Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Można się domyślać, że nowy CS będzie stworzony na silniku source, ale jednak nie ma o tym informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
on the PC as well as the next gen consoles and the Mac

Czarno to widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wychodzi nowy CS to kiedyś wydali CS'a razem z HL2 to może teraz będzie HL3 i CS GO na tym samym silniku jakie dwie osobne gry? To było by coś..... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wychodzi nowy CS to kiedyś wydali CS'a razem z HL2 to może teraz będzie HL3 i CS GO na tym samym silniku jakie dwie osobne gry? To było by coś..... :cool:

 

Valve po prostu broni się jak może przed tym żeby nie wydawać HL3. Jak dla mnie to ten nowy CS wydaje się być lekko absurdalnym pomysłem (bo kto będzie w to grał skoro mamy 1.6 i Source?) no ale pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to co usłyszałem to mnie niezmiernie cieszy ze wychodzi kolejna cześć ja już dawno skończyłem z csem ale nową cześć na pewno zagram i kolejne zarwane nocki nolife :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Populacja 1.6 i Source na pewno nie zginie jak wyjdzie nowy CS, chociaż dla mnie tak strasznie CS:S nie wygląda, ludzie już sami wydziwiają, ale niech robią, jak nie dorzucą czapeczek i innych śmiesznych rzeczy to może coś z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

wlasnie jest napisane, ze "na usprawnionym silniku source" ;)

Edytowane przez Mr. 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:/ Nie mają czego wydać w 2012 więc wpadli an pomysł "CSS tykać nie możemy, bo nas zabiją, wiec wydamy CSS z paroma zmianami damy 49$ na start i jakoś przebrniemy przez ten rok"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jest napisane, ze "na usprawnionym silniku source" ;)

Ale że niby gdzie, bo na stronie steama wszystko dokładnie przeczytałem i czegoś takiego nie znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat TOP5 w grach na bank;]

Wg mnie gra będzie niewypał i jak ktoś wspomniał będzie czymś dla CSS, czym jest CZ dla 1.6, ale poczekamy, ocenimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ Nie mają czego wydać w 2012 więc wpadli an pomysł "CSS tykać nie możemy, bo nas zabiją, wiec wydamy CSS z paroma zmianami damy 49$ na start i jakoś przebrniemy przez ten rok"

Gra powstaje od 2008 roku. Jest już praktycznie ukończona.

 

Ale że niby gdzie, bo na stronie steama wszystko dokładnie przeczytałem i czegoś takiego nie znajduje.

Osoby, które miały okazję brać udział w zamkniętych testach w siedzibie Valve udostępniły taką informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak CoD4 to noskillowy shooter dla mnie , 1 raz gram i jestem pierwszy na serwerze x razy gdzie x wstaw dowolna liczbe po tym przestalem grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD,BF,QUAKE i inne sa mega grami ale CS to jest klasa sama w sobie :thumbup: moze byc z grafika z cs'a 1.0 i tak bym go wzial :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS to jest klasa sama w sobie

 

Tak jest, cs > tibia bro!

 

Się cieszę również bardzo, tym bardziej jak w tej części csa nie spier*olą rejestracji pocisków i tym podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS to magia zaledwie kilku map a potrafi wciagnac czlowieka na xxx godzin bo nie wiem ile mi uplynelo od 2000 a wasze bfy srefy moga sie przy tej wiecznej grze schowac bo w zyciu tyle nie przezyja bedac w czolowce "dyscyplin" na lanach i roznych imprezach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja łykam. Grałem w 1.3, 1.5 (ten był najlepszy :) ), 1.6 i w sourca.

Znając historię serii, rewolucji pewnie nie będzie i chyba dobrze. Siła kantera leży w prostocie. Żadnych klas, żadnego levelowania, kill streaków, pojazdów, odblokowywania ekwipunku itp. Wbijasz, masz wszystko i rywalizujesz. Szybkie rundy, małe mapy, mi by to pasowało.

