Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

TAK, sprawdzałem w BF1, nawet probowałem patrzeć się w niebo, tam zawsze wiecej powinno być klatek i było cały czas 60FPS, sporadycznie waha się miedzy 59-60-61

 

nie wiem co tu może być nie tak, miesiąc temu postawiony system. Jeszcze 2tyg temu było wszystko dobrze.

Zawsze pomagało wyłączenie DVR z gry w aplikacji XBOX windowsa, no ale teraz mam to wyłączone...

 

chyba się przeniosę z tym problemem do działu Windows, sporo tak mam we wszystkich grach

Edytowane przez Tomasz4688

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo ja teraz włączyłem DVR, innaczej nie mogę odpalić trybu gry i nawet z włączonym w csie nie blokuje mi na 60 tylko tyle ile fabryka daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cs jest teraz duzo lepszy niz byl kiedys, tylko niektorzy tego nie zauwazaja :( jak ci nie idzie to poprostu nie potrafisz w ta gre grac..

 

no tak, w csa 1.6 napierdzielałem jak głupi, w go początek był super, nie grałem za dużo rankedów, ale dało się czuć tę grę i po upgrade gpu mam jakieś 70fps mniej niż wcześniej, a przeskok z gtxa 750 ti na asusa strixa gtx 1060 6gb :E

 

w go udało mi się dojść do globala na myszce za 3 dychy, listopad 2015

 

chłopie, ta gra jest obecnie niegrywalna. nie gram w nią tyle, co kiedyś, bo wystarczy mi zagrać 1 mecz i widzieć co się dzieje. mam dobry ping, 0% lossa i jest coraz gorzej. silnik ewidentnie nie wyrabia. wychylam się i chowam i za chwilę dostaję banie z usp. cheatów jakby jakoś mniej, miałem mecze, gdzie gość biegał bez granatów i sadził bamby z nedżewa, jednak teraz coś się zmieniło.

 

sam fakt, że od tego listopada 2015 zagrałem może z 50 meczów, a mamy przecież prawie maj 2017, i po wygranym meczu dostaje LE coś znaczy :E. powinienem dostać max kałacha, bo nie czuję tej gry. ona dla mnie zawsze była czymś, czego nie da się wyuczyć, bo żyła po prostu swoim życiem. 1.6 był bardzo stabilny, w source grałem dosyć mało, ale nie było takiego chaosu jak w go

 

popylam sobie jednak na tym orzełku i valve nie daje mi powodów, bym został przy tej grze, bo po tak długiej przerwie wygląda ona jak jakaś beta. w 2015 zagrałem masę meczów z premade'ami, z czego jeden z nich obecnie gra w pro teamie i zjechał dawne existence

 

gram w tę grę od święta, ale po prostu nie widzę w tym tej zabawy, jak w 1.6, gdzie niemal każdy z klasy w niego grał, nawet dziewczyny, bo boarniały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, w csa 1.6 napierdzielałem jak głupi, w go początek był super, nie grałem za dużo rankedów, ale dało się czuć tę grę i po upgrade gpu mam jakieś 70fps mniej niż wcześniej, a przeskok z gtxa 750 ti na asusa strixa gtx 1060 6gb :E

 

w go udało mi się dojść do globala na myszce za 3 dychy, listopad 2015

 

chłopie, ta gra jest obecnie niegrywalna. nie gram w nią tyle, co kiedyś, bo wystarczy mi zagrać 1 mecz i widzieć co się dzieje. mam dobry ping, 0% lossa i jest coraz gorzej. silnik ewidentnie nie wyrabia. wychylam się i chowam i za chwilę dostaję banie z usp. cheatów jakby jakoś mniej, miałem mecze, gdzie gość biegał bez granatów i sadził bamby z nedżewa, jednak teraz coś się zmieniło.

 

sam fakt, że od tego listopada 2015 zagrałem może z 50 meczów, a mamy przecież prawie maj 2017, i po wygranym meczu dostaje LE coś znaczy :E. powinienem dostać max kałacha, bo nie czuję tej gry. ona dla mnie zawsze była czymś, czego nie da się wyuczyć, bo żyła po prostu swoim życiem. 1.6 był bardzo stabilny, w source grałem dosyć mało, ale nie było takiego chaosu jak w go

 

popylam sobie jednak na tym orzełku i valve nie daje mi powodów, bym został przy tej grze, bo po tak długiej przerwie wygląda ona jak jakaś beta. w 2015 zagrałem masę meczów z premade'ami, z czego jeden z nich obecnie gra w pro teamie i zjechał dawne existence

 

gram w tę grę od święta, ale po prostu nie widzę w tym tej zabawy, jak w 1.6, gdzie niemal każdy z klasy w niego grał, nawet dziewczyny, bo boarniały

