Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FinisherDude

Bajki z dawnych czasów (lata 90)

Rekomendowane odpowiedzi

Podkreślonych nie pamiętam. Sąsiadów nie lubię- zbyt denne. Za to Wilka i Zająca chętnie bym teraz obejrzał bo nie widziałem jej baaaaaardzo dawno. Stara dobra bajka :)

 

PS. Był jeszcze Kot Filemon ;)

Nudy? Sąsiedzi byli fajni zawsze się coś działo :D ale i tak moja ulubioną bajką był dragon ball i Denver (denwer?) ostatni dinozaur :) pamięta ktoś leciał na rtl7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najmilej wspominam Bugsa i reszte postaci z Warner Bross...w sumie Animki jak leca na tvnie to jezeli trafie to przysiade i obejrze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Przybysze z Matplanety ( Pi i Sigma ) bigsmile.gif

 

...a przepraszam miały być lata 90`te :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinokio; Teknoman;  M.A.S.K.; Kleszcz; ; Spider-man; X-Men; Potworne pomidory; Incredible Hulk; Fantastyczna Czwórka; Srebrny Surfer; Inspektor Gadżet; Łebski Harry; Przygody Pytalskich; Dragon Ball Z/GT; Motomyszy z Marsa; Przygody Kuby Guzika; Life with Louie; Beetlejuice; Looney Tunes; Tom and Jerry.

 

 

 

 

scratchhead.gifTo chyba tyle. Teraz jak zobaczę co ogląda jakieś młodsze pokolenie z rodziny, to krótko mówiąc tragedia.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam ogromną prośbę .. ;) Czy ktoś z was może pamięta jedną z japońskich bajek animowanych emitowanych w latach 90, chodzi mi konkretnie o tytuł. Była to bajka o staruszku - konstruktorze, którzy pragnął mieć córkę. Skosntruował więc małą dziewczynkę, wyglądającą i zachowującą się jak reszta dzieci. Wewnątrz jednak miała różne mechanizmy, które z racji tego że była bardzo niesforna i niegrzeczna, często nieświadomie próbowała pokazywać innym. Ten staruszek nie chciał żeby inni dowiedzieli się, że dziewczynka nie jest prawdziwym człowiekiem, ciągle musiał ją pilnować i zawsze w ostatniej chwili uchraniał ją od pokazania jakiejś części swojego mechanizmu. Był to serial animowany. Jeżeli ktoś z was kojarzy tą bajkę to napiszcie, szukam jej już bardzo długo, a sentyment każe mi ją znaleźć ;) z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr slump

 

mogłeś się zapytać w dziale anime, szybciej byś odpowiedź dostał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechże mi ktoś powie jak się nazywała ta bajka o tym małym elvisie :D prosze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajki z dawnych lat ? Captain Hawk aka Captain Tsubasa . Pamietam jak Tsubasa lecial w TV chyba jeszcze na Polonia 1 to wszyscy bez wyjatkow szli ogladac kolejny odcinek. To tak jak kazdy wtedy kupowal gumy Turbo :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=bHtA9h6fpB0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś ciężko nawet na necie znaleźć tego odcinki. :E Łatwiej jest ze słynnym Dragon Ball i mniej słynnymi Motomyszami z Marsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bajki z pasma Walt Disney Przedstawia, no, może z wyłączeniem Gumisiów. Ale takie Kacze Opowieści, Brygada RR, jak najbardziej. :D

 

Akurat Gumisie to są z drugiej połowy lat 80-tych. W latach 90-tych była ich powtórka :)

 

Co tam nie było, można by sobie co chwilę coś przypomnieć. O, "Zaczarowany ołówek" oraz "Porwanie Baltazara Gąbki".

 

Miały być bajki z lat 90-tych a cofacie się do wczesniejszych lat :)

Trzymajcie się tematu albo załóżcie nowy ....

 

Przygody Delfina Uma (klik ), Dżeki i Nuka (klik ), jeszcze Lucky Luck

 

http://www.nostalgia.pl/bialy-delfin-um - tutaj o delfinku i fragmenty z POLSKIM DUBBINGIEM

http://www.nostalgia.pl/dzeki-i-nuka - tutaj serial "Mali mieszkańcy wielkich gór"

Musiałem wstawić te dwa adresy bo w międzyczasie zmienił się wygląd strony i nieco odnośniki do niej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego było. Ja pamiętam jeszcze Opowieści z Klonowego miasteczka i Ullissesa. Speed Błyskawica leciał chyba na dwójce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt nie wymieniał. Fajny był: Kleszcz

 

 

<< do tej pory mam w głowie tę melodię..

 

 

"Ten świat sprzed lat znów mi się śni, stary dom gdzie Tom zwali mnie..."

 

:gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było sobie zycie, przegenialne.

sam chetnie obejrzał bym jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...