Obawiam się tylko czy Valve nie popsuje gry taj jak moim zdaniem popsuła TF2. Dropienie broni i nikomu nie potrzebnych przedmiotów, craftowanie, handlowanie, mikropłatności etc. JEdnym slowem, niech tylko nie przekombinują. Niech to będzie kanter :)

 

edit: doczytałem, że nowy kanter strajk ma wyjśc równiez na konsole, koniec świata :E

Edytowane przez 5hogun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mamy rozumieć losowy recoil ? Z tej samej broni za każdym razem będzie inny ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

edit: doczytałem, że nowy kanter strajk ma wyjśc równiez na konsole, koniec świata :E

 

Przecież Counter Strike już był na konsolach ;)

 

 

A jak mamy rozumieć losowy recoil ? Z tej samej broni za każdym razem będzie inny ? :hmm:

 

Że każda seria z karabinu będzie inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Counter Strike już był na konsolach ;)

 

 

 

 

Że każda seria z karabinu będzie inna.

Możesz mi powiedzieć jaka to cześć bo mi nie przypomina :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co w tym temacie tyle hate'ów. Gry są jakie są, mają swoich fanów i niech tak zostanie.

 

O gustach się nie dyskutuje. Jednym przypadnie do gustu CoD4, a innym CS.

 

Nie rozumiem także czemu, przeżywacie to, że znowu będzie to Source.

 

CoD4 jest na IW Engine, który jest modem Quake III Engine, a jak na moje oko wcale go nie przypomina tak bardzo.

 

Może CS:GO będzie na zmodyfikowanym i usprawnionym Source?

 

Zdziwił mnie tak naprawdę koktajl Mołotowa i decoy.

 

W rzeczywistości taki "głośniczek" nie miałby sensu, bo nie możliwe jest aby symulował rozchodzenie się dźwięku w przestrzeni.

 

Boję się o to (choć wydaje się niemożliwe), że CS 1.6, czy też CS:S będzie darmowy po wyjściu GO. Wtedy ta gra straci zupełnie... Cheatów w !@#$%.

 

Dobrze byłoby, gdyby obsługa myszy była wreszcie dobrze napisana.

Edytowane przez Mr. 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak CoD4 to noskillowy shooter dla mnie , 1 raz gram i jestem pierwszy na serwerze x razy gdzie x wstaw dowolna liczbe po tym przestalem grac

To proponuję spróbować choćby S&D na promodowym publiku lub klanówki.

 

Zwykła wersja to najzwyklejszy non-stop spam.

Edytowane przez Endr3w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A tak się zastanawiam. Pokazują różne reklamy i promocje. Np. w Lidlu 1kg piersi z kurczaka 8-9zł. Udka z kurczaka z kością 5zł. Czemu to takie tanie. Powietrzem karmione?
    • Najchętniej wszystko z Komputronik. Rozdzielczość 1440p. Płyta fajnie jakby miała WiFi ale najwyżej dokupię kartę WiFi jeśli będzie można dzięki temu złożyć coś fajniejszego 
    • I nawet nie wiesz jaki model  Jeśli chodzi o test Liptona to był tam M-H, a nie HDV. ZUPEŁNIE inne płyty. Asrock b650MH oraz hdv, ale na A620 to lipa, natomiast ta B650m-HDV już jest sprawdzona przez min. hardware unboxed. Nieruszany bios, który ucina 3% wydajności takiemu 7950x pozwala utrzymać 70 stopni, zmieniając jedną opcję w biosie na stadardowy limit temperatur, rośnie to do 79 stopni. Każde kolejne 4 rdzenie to około 50-60w, więc taki 7900x, pewnie będzie miał 65-70 stopni, a 7800x3d ~60 stopni na sekcji zasilania. Ale tak, lepiej kupować płyty za 900 zł, niż douczyć się nazw płyt i spojrzeć w angielskiego youtuba + zestawienie specyfikacji sekcji.
    • Ale nawet jak nie znajdziesz kosztów, prawdziwych czy lewych, to i tak podatek od sprzedaży nieruchomości wynosi tyle samo co podatek Belki, a stopa zwrotu dużo większa, więc nic tylko flipować. Mają rozmach ...
    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...