Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

fliper, widze ze dupa cie sciska ze VP przegralo :D no niestety mnie tez ale trzeba przyznac, immortals bylo lepsze pod kazdym wzgledem.. i tak brawa dla naszych, po ostatnich turniejach wiekszosc stawiala ze z grupy nie wyjda, a i tak ladnie zaszli.

kibicuje teraz druzynie Zeusa, mam nadzieje ze pokaze navi co stracili :thumbup:

 

za co Zeus wyleciał z Navi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za co Zeus wyleciał z Navi?

Słaba gra. Co do VP będzie lepiej. Widać, że jak z Neo spadł ciężar prowadzenia to zaczął fragować.

Edytowane przez tbsnatolin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@UP :thumbup:

 

Też mi się tak wydaje, że powrócą jeszcze lepsi. Jeszcze nie jednego Majora zgarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fliper, widze ze dupa cie sciska ze VP przegralo :D no niestety mnie tez ale trzeba przyznac, immortals bylo lepsze pod kazdym wzgledem.. i tak brawa dla naszych, po ostatnich turniejach wiekszosc stawiala ze z grupy nie wyjda, a i tak ladnie zaszli.

kibicuje teraz druzynie Zeusa, mam nadzieje ze pokaze navi co stracili :thumbup:

 

 

nie boli dupa, tylko się interesuje cheatami jak powstają i co można nimi robić, są wywiady na YT z koderami cheatów, którzy nie raz mówili i będą mówić, że czym więcej hajsu tym więcej i bardziej skomplikowanych cheatów na scenie CSGO

szkoda, że tym zacząłem się interesować bo bardzo dużo akcji które odwalały wyżej wymienione teamy były oznakami niektórych wspomagaczy i frajda z oglądania mi się skończyła

 

 

po za tym, patrz na clip HEN1-iego z lana gdzie było do wygrania $50k :

https://clips.twitch.tv/SpinelessPreciousStinkbugPRChase

 

nikogo nie oskarżam, że cheatuje czy nie, ale w każdym spocie gdzie do wygrania są duże sumy się oszukuje. W przypadku CSGO cheaty często można zobaczyć gołym okiem a niektóre na zwolnionym tempie gdyż najczęściej są używane low-fov aimlocki, które są nie widoczne w normalnej szybkości

I tak najlepszym cheatem nie do wykrycia jest soundesp, gdzie Ci zaczyna pikać gdy przeciwnik jest blisko lub na niego najedziesz :D

 

do tego polecam zapoznać się z tymi materiałami

https://www.youtube.com/watch?v=CQYaRc1A0C4&index=2&list=PLAezw1P63NQ9YQF4j7Xd6TWzKpytpWzdr

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie oskarżam, że cheatuje czy nie,

moja topka teamów, gdzie ewidentnie niektórzy gracze grali na dopalaczach :

- SK GAMING

- IMMORTALS

- FNATIC

 

;)

 

Ale w sumie podzielam twoje zdanie, dlatego też przestałem śledzić te rozgrywki. Finał z ciekawości zobaczę - interesujące drużyny tam trafiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zeus wyleciał za nie oszukiwanie lub spostrzegł, że seized jedzie na wspomagaczach i zrobił mu za to awanturę i tak został wywalony. Pretekstem była zła gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fliperpl

A twoim zdaniem ktoś z naszych też lata odpalony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były filmiki jak byali niby na aim locku latal.

Trudno to ocenic, oni wiedza jakie gdzie ktos moze byc, na slepo wala prefire a moze wejdzie.

Czy to co ostatnio flusha ubil na mirku, zabil jednego a potem przeskanowal i bula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zeus wyleciał za nie oszukiwanie lub spostrzegł, że seized jedzie na wspomagaczach i zrobił mu za to awanturę i tak został wywalony. Pretekstem była zła gra.

 

xD

 

Wasza fantazja nie przestaje mnie zadziwiać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Mnie za to nie przestaje zadziwiać jak dajecie się nabierać na to, że CS jest czysty.

