Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

simpleksiowy

Jak zainstalowac windows 7 z dysku twardego?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jak moge zainstalowac windows 7 z dysku twardego? Dodam ze chcialbym go zainstalowac na dysku C na ktorym mam windows xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz bootowalnego pendriva albo cokolwiek innego bootowalnego (płyta CD, dyskietka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze niby czego nie ma? Windowsa istalujesz z oryginalnej plyty, chyba, ze zrobisz sobie bootowalna pamiec usb, musi byc minimum 4gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc chyba czas na zakup napędu DVD

 

w dobie nagrań na DVD brak takiego napędu jest dośc dokuczliwy a skoro masz kase na drogi system to 70 zł nie trudno uzbierac na napęd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko CD-RW? no to strzelam, że sprzęt demonem wydajności nie jest

odpuść sobie piracenie i zostań na XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpuść sobie piracenie i zostań na XP

 

wszystko w temacie 350 zl to nie majatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko w temacie 350 zl to nie majatek

 

 

No tylko majac tyle kasy na system dziwne że żal mu 70 zl na napęd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem nowy komputer i zostawiłem w nim kilka części ze starego pc (cd, naped dvd i dysk) i teraz musze jakos zainstalowac windowsa 7 z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz oryginalnego Windowsa 7 to masz też płytę z systemem od microsoftu, jaki to problem włożyć ją do napędu DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dobie nagrań na DVD brak takiego napędu jest dośc dokuczliwy a skoro masz kase na drogi system to 70 zł nie trudno uzbierac na napęd

Chyba chciałeś napisać w dobie szybkiego internetu i dystrybucji cyfrowych napęd DVD się kurzy nieużywany.

 

Do autora: próbowałeś zrobić tak jak z instalacją z pendrive-a? diskpart, przekopiować pliki i bootsect.exe /NT60 D: ? Jest szansa, że zadziała.

EDIT: "szukalem ale nic na ten temat nie ma.", sorry, ale chyba żartujesz?! http://www.google.pl/search?client=opera&rls=en&q=install+windows+7+from+hdd&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest przecież pełno jest tego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem nowy komputer i zostawiłem w nim kilka części ze starego pc (cd, naped dvd i dysk) i teraz musze jakos zainstalowac windowsa 7 z dysku.

 

 

 

nie mam nagrywarki dvd. mam tylko nagrywarke cd

 

To wreszcie masz ten napęd DVD czy nie ??

 

Chyba chciałeś napisać w dobie szybkiego internetu i dystrybucji cyfrowych napęd DVD się kurzy nieużywany.

 

Do autora: próbowałeś zrobić tak jak z instalacją z pendrive-a? diskpart, przekopiować pliki i bootsect.exe /NT60 D: ? Jest szansa, że zadziała.

EDIT: "szukalem ale nic na ten temat nie ma.", sorry, ale chyba żartujesz?! http://www.google.pl/search?client=opera&rls=en&q=install+windows+7+from+hdd&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest przecież pełno jest tego!

 

Nie każdy ma jakis super hiper szybki internet ... u mnie np taki minimum 2mb kosztuje dość drogo i nieżle bym na tym poleciał ( no chyba że neostrada - ale to inna bajka )

 

A mimo wszystko napęd DVD to takie urządzonko że powinno być w każdym normalnym PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dvd ale nie czyta wiekszosc plyt bo chyba laser zjechany dlatego z dysku chce zainstalowac.

 

xp mam zainstalowany na dysku C i chce na nim zainstalowac windows 7. i tylko z dysku twardego.

 

takie cos znalazlem: http://windows7.iyogi.com/installation/how-to-install-windows-7-from-hard-drive/ ale nie bardzo moge tego skumac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dvd ale nie czyta wiekszosc plyt bo chyba laser zjechany dlatego z dysku chce zainstalowac.

 

xp mam zainstalowany na dysku C i chce na nim zainstalowac windows 7. i tylko z dysku twardego.

 

takie cos znalazlem: http://windows7.iyogi.com/installation/how-to-install-windows-7-from-hard-drive/ ale nie bardzo moge tego skumac.

To co w końcu masz? Widzę plączesz się w wypowiedziach. Kup ORYGINALNY system i nagrywarkę DVD, może być używana za 30-40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że bawienie się w archeologa to przestępstwo, ale ignorancja "wielkich znaFców" mnie przeraża.

Platforam DreamSpark istnieje już od dłuższego czasu i pozwala niektórym uczelniom na darmowe ściągnięcie oprogramowania takiego jak np Windows 7. Komputerowi eksperci uznali że wszystko co nie jest systemem Windows na płycie DVD jest pirackie, nieoryginalne ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...