Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj premiera skrzynki, dzisiaj jeden meczyk i 2 ojro do przodu :D raz na ruski rok mi sie trafi ze nowa skrzynka mi tak szybko wypada ;)

Wczoraj wypadł mi Spectrum II i zarobiłem 3.05 (sprzedałem za 3.50), mniej niż z Spectrium I gdzie na drugi dzień dostałem 6 euro za nią. A tydzień temu poleciał mi CS:GO Weapon Case warty ~6.50 juro (znaczy był, teraz 5,30. Thanks Spectrum

https://steamcommunity.com/id/gofruify/inventory/#730_2_11780122174

Skiny takie średnie z tego nowego spectruma, glock myśle że powinine być jako fioletowy niż niebieski, AK no taki sobie, M4 wygląda jak M4A4 Brzask, Revolver taki troche Man o War, Cztka to praktycznie prawie jak CZ Xiangliu z pierwszego spectrum...a reszta skinów jakbym gdzieś to już widział. v:

Lud widocznie straciła hype na kosy 2gen z owej kolekcji widząc po cenie jaka teraz jest, chociaż nie ukrwyam że chętnie przytuliłbym takiego Huntsmana BP za moją M9-tkę.

Edytowane przez lucky512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielcie skiny, obstawiajcie przeciwko naszym ,wiem wiem nie wypada ale jakby nie było łatwa kasa wpada, a tak od 4-5 miechów analizując to jestem znacznie na plusie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link

Finał zaraz - faze vs liquid, bo5.

SK vs Liquid był większym widowiskiem niż ten gwałt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fb snaxa.

 

rHTtoZn.png

 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche kwas i pranie brudow, wylal zale bo widzi, ze chlopaki odstaja mocno aimowo od czolowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też wychodzi, że Snax nie potrafi trzymać się zasad, reguł i taktyki, woli grać freestyle, taką właśnie "taktykę" objął będąc IGL, każdy miał wykonywać swoje zadanie i robić sobie "free" zagrania. To tak jakby IGLa nie było, i wyszła z tego bardzo słaba seria VP w tym roku.

To że Neo,TaZ nie potrafią się adaptować do freestyle jeszcze bym zrozumiał, byali prędzej się tego nauczy. Ale freestyle w obecnym CSie to za mało, brak IGLa a posiadanie IGLa pokazało Gambit z Zeusem (fakt bootcamp 150h+ w last 2 weeks) swoje zrobiło, ale IGL obecnie jest ważniejszy niż coach podczas gry. I tutaj pojawia się kolejny problem, mimo tego, że Snax jest niby uważany za czołowego gracza, nigdy nie dopasuje się do nowego zespołu, więc odejście od VP jest praktycznie niemożliwe.

Tak jak reszta jego drużyny nie mogła dopasować się do freestyle, tak reszta świata nie dopasuje się do niego.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktoś problem z microstutteringiem po aktualizacji do Win 10 CU ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VP postarzeli się emocjonalnie. Brakuje tu energii z czasów PGS, MYM, kiedy to wydzierali japy na całą salę, ze szczególnym uwzględnieniem curew Luq'a. Teraz po wygranej rundzie przybijają żółwika i dalej stagnacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VP postarzeli się emocjonalnie. Brakuje tu energii z czasów PGS, MYM, kiedy to wydzierali japy na całą salę, ze szczególnym uwzględnieniem curew Luq'a. Teraz po wygranej rundzie przybijają żółwika i dalej stagnacja.

Zmęczenie zawodem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Oglądał ktoś w nocy? Przy 13:6 wyłączyłem. Dali się pojechać ekipie w dołku. Dzisiaj z NIPem, więc pewnie polecą, no chyba że coś tam u nich zacznie działać.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A VP to nie ekipa w dolku? :E:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś w nocy? Przy 13:6 wyłączyłem. Dali się pojechać ekipie w dołku. Dzisiaj z NIPem, więc pewnie polecą, no chyba że coś tam u nich zacznie działać.