Mnie naszła ochota pograć w Legoland 1.6 i ... tragedia. Znalezienie mixa 5vs5 czy gathera to jest jeszcze nie problem. Jednak jak chcesz postrzelać na publicznych FFA/TP to jest masakra. Przez 2 dni sprawdziłem ok 30-40 serwerów. Wszystkie to jedno wielkie gnojowisko. Serwery po 30-32 sloty na maszynach, które ledwo co dyszą, serwery przepakowane modami, pierdołami, skinami z CS:GO, spadochronami, podwójnym skokiem i innym szajsem. Nie znalazłem normalnego serwera FFA 20-30slotów bez tego szajsu. Do tego volvo coś zwaliło w jakimś update do 1.6 i fps_max 300 + fps_override 1 = spierniczony celownik i recoil (nawet przy cl_dynamiccrosshair 0). Co serwer to inny recoil, na połowie z nich mp5/famas ma bug z zacinamiem się modelu przy strzelaniu ...jak ktoś da mi IP serwera FFA/TP na 20-30slotów, bez spadochronów, modów, innego szajsu, który trzyma FPS to wyślę 4pak piwa.

Edytowane przez shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już chyba lepiej Classic Offensive

ps. w końcu LEM :D

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie występują dziwne spadki fpsów, nie wiem czy to wina Creators Update czy gry.

Gdy jestem np. przy fontannie na inferno fpsy potrafią spaść do 200 na jakieś 5 sekund. Użycie GPU wtedy jest poziomie 50% zamiast wzrosnąć po czym wracają do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na sprzęcie z sygnaturki po włączeniu "trybu gry" z najnowszej aktualizacji Windowsa, mam na plus średnio 20-fpsów. Na 'standardowych' mapach tego nie odczuwam, ale na nowej 'canals' gdzie na starcie miałem 40-fps - teraz mam 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dobiłem 4lvl :E jakiś bonus jest że szybciej leciał exp.

 

Na sprzęcie z sygny chodzi wszystko przyjemnie, zero zacięć na maks detalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dobiłem 4lvl :E jakiś bonus jest że szybciej leciał exp.

 

Na sprzęcie z sygny chodzi wszystko przyjemnie, zero zacięć na maks detalach

 

jutro jest reset i będzie boost exp.

17 more to go :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vp ostatnio dwie porażki z heroic, a dziś 4x wtopa (train, 2x inferno, nuke) z faze. Niech sobie zrobią przerwę i wypiszą się ze wszystkich lig, meczów online, bo czas coś ogarnąć na tego majora. Na ten moment nie widac u nich checi do gry - po tym Las Vegas, coś się mocno, ale to mocno popsuło.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie wiem po co to grają. Grając tak nigdzie się nie zakwalifikują, więc czemu tracić czas na te mecze? Lepiej by im wyszła dłuższa przerwa. Jeszcze jakby próbowali to może i warto grać, ale oni właściwie wchodzą do gry nie grają nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z faze to nic dziwnego akurat, oni 80% meczy z nimi przegrywaja, nie oszukujmy sie ale oni ich niszcza aimowo :D

Edytowane przez kropert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry. Zacząłem właśnie po 6 latach grać w GO (wcześniej 1,6 na lekcjach programowania). Czy jesteście w stanie polecić jakieś dobre poradniki, które pozwoliłyby szybko nabrać podstawowej formy? Oczywiście nie oczekuję, że po obejrzeniu filmiku będę ładował 100% headów, natomiast pozapominałem dosłownie wszystko poza bieganiem i klikaniem. Chciałbym więc zdobyć mocne podstawy i skillować w wolnych chwilach wiedząc już co i jak.

 

Byłbym mega wdzięczny :)

 

EDIT: Chodzi mi oczywiście o poradniki związane ze skuteczną grą, nie podstawy typu "demolition polega na podłożeniu/rozbrojeniu bomby" :)

Edytowane przez 6pounder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie patternow na full-auto - to jest podstawa. M4 i AK to takie najwazniejsze. A dalej to wszystko przyjdzie z czasem jak dla mnie. Smoki i flashe mozesz sobie ogarnac tez na wszystkich mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to wrzuć na totalny luz, bo jest toksycznie aż żre ściany w domu ;)

Jak przebijesz się przez brak prime hell to powinno jakoś być, oglądaj mecze to też coś tam można podłapać, zależy jak bardzo chcesz się wciągnąć, czy coś bardziej teamowo, wiesz takty te sprawy, czy odaplić MM od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo, to się okaże :) Szukam po prostu gry na długo, w którą można grać w nieskończoność i nie trzeba płacić abonamentów. CS w niektórych trybach wydaje się też fajny do gry nieteamowej, a to też dla mnie ważne, bo pracuję w różnych godzinach i nie planuję ugadywać się z zespołami, chyba że naprawdę mnie wciągnie.

