Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Słaby ten poradnik. Przed poradami: Average framerate: 247.58, po Average framerate: 195.5, wyłączenie rdzeni zjada fpsy. Już więcej fps można ugrać wyłączając aero w Win7.

 

Sam benchmark jest beznadziejny bo nie ma tam żadnej realnej sytuacji. Jedynie miejsce jedzące fps to x smoke i 30 modeli, które robią reload. Lepszy byłby taki, który odwzoruje coś realnego z gry np. inferno, bombsite b, zajęty, smoke, flash i każdy pruje przez smoke. Wtedy łuski i smoke zjadają fpsy jak i sama geometria i dźwięk przestrzenny. Tu masz dach budynku zamknięty w skybox, bez łusek itp.

 

Hmm, aż dziwne na i5 6600 jak i na ryzenie mi zwiększyło to fps, na intelu robiłem jeszcze odparkowanie rdzeniu procesora, ale mam mieszane uczucia czy to coś dało, na amd odparkowanie rdzeni skutkuję zmniejszeniem ilości fps. Oczywiście mam windows 10 co może mieć spory wpływ przy tym poradniku. Jak w ryzenie wyłączam core 0 i 11 to z 411fps w benchmarku robi się 450fps , i w realnej grze trzyma mi bliżej 300fps i dropy są mniejsze.

 

81b28dd296ab3a7acd5a7f5e02b001a6_orig.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że wywala pasha z movmentem cegły, i wezmą kogoś na IGL i dadzą grać neo, bez przejmowania się bez taktykowania itp. i nie rozumiem najazdu na Neo, jakoś inne IGL to boty, k/d mają niskie, ale najazd na Neo, a powód to jego wiek ... który nie ma nic do rzeczy.

Widać, dalej nie potrafisz oglądać meczy :E Neo od roku gra kupę gorszą od Faceitów randomów 10 lvl. A Pasha jeszcze coś tam strzela.

Zwłaszcza, że IGLem i AWPrem potrafił być Niko, nitro potrafił się odpalić, a każdy inny IGL ma lepsze staty, no, oprócz pronaxa. Neo kiedy nie był IGLem, okres 3-4 miesięcy, nie wypalił, i tak grał kupę.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, dalej nie potrafisz oglądać meczy :E Neo od roku gra kupę gorszą od Faceitów randomów 10 lvl. A Pasha jeszcze coś tam strzela.

Zwłaszcza, że IGLem i AWPrem potrafił być Niko, nitro potrafił się odpalić, a każdy inny IGL ma lepsze staty, no, oprócz pronaxa. Neo kiedy nie był IGLem, okres 3-4 miesięcy, nie wypalił, i tak grał kupę.

Pasha to bot z 0 IQ. Ma movment cegły, podejmuje beznadziejne decyzje, 0 myślenia, a te jego fragi to jak typowy noskill z MMa który się obija od ścian, a fragi w plecy lub te, które same mu wlazły pod celownik. Zamiast sprawdzać to patrzy się tam gdzie 2 inne osoby z jego drużyny ... Wywalić Jarka, dać snatchiemu zawsze grać 1st awp, dać dla morelza dobrego psychologa bo widać jak się gość blokuje, jak ma ułożone w głowie to robi 20+ z palcem w nosie. Na tym poziomie musisz mieć dobry movment. Ile razy pasha padł bo zablokował sie o ściane ?

Edytowane przez shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to gadasz morelz nie ma tego skilla raz zabija innym razem nie osiągnij tyle co Jarek to potem się o nim wypowiadaj. Gdy Vp w starym składzie grał to można było wyróżnić tylko Jarka za skilla w tym trudnym okresie. Dla mnie nie mogę tego zrozumieć skoro maja trenera to jeszcze prowadzący w grze jest kiedyś śmiesznych trenerów nie było i było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to gadasz morelz nie ma tego skilla raz zabija innym razem nie osiągnij tyle co Jarek to potem się o nim wypowiadaj. Gdy Vp w starym składzie grał to można było wyróżnić tylko Jarka za skilla w tym trudnym okresie. Dla mnie nie mogę tego zrozumieć skoro maja trenera to jeszcze prowadzący w grze jest kiedyś śmiesznych trenerów nie było i było ok.