Snax na 100% potrzebuje psychologa. Jedna kosa i jedna akcja z magiem i koniec. On takie numery miał w każdej grze, a teraz ? Biały aimowo leży i kwiczy, neo to cień samego siebie ... skoro nie prowadzi to powinien jak dawniej, wejść rozdać 4 banie i pozamiatane ... psycholog, albo zejdą na tier2 i będą grać o fanty i mniejsze dużo mniejsze stawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie 0-8 z nipem po stronie CT, nie powiem przykro sie na to patrzy

po turnieju w las vegas wszystko sie posypalo, niby tam jakis przeblysk na majorze był ale to nie to samo co kiedys.

Edytowane przez kropert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj VP ma dobry początek 0:10 na NIP.Ostatecznie przegrali 1 mapę do 8.Natomiast Train to już tragedia.Przegrali do 5.Według mnie nie podniosą się już z tego.

Edytowane przez Altun6277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się kręcić - to nie jest dołek czy spadek formy, a ludzie w totalnej rozsypce aimowej, taktycznej, mentalnej. Nie wiem co dalej z nimi będzie, ale obawiam się, że z takiego bagna będzie bardzo ciężko się wydostać :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się kręcić - to nie jest dołek czy spadek formy, a ludzie w totalnej rozsypce aimowej, taktycznej, mentalnej. Nie wiem co dalej z nimi będzie, ale obawiam się, że z takiego bagna będzie bardzo ciężko się wydostać :(.

 

Chyba się wypalili w tym zestawieniu.Nawet dało się odczuć,że odstawaja od innych aimowo/skillowo. Teraz to nawet przegraliby z drużynanmi z polskiego podwórka: Kinguin/AGO/Pride.Dobrze,że ich jeszcze zapraszają na eventy,bo kwalifikacji pewnie by nie przeszli. Reakcja byaliego podsumowuje to wszytko.

 

 

https://clips.twitch.tv/BlatantResoluteCroquetteTakeNRG

Edytowane przez Altun6277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to nawet przegraliby z drużynanmi z polskiego podwórka: Kinguin/AGO/Pride.Dobrze,że ich jeszcze zapraszają na eventy,bo kwalifikacji pewnie by nie przeszli.

 

Z kim oni by teraz nie przegrali? Jeszcze trochę to ich nawet zapraszać przestaną.

Ktoś się orientuje kiedy mają przynajmniej 2 tygodnie przerwy między lanami? Bez tego nie ruszą się z miejsca, nie ma czasu.

 

edit:

 

hltv mówi, że po eleague mają miesiąc do następnego lana (epicenter). Może zdążą coś przygotować. 

https://www.hltv.org/events?team=5378

Edytowane przez Hosterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co im może pomóc? Nie pamiętam dokładnie na jaki LAN pojechali po mocnym przygotowaniu, grali niby przez 2 tygodnie bez wytchnienia - skończyło się na ćwierćfinale.

Taktyki jak jeszcze rok temu nie działają, Neo po przerwie już nie robi jako IGL swojej roboty z tego co widać, aimowo tylko Snax tam strzela obecnie, boot na +/- 100h by się przydał, ale jeśli Snax mając ~30h/2 week lepiej strzela niż reszta jego kolegów no to :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrk

e:

Dobra pogodzili się już chyba :E.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni chyba nigdy skladu nie zmienią dopóki neo/taz/pasha nie odejdą na emeryture.. i tak będą baty dostawać w grupach dopóki sami nie zrezygnują z csa? xD

Edytowane przez kropert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni chyba nigdy skladu nie zmienią dopóki neo/taz/pasha nie odejdą na emeryture.. i tak będą baty dostawać w grupach dopóki sami nie zrezygnują z csa? xD

 

Zrobią co zechcą, to ich sprawa. Ja też bym tak łatwo nie odpuścił 15k dolców per month.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...