 

@kelam

 

Biały miał od groma podejrzanych akcji i tu nie chodzi o jakieś skany przez sg czy prefire, ale strzelanie w miejsca gdzie ściany są nie do przeskanowania.

Edytowane przez MrAriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fliperpl

A twoim zdaniem ktoś z naszych też lata odpalony?

 

 

snax na początku był oczerniany, że dostał się do virtusów poprzez odpalanie się i pozywanie się "z lepszej strony"

biały też miał kilka dziwnych spraw z aimlockami, do tego dużo osób pisze, że jego podpinanie telefonu do "ładowania" na każdym lanie gdzie może, to coś mu daje

 

IMO chłopaki z VP mają za dużo forsy i szkoda by im było cheatować

 

SK GAMING I IMMORTALS jak zdobyli swoje większe turnieje byli Świeżakami (jako drużyna, indywidualnie coś tam osiągali, większość z nich jest ex1.6 prograczami)którzy mogli się pokazać z lepszej strony i nie mieli nic do stracenia (początkowe SK GAMING zbierało $30k żeby dostać się na majora)

 

 

był kiedyś jakiś anonimowy koleś, który zrobił listę graczy, którzy korzystają z dopalaczami i między innymi było tam całe fnatic, TAZ i SNAX, KQLY(*) i EMILIO(*) i to wszystko przed ich banami..

 

Niektóre rzeczy na pewno są prawdą, ale my tego nie wiemy i się nie dowiemy.

 

Ogólnie najgorsze jest to, że czym więcej nowych teamów dostających się do TOP-ki tym więcej oskarżeń o cheatowanie. Wystarczy spojrzeć co się co się dzieje w top2-top3 meczach, totalna błazenada :E

 

 

 

Były filmiki jak byali niby na aim locku latal.

Trudno to ocenic, oni wiedza jakie gdzie ktos moze byc, na slepo wala prefire a moze wejdzie.

Czy to co ostatnio flusha ubil na mirku, zabil jednego a potem przeskanowal i bula.

 

 

odnośnie flushy i jego "skana"

 

https://clips.twitch.tv/SleepyHonorableSkunkPeoplesChamp

 

... :)

 

w tym przypadku wystarczyła kamera na ręce i wszystko by było wyjaśnione, również z karierą flushy :E

 

ale nigdy tego nie zrobią i organizatorzy turnieju to wiedzą

 

 

btw oglądajcie sobie showmatch na pglu, ale jaja się dzieją :D

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BfQ0nFD.jpg

 

Na wejście dostałem paczkę z pinem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajny final, immortals pokazuje swoją "potęgę" na tym turnieju pokonując 2:0 każdy team szybkim meczykiem

chciałbym zobaczyć statystyki celności tych ziomeczków, hen1 i kng wydają się trafiać kompletnie wszystko co sie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomińmy na chwilę podejrzany aim i zadziwiającą skuteczność pozycjonowania u faveli z immo, ale czy zauważyliście jaką oni prezentują nędzę taktyczną? To jest serio trudne do uwierzenia, że team z takim poziomem taktycznego ogarnięcia, może grać (a może i wygrać) finał majora.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomińmy na chwilę podejrzany aim i zadziwiającą skuteczność pozycjonowania u faveli z immo, ale czy zauważyliście jaką oni prezentują nędzę taktyczną? To jest serio trudne do uwierzenia, że team z takim poziomem taktycznego ogarnięcia, może grać (a może i wygrać) finał majora.

 

 

dokladnie o tym mówie, tutaj nawet komentatorzy nic do powiedzenia nie mają - po prostu se wbijają gdzie chcą i w większości im to wychodzi. Na trainie i inferno już ciężej bo na tych mapach przeważa zgranie drużynowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim dużym lanie nie bardzo jest jak oszukiwać, sprzęt zostaje przecież zdeponowany przez graczy przed wejściem do kabin dopiero przed samą grą jest wydawany, można go podłączyć i zobaczyć co się dzieje bez wiedzy i obecności kontrolowanego gracza. W każdej chwili można sprawdzić pamięć komputera i wszystko wpadnie. Gracze są filmowani, nie wiedzą kiedy kamera ich pokaże zza pleców patrzy na nich admin. Jedyne możliwe oszustwo to ustawianie meczu, tego nie ma jak wykryć.

