Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kadastre

Problem z wyszukiwarką MyStart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem tak jak w temacie. Wczoraj na "gwałt" potrzebowałem konwertera avi do mp4. ściągnąłem bodaj pierwszy lepszy program do którego o zgrozo był podpięty ten syf, zwykle nie instaluje tego typu dziadostwa tym razem zainstalowałem w pośpiechu. Odinstalowałem już ich e-mail zmieniłem stronę startową (domyślnie oczywiście ich wyszukiwarka była) oraz usunąłem ją z listy przeglądarek. Jednak gdy wpisuję w adresie tak jak wcześniej np "pclab" czy każdy inny adres wyskakuje mi ich przeglądarka..... Wcześniej pisząc po prostu "pclab" od razu wchodziłem na strony. Teraz muszę wpisać "pclab.pl" aby uniknąć tej wyszukiwarki która wygląda tak:

 

1125vh1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj dodatki do firefoxa i go wyrzuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie takie proste w liście dodatków nie mam tego syfa

 

30cabdz.jpg

 

Masz może jeszcze jakieś porady? Osobiście wszedłem jeszcze w "informacje o stronie" i wszystko co się dało przestawiłem na blokuj (nawet ciasteczka ustawiłem na blokuj ale strona dalej je przechowuje na moim dysku. Może jakiś wirus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 propozycji to w tym folderze z poradnika nie mam pliku w tym formacie. Istnieje owszem plik o nazwie google ale jest to .XML nie .SRC :(

 

Co do 2 propozycji sprawdzałem 3 razy nie mam tam nic związanego z tym mystart ani tym incredimail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby się jej pozbyć potrzebujesz jednego ze spodobów:

 

1. bawić się rejestrem systemowym

2. pobrać " Perfect uinstaller "

 

oczywiście 2 jest owiele łatwiejszy, jak sama nazwa wskazuje program nam perfekcyjnie usunie to dziadowstwo jak i inne programy. Jednak aby tak było trzeba kupić licencje, ale w necie jest od cholery cracków itp. więc sobie poradzisz, osobiście polecam pobrać serial key i bedzie po strawie.

aby odinstalować wystarczy tylko zaznaczyć program z listy i kliknąć uinstall jednak gdyby zostaly jakies resztki i nadal by byl problem polecam kliknać force uinstall ale tej opcji nie opiszę do kładnie bo zniej jeszcze nie korzystalem.

 

P.S

pamiętaj aby serial key/crack pasował do wersji którą pozsiadasz. tam obok napisu perfect [...] powinno pisać jaka.

 

ja też miałem to gówno 2 mies. temu i pomogło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj >Adw-cleaner (ściągnij na Pulpit i kliknij w nim Delete

Pokaż raport z niego C:\AdwCleaner[s1].txt

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...