Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcinek9

media player center 12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z media player center 12. Nie moge odtworzyc muzyki/filmow mimo iz mam kodeki. Program byl automatycznie zainstalowany na win7, jak wl to wyskakuje mi blad

 

 

 

Dotyczy następujących wersji systemu Windows 7:

 

Starter

 

Home Premium

 

Professional

 

Ultimate

 

Enterprise

 

 

Porównaj wersje

Błąd C00D11B1 programu Windows Media Player

 

Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku.

 

Spróbuj wykonać następujące czynności:

 

Użyj usługi Windows Update lub przejdź do witryny sieci Web producenta urządzenia dźwiękowego, aby sprawdzić, czy jest dostępny zaktualizowany sterownik.

 

Sprawdź stan urządzenia dźwiękowego przy użyciu Menedżera urządzeń.

 

 

Aby sprawdzić stan urządzenia dźwiękowego

 

Jeśli w komputerze nie ma zainstalowanego urządzenia dźwiękowego, zainstaluj je, a następnie ponownie spróbuj odtworzyć plik. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w witrynie producenta komputera lub urządzenia dźwiękowego.

 

Jeśli próbowano odtworzyć plik z Internetu, należy spróbować później. Serwer może być tymczasowo niedostępny lub mógł wystąpić problem z siecią.

 

W przypadku próby odtworzenia pliku MP3, zawierającego skompresowane nagłówki ID3, należy utworzyć kopię pliku, a następnie usunąć lub wyzerować nagłówki ID3 pliku, korzystając z oprogramowania do edycji znaczników ID3, dostarczanego przez firmę inną niż Microsoft.

 

Nagłówek ID3 jest fragmentem pliku, w którym są zapisywane informacje o albumie, z którego pochodzi dany utwór (np.: tytuł piosenki, nazwa wykonawcy, nazwa albumu i gatunek muzyki). Te informacje czasem nazywa się mianem znaczników. Po usunięciu nagłówków ID3 program Windows Media Player powinien odtworzyć plik MP3.

 

 

Prosze o pomoc co mam zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...