 

Do tego przy tej ilości rozegranych meczów będą zdarzały się fuksy/niesamowite akcje i inne podejrzane rzeczy, słaby gracz albo dziecko szukające sensacji zobaczy tam co zechce i będzie mogło zacząć burzę na redicie.

 

Większość wpadek pro graczy zdarzała się na meczach online, nikt z czołówki nie został przyłapany.

 

Swoją drogą widzieliście granat od Dosi ? XD. Wymyśliłem to zagranie ale z molo szkoda że nie miałem okazji wypróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Gambit :D Niestety tym razem tylko jedna skrzyneczka poleciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ci co mieli w ostatnich dwóch tygodniach najwięcej godzin przegranych w CS wygrali.

Gambit u wszystkich graczy miał 120+ h last 2 weeks, kiedy inni prosi między 30-50h, niektórzy z Gambit przegrali 3 do 4 razy więcej godzin niż reszta zespołów, Gambit musiał mieć bootcamp roku. Brawo dla Gambit, po ostatnim minorze i majorze widać było, że mogą osiągnąć top

comment_KMZrgUVdmDG8MUrDABy5s40qgdYN9Atv.jpg

 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełny szacunek dla Gambitów. Może nie byli najlepsi pod względem aimu, ale jak widać na tym poziomie aim gówno ci da jak nie masz zgrania taktycznego. A favela strasznie podejrzanie grała, czasem mi się wydawało jakby oni kompletnie nic nie missowali. Na hali widać było że tak z 80% obecnych kibicuje ruskim

 

Oj myślę że owszem da radę nawet na finale majora cheatować. Przecież oni grają tam o taką grubą kasę, a gdzie kasa tam oszustwa. Co z tego że sprzęt zdeponować? Zaprogramujesz że cheat będzie aktywny (ładowany) o konkretnych godzinach i tyle. Albo konkretną kombinację przycisków na klawiaturze. Słyszałem już o cheatach typu telefon (bądź inne urządzenie) wibrujący w kieszeni gdy przez ściane najechałeś na typa ;d

 

Szkoda mi bardzo VP, chociaż i tak pokazali klasę.

Edytowane przez Hafexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim dużym lanie nie bardzo jest jak oszukiwać, sprzęt zostaje przecież zdeponowany przez graczy przed wejściem do kabin dopiero przed samą grą jest wydawany, można go podłączyć i zobaczyć co się dzieje bez wiedzy i obecności kontrolowanego gracza. W każdej chwili można sprawdzić pamięć komputera i wszystko wpadnie. Gracze są filmowani, nie wiedzą kiedy kamera ich pokaże zza pleców patrzy na nich admin. Jedyne możliwe oszustwo to ustawianie meczu, tego nie ma jak wykryć.

 

Do tego przy tej ilości rozegranych meczów będą zdarzały się fuksy/niesamowite akcje i inne podejrzane rzeczy, słaby gracz albo dziecko szukające sensacji zobaczy tam co zechce i będzie mogło zacząć burzę na redicie.

 

Większość wpadek pro graczy zdarzała się na meczach online, nikt z czołówki nie został przyłapany.

 

Swoją drogą widzieliście granat od Dosi ? XD. Wymyśliłem to zagranie ale z molo szkoda że nie miałem okazji wypróbować.

 

 

żyj sobie w świecie perfekcyjnym, gdzie na turniejach o sześciocyfrowe sumy nie da się oszukiwać, też bym tak chciał

na zagranicznych stronach są projekty z programatorami i baterią w urządzeniu gdzie sie chowa je do ubrań/plecaków czy innych podręcznych rzeczy, ba nawet są pomysły o mini urządzonku w podeszwie buta, że wibruje kiedy najedziesz na przeciwnika :)

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na majorze nie zagrają ale ciekaw jestem czy cos z tego bedzie i jaka beda mieli forme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Po takiej przerwie od poważnej gry? Szalenie ciężko będzie im zawalczyć o cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...