Ja nie neguje tego co osiągnął i zdobył, tylko nie zrobił tego sam, a cała drużyna. Jego umiejętności się zatrzymały w miejscu. Inni zrobili postęp. Nie dogonił ich i bye.

 

W 1.6 nie było czegoś takiego jak IGL, lurker i innych wymysłów rodem z MOBA. Wystarczy posłuchać zapisów z TS'a.

 

Pojawienie się trenerów to chłyt marketingowy, bo esport idzie w komercjalizacje, a skoro w normalnym sporcie są trenerzy to i w esporcie muszą być.

Edytowane przez shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie neguje tego co osiągnął i zdobył, tylko nie zrobił tego sam, a cała drużyna. Jego umiejętności się zatrzymały w miejscu. Inni zrobili postęp. Nie dogonił ich i bye.

 

W 1.6 nie było czegoś takiego jak IGL, lurker i innych wymysłów rodem z MOBA. Wystarczy posłuchać zapisów z TS'a.

 

Pojawienie się trenerów to chłyt marketingowy, bo esport idzie w komercjalizacje, a skoro w normalnym sporcie są trenerzy to i w esporcie muszą być.

:E Przestań się wypowiadać proszę, bo tylko się ośmieszasz.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację, cała drużyna. Jak jeden nie dogania pozostałej czwórki to chyba już nie mówimy o drużynie, a sklejce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem skróty z ich występów z EMS One Katowice 2014 i z wygranej na DreamHack w Las Vegas 2017. Coś pięknego. Szczególnie z EMS gdzie pasha zgarnął MVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snax wraca do VP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? :E Skąd takie info?

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dwie godziny temu na Twitterze wrzucił emoji "misia". Niecałą godzinę temu PashaBiceps napisał z kolei że chiałby cofnąć czas.

 

https://izaktv.pl/dekay-virtus-pro-rozmawia-o-powrocie-snaxa-z-mousesports-menadzer-najprawdopodobniej-potwierdza-te-informacje/

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie git, snax i byali dawali radę a staruszki ich ograniczali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byali nie daje rady przeciwko T2 w Miksturze. Jak dla mnie Snax z snatchie więcej stworzą, chociaż Snax w myszach..... Lepiej się nie wypowiadać co tam robił. Morelz niby jest w porządku, ale powinien się rozwijać dalej w AGO. TOAO w VP to będzie niewypał.

Najgorzej że przez te roszady, VP rozwaliło dobrze zapowiadające się AGO..

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byali nie daje rady przeciwko T2 w Miksturze. Jak dla mnie Snax z snatchie więcej stworzą, chociaż Snax w myszach..... Lepiej się nie wypowiadać co tam robił. Morelz niby jest w porządku, ale powinien się rozwijać dalej w AGO. TOAO w VP to będzie niewypał.

Najgorzej że przez te roszady, VP rozwaliło dobrze zapowiadające się AGO..

VP przyśpieszyło to co i tak by się stało. Wiadomo kto jest w zarządzie AGO :) biznesmen od Legii :D

 

Prawdopodobnie:

 

Michał „snatchie” Rudzki

Michał “MICHU” Müller

Mateusz “TOAO” Zawistowski

Janusz „Snax” Pogorzelski

Paweł „byali” Bieliński

 

Kuben ma być trenerem Tyloo w Katowicach, tylko jak on się z nimi dogada ? Jak 3 z nich ni w ząb po angielsku :X

Edytowane przez shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z micro przycinkami na Faceit z włączonym ich antycheatem ?

Czy ktoś dysponuje kodem do ESEA ? Chciałem porównać warunki.

Jest jakaś alternatywa dla Faceit, Esea i MM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zadnego zaskoczenia nie ma

kto tam bedzie iglowal? toao?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tak TOAO, w powrót do ścisłego topu nie wierzę, ale kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w takim razie z Neo? Moim zdaniem powinien zająć miejsce Kubena, ale on tam chyba coś chciał jeszcze grać czy stworzyć nowy skład, więc to tak czy siak by chyba nie wypaliło (trenerka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1781 godzinach, w koncu wbilem globala :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...