Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PlacekBananowy

Jak nastolatki zarabiają pieniądze

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poruszyć pewien temat. Część osób pewnie wie, że od niedawna jeden z dużych portali społecznościowych uruchomił coś w rodzaju video-czatu. Oczywiście największą oglądalnością cieszą się młode dziewczyny, skąpo ubrane.

 

Jest także jedna zagraniczna strona na której dziewczyny w ten sposób zarabiają. Myślałem, że to Polski nie dotyczy, do wczoraj.

 

Kumpel podesłał mi linka do pewnej polskiej strony. Jest to odpowiednik pierwszej wspomnianej strony, ale bez ograniczeń. Dlaczego o tym piszę? Jest to także odpowiednik drugiej wspomnianej strony. Wystarczy mieć paypal aby zbierać napiwki za pokazywanie tego i owego. Byłem w szoku, gdy widząc pół nagą dziewczynę wszedłem do "pokoju" i zobaczyłem koleżankę z wioski obok. Jak jej o tym wspomniałem to chyba uznała, że nie chce mi się tłumaczyć bo zablokowała mnie wszędzie. Zapomniałbym, nagrodą za największą oglądalność codziennie jest 100zł.

 

Ciekaw jestem opinii kobiet. Czy warto obnażać się przed kamerą, pokazując twarz za 100zł? Co myślicie o takiej stronie, czy zostanie ona zamknięta? Korzystają z tego nawet 16nastolatki i młodsze ponieważ nie trzeba potwierdzać wieku.

 

Link do strony podam, jeśli ktoś będzie zainteresowany i zgodę wyrazi moderator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy sie zmieniaja. Ja kiedys zarabialem na porzyczaniu kaset z muzyka a dzisiaj ludzie maja inne sposoby. Ciekawe tylko co bedzie za 10 lat :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Byłem w szoku, gdy widząc pół nagą dziewczynę wszedłem do "pokoju" i zobaczyłem koleżankę z wioski obok

trzeba było nagrać pulpit albo walnąć printscreen, to by ci działkę odpalała żeby nie wyciekło.

Branża seksualna nie ważne czy kryzys czy nie zawsze przeżywa rozkwit. Ot część ludzkiej natury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj na NK dostałem zaproszenie od jakiejś dziewczyny, patrzę co tam ma w profilu i widzę:

 

Mam na imię Kamila. Profil ten służyć ma jako moje portfolio, z czasem zacznę zamieszczać tu materiały ze swoich sesji zdjęciowych. Nie będę owijać w bawełnę - szukam sponsora, lub osoby która wesprze mnie i pomoże mi w drodze do kariery profesjonalnej modelki erotycznej. W grę wchodzą spotkania - mam auto i mieszkanie, jestem niezależna - mogę dojechać na umówione spotkanie. Gwarantuję miło spędzone chwile w moim towarzystwie.

 

Ze względów bezpieczeństwa moje dane konaktowe (jak i dotychczasowe "osiągnięcia" z sesji zdjęciowych) udostępniam poprzez program do pobierania plków - wpisując mój login "malinka91xxx" w oknie programu ujawni się mój folder, a w nim wszystkie potrzebne informacje (nr kontaktowy, zdjęcia z sesji). Na maile i wiadomości na naszej-klasie nie odpowiadam. Program do ściągnięcia w linku poniżej (uwaga na reklamy-spam na stronie):

 

http://panato.pl/malinka91xxx

 

Jedynie poważne oferty i propozycje. Dane widoczne po uiszczeniu niewielkiej opłaty (płatność sms), co jest konieczne w zachowaniu bezpieczeństwa danych, za co serdecznie przepraszam. Gwarantuję 100% satysfakcji.

 

w regulaminie jest że trzeba wysłać dwa smsy za 23zł żeby obejrzeć jej zdjęcia. Jakby były za darmo to chętnie :E ale nie za 46zł, znam darmowe strony z takimi rzeczami :E

 

no i znajdzie się paru takich ciekawskich to sobie dziewczyna zarobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było nagrać pulpit albo walnąć printscreen, to by ci działkę odpalała żeby nie wyciekło.

Branża seksualna nie ważne czy kryzys czy nie zawsze przeżywa rozkwit. Ot część ludzkiej natury.

Szczerze? Wyglądałem tak :o zanim się ogarnąłem to Ona sobie stamtąd poszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekaw jestem opinii kobiet. Czy warto obnażać się przed kamerą, pokazując twarz [na pewno twarz? ;) - Rynn] za 100zł?

 

Nie.

Ja również tego nie rozumiem.

Pracy się boją takie osoby, czy tylko to je w życiu kręci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poruszyć pewien temat. Część osób pewnie wie, że od niedawna jeden z dużych portali społecznościowych uruchomił coś w rodzaju video-czatu. Oczywiście największą oglądalnością cieszą się młode dziewczyny, skąpo ubrane.

 

Jest także jedna zagraniczna strona na której dziewczyny w ten sposób zarabiają. Myślałem, że to Polski nie dotyczy, do wczoraj.

 

Kumpel podesłał mi linka do pewnej polskiej strony. Jest to odpowiednik pierwszej wspomnianej strony, ale bez ograniczeń. Dlaczego o tym piszę? Jest to także odpowiednik drugiej wspomnianej strony. Wystarczy mieć paypal aby zbierać napiwki za pokazywanie tego i owego. Byłem w szoku, gdy widząc pół nagą dziewczynę wszedłem do "pokoju" i zobaczyłem koleżankę z wioski obok. Jak jej o tym wspomniałem to chyba uznała, że nie chce mi się tłumaczyć bo zablokowała mnie wszędzie. Zapomniałbym, nagrodą za największą oglądalność codziennie jest 100zł.