 

Dzięki za porady, będę testował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz poszukać map do trenowania wejscia na BS-a, poustawiani są przeciwnicy w roznych miejscach i musisz ich jak najszybciej wyeliminowac, bedziesz wiedzial gdzie mniej wiecej mozna sie kogos spodziewac.

Tak samo mapa do w/w trenowania spraya, czy tworzenia celownika.

Jest takich map treningowych jest sporo, więc znajdziesz coś dla siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban za nadużywanie wyrzucania graczy gdy w dwóch meczach zagłosowałem za wyrzuceniem jak cały zespół (nie rozpoczynałem głosowania). Thx gaben...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem z CSGO

niestety nie grałem w niego bardzo dłuugo i nie wiem czy to jest spowodowane aktualizacja windowsa 1703

 

Mam problem z minimalizacją gry cs:go. Występuje przy próbie zminimalizowania gry do pulpitu.

Przy próbie minimalizacji klawiszem (windows) wszystko się zawiesza. Pomaga tylko twardy reset.

z tego co znalazłem po googlach to jakiś nowy problem, który jak sie okazuje mam nie tylko ja..

 

stery nvidia zaktualizowalem(czysta instalacja) lecz to nic nie dało, ktoś się spotkał z takim problemem ostatnio??

 

 

 

laptop win10 pro

i7- 4702MQ

GTX 760M

16GB RAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to jest związane z windowsem właśnie. Po aktualizacji nie włączyło Ci się to centrum gier Xbox czy jak to się tam nazywa? To dość mocno nie współgrało z cs'em.

U siebie czasami nie mogę normalnie odpalić gry. Raz wywala od razu błąd, a czasami latają czarne pasy jakbym patrzył przez aparat telefonu na monitor CRT. Zwykle pomaga restart komputera, czasami muszę przeinstalowywać stery do grafiki. Chociaż i tak nic w nich na co dzień nie grzebię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lipa, nigdy nie mialem takiego problemu na tym sprzęcie.

 

Tryb gier wyłączony, DVR też..

 

u mnie zawiesza się wszystko przy każdym wyjściu do pulpitu

Edytowane przez Tomasz4688

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość optuj

Po tej aktualizacji windowsa 10 1703 tylko odinstalowałem Xboxa CClenerem i wszystko umnie wróciło do normy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kiedy premiera ? Kupię na pewno super gierka
    • https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-18/do-tusk-najblizsze-tygodnie-moga-rozstrzygnac-o-losach-wojny-w-ukrainie-sytuacja-jest-krytyczna/ https://www.money.pl/gospodarka/cudzoziemcy-w-policji-ruszyla-analiza-7018246868503488a.html Jak do policji przyjmą Białorusinów z wrogiego nam państwa pod butem Rosji to policjant będzie zatrzymywał policjanta ? Ukraina upada ? Przecież Rosja miała upaść w 3 dni ? To jak to z tym jest ?
    • https://rozrywka.dorzeczy.pl/show-biznes/575775/kubicka-wsciekla-na-lekarza-z-ukrainy-nie-mowil-po-polsku.html Ostatecznie Kubicka w zaawansowanej ciąży, sprowadziła swoją mamę do prywatnego warszawskiego szpitala, gdzie lekarze nie kryli zdumienia tym, że nie wykonano jej odpowiednich badań. Tam właśnie zamierza kontynuować leczenie. czyli standard , gdzie są zwolennicy publicznej "służby zdrowia" ? @kanon7  https://polin.pl/pl/aktualnosci/2016/07/05/prezydent-andrzej-duda-w-kielcach
    • allegro lepsze i drozsze ale wiesz czemu bo jak kupisz nawet od prywatnego to na 99% dostaniesz item, i to nie chodzi o to ze cie oszukaja, kupilem 3 plyty glowne, jeden odrzucił zakup bo juz nieaktualne, dwoch pozostalych nie zaakceptowalo i 24h x2 nie mialem srodkow, do tego musisz czekac te 24/7 bo nawet jak zwroca srodki to tracisz caly jeden dzien bo przeciez nie kupisz 5 roznych rzeczy bo potem tego nie zwrocisz  
    • Siemka, Mam takie pytanie, co w obecnej sytuacji bardziej opłaca się kupić, LG C3 42 czy AW2725DF   LG C3 obsługuje 4k i można go kupić już za 3600zl  AW2725DF obsługuje 1440p i jest droższy , kosztuje 4000zl.   Obecnie mam komputer który nie jest gotowy do grania w 4k, ale też trochę bez sensu płacić więcej za monitor który teoretycznie jest gorszy, bo obsługuje mniejsza rozdzielczość. A z tego co słyszałem LG C3 radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 1440p bardzo dobrze. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...