Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawelloski7783

Gry wyrzucają do pulpitu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna gry na moim nowym komputerze bez wyraźnej przyczyny zawieszają się i wyrzucają mnie do pulpitu. Dzieje się to w losowych momentach, a gra nie pojawia się na pasku zadań. Na tę przypadłość cierpią np. Just Cause 2, Portal 2, Minecraft. Minecraft jest jednak wyrzucany z komunikatem "Out of memory" :E , w przeciwieństwie do innych gier które nic nie wyświetlają. Konfiguracją komputera : Intel Core i5 2500K @3,3Ghz, ASUS GTX 570 DIRECTCU II 1280MB, MSI P67A-C45 (chyba ;P), GoodRam 4GB 1333Mhz DDR3, XFX 650W, Windows 7 Professional x64. Wszystkie części są objęte gwarancją, więc chciałbym możliwie najszybciej określić winowajcę.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

P.S.

Przepraszam za stylistykę, ale nie umiem tego inaczej opisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak, jak procesor miał zbyt niskie napięcie po OC.

Zniżałeś napięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniałem żadnych napięć, a procek nie był podkręcany.

 

@EDIT: Zaraz podam napęcia z jakiegoś programu (bo miernika nie posiadam)

 

abcdefw.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Sorki że tyle to trwało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie o tym piszą. ;) Zaczynając od zainstalowania nowych bibliotek DX, przez aktualizację sterowników, ustawianie pamięci wirtualnej i pliku stronicowania aż po format systemu.

 

Że też nie wspomnieć o temperaturach i możliwym wadliwym RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempertur się nie czepiaj (;P), bo to są tempertury pod obciążeniem (serwer TS3 i minecraft :3). Format nic nie da bo na Windows XP też to występuje. Sterowniki są zainstalowane... i chyba bedzie reinstal bo coś windowsowi odbilo... ikony nie gasną, pulpit się nie odświeża... ale nie o tym mowa. Pobawię się pamięcią wirtualną, plikiem stronicowania i memtestem. I pytanie - jak zaktualizować DX na windows 7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może te nowe stery od NV? Chyba problemy mają głównie użytkownicy serii 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie ten błąd wyskakiwał jak właśnie przekręciłem gpu, albo miałem za niskie napięcie dla danych taktów. Prawidłowo ustawione gpu I robiłem sesje godzinami. Ich poprawka nic nie zmieniła w moim przypadku setki godzin w to grałem od premiery.
    • potanieć znaczy się że jak coś nowego wejdzie?
    • Google Gemini odpowiada tak na Twoje pytanie:   Regulamin użytkowania LG TV OLED 42 Artykuł 1: Cel Niniejszy regulamin ma na celu zapewnienie optymalnego doświadczenia graczy korzystających z telewizora LG TV OLED 42. Celem jest dbanie o wyjątkową jakość obrazu i wydajność tego urządzenia, aby w pełni wykorzystać jego potencjał. Artykuł 2: Definicje Ambitne gry AAA: Gry o wysokiej jakości grafiki i wymagające dużej mocy obliczeniowej, znane z zaawansowanej rozgrywki i wciągających światów. Najwyższe ustawienia: Maksymalne ustawienia graficzne dostępne w grze, zapewniające najlepszą jakość obrazu i szczegółów. Artykuł 3: Zasady użytkowania Na telewizorze LG TV OLED 42 można grać wyłącznie w ambitne gry AAA. Podczas grania w gry należy zawsze stosować najwyższe ustawienia graficzne. Nie należy używać telewizora do grania w gry o niskiej jakości graficznej lub prostej rozgrywce. Nie należy używać telewizora do grania w gry przez dłuższy czas bez przerwy. Zaleca się robienie krótkich przerw co 30-60 minut. Należy dbać o odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu, w którym znajduje się telewizor. Należy regularnie czyścić ekran telewizora miękką, suchą szmatką. Nie należy używać żadnych chemikaliów ani rozpuszczalników do czyszczenia ekranu telewizora. Należy postępować zgodnie z instrukcją obsługi telewizora LG TV OLED 42. Artykuł 4: Sankcje W przypadku naruszenia niniejszego regulaminu użytkownik może utracić gwarancję na telewizor LG TV OLED 42. Artykuł 5: Wejście w życie Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania. Uwaga: Niniejszy regulamin jest jedynie sugestią i nie stanowi prawnie wiążącego dokumentu. Należy zapoznać się z instrukcją obsługi telewizora LG TV OLED 42, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące jego użytkowania.
    • No to ci zostaje 7900XT ale zaraz nawet u nas powinno trochę potanieć więc jak się nie pali to bym poczekał. Natomiast jak możesz dołożyć to mimo wszystko bym rozważał 4070Ti super. 
    • Ale jak wyłączysz to w idle seasonic kręci okolice 450rpm a nie 700 jak supremo czy vero a jak ktoś jest wyczulony a reszta wentylatorów w PC kręci się w idle na 300-400rpm lub wcale to będzie to słyszał  ogónie supremo czy nawet vero to przyzwoite i dobrze wycenione zasilacze nie wliczając problemów z zasilaniem dysków w przypadku vero  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...