 

Ciekaw jestem opinii kobiet. Czy warto obnażać się przed kamerą, pokazując twarz za 100zł? Co myślicie o takiej stronie, czy zostanie ona zamknięta? Korzystają z tego nawet 16nastolatki i młodsze ponieważ nie trzeba potwierdzać wieku.

 

Link do strony podam, jeśli ktoś będzie zainteresowany i zgodę wyrazi moderator.

 

Nie wiem. Link :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Ja również tego nie rozumiem.

Pracy się boją takie osoby, czy tylko to je w życiu kręci?

Pokazując także twarz. Chodziło mi o to, że jeśli ktoś je nagra, zrobi zdjęcie to z internetu już nie znikną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fotka.tv było głośno jak dziewczynie przez omyłkę zniszczono życie. Tzn. ktoś puścił jakieś porono(prawdopodobnie podpadało pod pedofilie bo dziewczyna miała na oko z 16 lat tzn. nie nie oglądałem widziałem screnn co się na wykopie pojawił) w każdym razie jakoś doszli że to niby że to jakaś dziewczyna i po nk zniszczyli jej życie.

Słyszałem też o akcji na fotka.tv że dziewczyna piła wódę przed kamerą albo jakieś tam jedna dziewczyna z dwoma kolesiami się miziała.

Pytanie czy to nowość? Nie po prostu nowa technologi takie odpały były zawsze.

@ PlacekBananowy ściemnij że masz printscreen i zażycz sobie prywatny taniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna praca nie hańbi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fotka.tv było głośno jak dziewczynie przez omyłkę zniszczono życie. Tzn. ktoś puścił jakieś porono(prawdopodobnie podpadało pod pedofilie bo dziewczyna miała na oko z 16 lat tzn. nie nie oglądałem widziałem screnn co się na wykopie pojawił) w każdym razie jakoś doszli że to niby że to jakaś dziewczyna i po nk zniszczyli jej życie.

Słyszałem też o akcji na fotka.tv że dziewczyna piła wódę przed kamerą albo jakieś tam jedna dziewczyna z dwoma kolesiami się miziała.

Pytanie czy to nowość? Nie po prostu nowa technologi takie odpały były zawsze.

@ PlacekBananowy ściemnij że masz printscreen i zażycz sobie prywatny taniec :D

Jeśli chodzi o pierwszą sprawę to widziałem akcję. Dziewczyna włamała się na konto koleżanki, puszczała w pętli dziewczynę która się obmacywała itd no i opis był, żeby pisały do niej lesbijki. Podawała gg i telefon właścicielki konta.

 

Tam takich akcji było wiele, ale tam przynajmniej szybko za to banują i nie ma czegoś takiego jak kasa za cycki.

 

Co do mojej koleżanki to zablokowała mnie gdzie się da. Jak będę miał czas to podjadę do niej i zobaczę jej reakcję, chociaż szczerze to już mi jej szkoda.

 

A, przypomniała mi się jeszcze akcja jak dziewczyna wygłupiała się z rocznym synkiem. Piła przy nim, paliła i obchodziła się z nim tak, że sam jej chętnie prz..etłumaczył, że tak nie wolno. Okazało się, że nagrał to jakiś koleś, zaniósł to opieki społecznej w jej mieście, zabrali jej dziecko.

 

Żadna praca nie hańbi. :E

Z tym bym się kłócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz pół forum szuka tego portalu z kasą za video-chat. Zrobiłeś mu dobrą reklamę ;)

Możliwe, ale nie miałem takiego zamiaru. Nie jestem jakimś botem, a ten temat założyłem tylko tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale nie miałem takiego zamiaru. Nie jestem jakimś botem, a ten temat założyłem tylko tutaj.

ile dostałeś już PM-ek z prośbą o adres strony? Ja - 2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WCieścieBanan: fajne masz koleżanki :E Aż żałuję, że nie mam fotki :P

 

31 Użytkowników czyta ten temat:23 użytkowników, 7 gości, 1 anonimowych

Jest popyt :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj na NK dostałem zaproszenie od jakiejś dziewczyny, patrzę co tam ma w profilu i widzę:

 

 

 

w regulaminie jest że trzeba wysłać dwa smsy za 23zł żeby obejrzeć jej zdjęcia. Jakby były za darmo to chętnie :E ale nie za 46zł, znam darmowe strony z takimi rzeczami :E

 

no i znajdzie się paru takich ciekawskich to sobie dziewczyna zarobi

 

Ja tez dzisiaj coś podobnego dostałem było tam zdjęcie jakiejś laski z wypiętą dupą i link, po prostu spam już chyba z 15 takich zaproszeń dostałem.

 

Jak usunąć konto z tego burdelu :help:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna praca nie hańbi. :E

 

Poza kure***, imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym ee zlego ? Kazdy zarabia jak chce i czym chce. Dopóki ktoś za to płaci.. dlaczego nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym ee zlego ? Kazdy zarabia jak chce i czym chce. Dopóki ktoś za to płaci.. dlaczego nie ?

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym ee zlego ? Kazdy zarabia jak chce i czym chce. Dopóki ktoś za to płaci.. dlaczego nie ?

 

O jakie luźne podejście ;) Ciekawe co byś powiedział gdyby była to Twoja siostra/córka/dziewczyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pusta i glupia i nic nie umie to przynajmiej zdaje sobie sprawe po co am dupe przypieta i zarabia :D:P

 

Tak serjo to jest zalosne, powinni takim zakladac pas cnoty i jak zdejmie powinno ja porazic pradem jak palarizatorem to by jej sie odechcialo. Jakby zabilo to jedna kurewka mniej :P Mala strata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...